МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вівторок, 12 Листопад, 2019

Уже традиційно 8 листопада 2019 року на базі школи №5 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

З нагоди святкування Дня української писемності та мови для учасників та гостей відбулося урочисте відкриття районного етапу міжнародних мовних змагань. Було проведено свято «Мова - найкоштовніший скарб народу», де юні таланти ЗОШ № 5 виконали сучасні пісні патріотичної тематики, натхненно читали чуттєві вірші, що сприяли піднесенню творчого налаштування конкурсантів. Яскраві виступи танцювального колективу були святковим подарунком для юних мовознавців. Зі святковим привітанням до учнів звернулася Пудак Катерина Іванівна, завідувач районного методичного кабінету територіального відділу освіти Олександрівського району, яка побажала натхнення учасникам конкурсу, та зазначила, що усіх юних мовознавців об’єднує «чуття єдиної родини», а Михайленко Тетяна Вікторівна рядками з поезії нагадала, що обдаровані учні вже мають за спинами крила «У кого – з пісні, або з надії, або з поезії, або з мрії».

У конкурсі взяли участь школярі 3-11 класів, які вирішували завдання різних напрямків. За результатами конкурсу було обрано переможців, які візьмуть участь в наступному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. День української писемності та мови у закладах освіти району засвідчив те, що сучасні юні українці є справжніми спадкоємцями свого народу.