МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Конкурс іграшок для новорічної ялинки

П'ятниця, 12 Січень, 2018

Ялинку, що росте у сквері в самому центрі Олександрівського району люблять всі діти і дорослі. Вона виросла дуже красивою, високою, пухнастою і стрункою. Щорічно діти і їх батьки готують для неї прикраси на новорічні і Різдвяні свята. Районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району за традицією до новорічних свят проводить конкурс на кращу новорічну іграшку для улюбленої ялинки. У цьому році 45 учнів освітніх закладів і ЦТД та Ю Олександрівського району з задоволенням і веселим новорічним настроєм взяли участь у конкурсі. Робота була цікавою, творчою і вимагала від учасників наполегливості, нового погляду на відомі речі, естетичного смаку, вміння працювати разом. У виготовленні прикрас для ялинки взяли участь діти різного віку і їх батьки, вчителі, керівники гуртків. Всі роботи були цікавими і красивими. Але за висновками районного журі були визначені найкращі. У цьому році стали переможцями:

 

Гайдай Дар’я – Запорізька гімназія №11 - І місце;

Личман Анастасія – ЗЗСО №3 – ІІ місце;

Чуприна Марія – ЗЗСО №15 – ІІ місце;

Приймак Тетяна – ЗЗСО №5 – ІІІ місце;

Головань Анфіса – ЗЗСО №3 – ІІІ місце;

Лагода Катерина – Академічний ліцей – ІІІ місце.

 

Голова районної адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району Мостовий В.О., і його заступник Даркова С.М. всіх учасників і переможців нагородили призами.

 

Але більш за всіх раділа ялинка, бо в неї і в цьому році було нове яскраве, блискуче вбрання, про яке подбали дорослі і малі мешканці району.