МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Акція підтримки ВІЛ – інфікованих дітей Запорізької області

Субота, 3 Грудень, 2016

01.12.2016 в актовій залі школи № 15 пройшла традиційна районна «Акція підтримки ВІЛ – інфікованих дітей Запорізької області».

В Акції взяли участь Голова районного Товариства Червоного Хреста Блінова І.В., лікар КУ «Центр – СНІД» ЗОР Велігодська О.В., учні і педагоги – організатори навчальних закладів та керівники гуртків і вихованці ЦТД та Ю Олександрівського району.

 

Провели захід лідери учнівського самоврядування ЗГ № 2 ім. Л. Українки, їх помічниками були вихованці «АРТ – студії «Пятнашка» ЗНЗ № 15.

На всіх учасників Акції справив враження педагог – організатор колегіуму № 98 Ворожеєв О.С. , який заспівав пісню Фредді Мерк'юрі «Шоу повинно тривати», виступи циркової студії і хореографічного колективу ЦТД та Ю Олександрівського району демонстрували переваги здорового способу життя і захоплення творчістю і мистецтвом. Під час заходу педагог – організатор школи № 3 Сироватка К.С. , волонтер проекту з попередження СНІДу, запропонувала учасникам Акції вирішення інтерактивних завдань.

 

За програмою проведення Акції її учасники – лікарі, спортсмени, лідери учнівського самоврядування, говорили про необхідність здорового і морального способу життя, про свої спортивні досягнення і відповідали на питання «Чому вони обрали здоровий спосіб життя?». Старшокласники, педагоги – організатори і гості заходу говорили відверто і щиро про те, що їх насправді турбує – про здоров’я і життя, про майбутнє нашого суспільства. Деякі історії були їм відомі із особистого досвіду, дещо із офіційних джерел, але всі вони вражали і примушували замислитись над особистим вибором способу життя.

 

Під час Акції всі вирішили надати допомогу ВІЛ – інфікованим дітям Запорізької області і передати їм ліки, вітаміни і подарунки через суспільну організацію «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ».