МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голови профспілкових комітетів

 

ПРОФСПІЛКОВА КАРТА

Жовтневої РОП працівників освіти та науки м.Запоріжжя

№ п/п

Заклад

ПІБ голови ПК

ПІБ керівника

1.

 ЗНЗ № 1

Рабинович Жанна Аркадіївна

Андрієнко Оксана Володимирівна

2.

ЗГ№ 2

Новицька Лариса Олексіївна

Кравченко Валентина Василівна

3.

ЗНЗ № 3

Трофименко Наталя Олександрівна

Магльована Ольга Павлівна

4.

ЗНЗ № 5

Єресько Ольга Миколаївна

Бєлікова Наталія Андріївна

5.

ЗГ№ 11

Топчий Ірина Вікторівна

Непрядкіна Світлана Юнатівна

6.

ЗНЗ № 15

Циганок Олена Геннадіївна

Кириченко Оксана Анатоліївна

7.

Академічний ліцей

Ласинска Ірина Миколаіївна

Коміссаров Вадим Олексійович

8.

ЗНЗ № 76

Стовбур Наталя Маратівна

Клеха Людмила Вікторівна

9.

ЗК № 98

Крестнікова Людмила Вікторівна

Погребняк Юлія Валеріївна

10.

ЗВШ № 12

Шульга Оксана Валеріївна

Губрієнко Оксана Геннадіївна

11.

Ліцей № 105

Шугаєва Євгенія Дармівна

Закутна Ілона Олександрівна

12.

Технічний ліцей

Ткаченко Тетяна Віталіївна

Баглер Ігор Олегович

13.

ЦТДіЮ

Падалко Лариса Валеріївна

Жукова Любов Іосіфівна

14.

ТВО

Ткач Наталія Олександрівна

Єременко Лідія В’ячеславівна

15.

ДНЗ № 3

Перевізняк Зоряна Миколаївна

Острик Олена Вікторівна

16.

ДНЗ№ 9

Прилуцка Тетяна Іосіфівна

Сосновска Людмила Вікторівна

17.

ДНЗ№ 19

Вечірко Наталя Василівна

Старинцева Олена Єгорівна

18.

ДНЗ № 25

Дунда Тетяна Іванівна

Заіка Наталя Миколаївна

19.

ДНЗ № 36

Чурікова Олена Олексіївна

Каржова Злата Дмитрівна

20.

ДНЗ№ 55

Дунаєнко Любов  Василівна

Мурашова Ірина Григорівна

21.

ДНЗ № 66

Захарченко Олена Михайлівна

Черненко Олена Іванівна

22.

ДНЗ № 75

Колесник Олена Вікторівна

Мирошник Світлана Миколаївна

23.

ДНЗ № 81

Черненко Вікторія Сергіївна

Крюковська  Світлана Іванівна

24.

ДНЗ № 98

Горгулько Анжела Вікторівна

Дудник Раїса Леонідівна

25.

ДНЗ № 108

Хаземова Наталья Викторовна

Тараненко Виктория Сергеевна

26.

ДНЗ № 130

Кицилинська Тетяна Миколаївна

Шинкаренко Лариса Пилипівна

27.

ДНЗ № 164

Береза Тетяна Сергіївна

Панченко Світлана Анатоліївна

28.

ДНЗ № 182

Синяк Ірина Миколаївна

Мостова Ольга Ярославівна