МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Архів: Учнівське самоврядування 2014-15 н.р.

 

14 травня 2015 року учнівське самоврядування Жовтневого району зібралось на костровій у Центральному парку м.Запоріжжя «Дубовий Гай» для підведення підсумків своєї річної діяльності. У цьому році формою проведення загального ХІV збору учнівського самоврядування була обрана гра «Я – лідер!».  Команди  шкільних активів і лідери шкільних самоврядувань  підготували привітання «Я і моя команда»; пройшли разом підтримуючи один одного важкою, але цікавою скаутською смугою перешкод, підготували виступи «Наш кращий соціальний проект 2015», а потім у мангальній зоні парку демонстрували свої вміння приготування їжі. За час спілкування старшокласники знайомились з новими учасниками шкільних активів, обмінювались думками, співали улюблені пісні і ще міцніше скріплювали єдність учнівського самоврядування району.

 

 

У кожної людини є своя особиста висота у яскравому творчому  і наповненому сенсом житті. 14 травня кожен учасник гри «Я лідер» точно подолав свою першу висоту!   

 

Фотоальбом

 


 

3 лютого 2015 у колегіумі №98 редактори шкільних мас – медіа і педагоги – організатори навчальних закладів району взяли участь у майстер – класі  бізнес – тренера особистісного розвитку, видавця Систерова Володимира Миколайовича "Базові підстави діяльності шкільної газети". Під час майстер – класу були підведені підсумки районного етапу міського «Mediaschool-2015». Всі 33 учасники тренінгу отримали сертифікати.

 


 

19 лютого в Жовтневому районі пройшов конкурс шкільних мас – медіа.

В журі були запрошені фахівці з видавництва і журналістики: Бесараб Анастасія Олександрівна завідуюча кафедрою журналістики і соціальних комунікацій, викладач кафедри, фахівець з питань фотожурналістики Галуза Алла Вікторівна  і видавник, бізнес – тренер Систеров Володимир Миколайович.

У конкурсі взяли участь учні навчальних закладів району № 1, 2, 3, 5, 11, 12, 15, 76, 98, 105.

За результатами роботи журі у номінації «Краща шкільна газета» місця розподілились наступним чином:

І місце – Запорізька гімназія № 11;

              Запорізька вечірня школа № 12

ІІ місце – Запорізька загальноосвітня школа № 3;

ІІІ місце – Запорізька загальноосвітня школа № 1 ім. Т.Шевченка;

ІV місце – Запорізький ліцей № 105 і Запорізька загальноосвітня школа № 15.

 

«Кращий газетний фотограф/ілюстратор»

І місце Запорізький ліцей № 105;

ІІ місце Запорізька гімназія № 2 ім. Л.Українки

 

«Кращий шкільний сайт/блог/сторінка в соціальних мережах»

І місце – група в соцмережах «Пятнашка» Запорізької загальноосвітньої школи № 15;

І місце - сайт шкільного самоврядування Запорізької загальноосвітньої школи № 76

 

«Кращий журналістський матеріал/блог»

І місце – Запорізька гімназія № 2 ім. Л.Українки

 

Фотоальбом

 


 

Територіальний відділ освіти, молоді та спорту Жовтневого району департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради дякує ректору КПУ Огаренку Віктору Миколайовичу, проректору Білоусову Сергію Анатолійовичу і завідуючий кафедрою Бесараб  Анастасії Олександрівні за організовані і проведені заняття для редакторів шкільних мас – медіа 11.02 - 13.02.2015 р. у зв’язку з їх підготовкою до районного і міського конкурсів. Шкільні редактори отримали  професійну допомогу з питань фотожурналістики, змісту та оформлення шкільних газет і статей, а також створення шкільних сайтів.

Фотоальбом

 


 

Зустріч із редакторами шкільних мас – медіа

30 січня 2015 о 14.00 в залі ТВО пройшла   зустріч із редакторами  шкільних мас – медіа і педагогами – організаторами навчальних закладів. На зустріч була запрошена Бесараб А.О. – завідуюча кафедрою інституту журналістики КПУ.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо ефективних технологій у організації роботи шкільних мас – медіа (газет, сайтів шкільних самоврядувань, груп в інформаційних мережах). Домовились  про консультації фахівців на базі КПУ.

 

 

Фотоальбом

 


 

Обласна акція «З любов’ю до Героя»

Учнівські і педагогічні колективи Жовтневого і Шевченківського районів взяли участь у обласній акції «З любов’ю до Героя». 16 грудня лідери учнівського самоврядування Жовтневого і Шевченківського районів м.Запоріжжя передали воїнам спецпідрозділу національної гвардії України вітання з наступаючим святом Днем св.Миколая від учнів шкіл Жовтневого і Шевченківського районів, а також вони передали для воїнів зони АТО цукерки, печиво, компоти, згущене молоко і інші солодощі. Діти написали воїнам АТО привітальні листівки з побажаннями бути живими і здоровими і щоб скоріше наступив мир для всіх!

На урочистому святі виступили голова Жовтневої районної адміністрації Манохін Олександр Олексійович, начальник територіального відділу освіти, молоді і спорту  по Жовтневому району Єременко Лідія В’ячеславівна, голова шкільного самоврядування ЗНЗ № 15 Катерина Ченєва.

 

Під час проведення свята працював  фоторепортер Ярослав Шипунов (заступник голови шкільного самоврядування ЗНЗ № 15)

 

Фотоальбом

 


 

27 листопада 2014 року в залі ТВО Жовтневого району пройшли збори лідерів учнівського самоврядування. Педагоги – організатори і лідери «відкрили» скарбничку цікавих ідей і наповнили її новинами про проведення районного конкурсу «Я – лідер!» 

 


 

Про збори учнівського самоврядування

20 листопада о 14.30 у актовій залі школи № 5 відбулись збори учнівського самоврядування. На зборах також були присутні педагоги-організатори і заступники директорів з виховної роботи, методист з виховної роботи РПМ ІАМЦ.

На  зборах обговорили перспективи діяльності організацій учнівського самоврядування навчальних закладів району і обрали делегатів обласного зльоту учнівського самоврядування.

Делегатами від учнівських само врядувань району стали : Сорочинський Ян  і Іванюсько Дар’я учні 11 класу ЗВШ № 12.

Фотоальбом