МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Літературна вітальня

П'ятниця, 16 Березень, 2018

15.03.2018 в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась зустріч юних поетів Клубу «Сила слова» Олександрівського району у літературній вітальні, яку за традицією присвятили творчості Т. Шевченка.

В обласній універсальній науковій бібліотеці нас гостинно зустрічали завідуюча відділом національних культур, наш великий друг Назаренко Ольга Анатоліївна, працівник відділу краєзнавства обласної бібліотеки Анна Миколаївна Нагорнова, Маркова Лариса Володимирівна, член білоруської громадської організації «Мінськ». До гостинної завітали 19 юних поетів навчальних закладів Олександрівського району, заступники директорів з виховної роботи, вчителі української мови і літератури.

 

Зустріч у літературній вітальні подарувала нам всім багато емоцій, вражень і знань про Тараса Шевченка, відвідування ним нашого краю, про його любов до Запоріжжя і о. Хортиця, а також про те, як боліло його серце за українську землю. Юні поети і шанувальники поезії виразно емоційно, щиро читали вірші Тараса Шевченка, свої вірші про великого українського поета, патріотичні і ліричні вірші.

 

Зібрання Клубу «Сила слова» у квітні. У планах вибори голови і ради Клубу «Сила слова», корекція змісту Положення Клубу, підготовка до видання збірки віршів.