
У Жовтневом районі проведено конкурс "Моральний вчинок".
Благодійні акції, добрі справи давно стали традицією шкіл нашого району. У конкурсі взяли участь учні 1 - 11 класів в номинаціях: плакат, відеофільм, стіннівка, фоторепортаж, вірш, творчий звіт. Переможцями конкурсу стали учні гімназії №2 , гімназії №11, ЗНЗ №15, 76, колегиуму №98. Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів на обласному конкурсі.