МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Новорічна іграшка для ялинки

Понеділок, 16 Січень, 2017

Багато років тому в Олександрівському району започатковано традицію дарувати районній ялинці, яка знаходиться у сквері Олександрівському яскраві іграшки створені маленькими мешканцями нашого району, учнями навчальних закладів. В цій роботі їм допомагають вчителі початкових класів, обслуговуючої праці, керівники шкільних гуртків, батьки.

Адміністрація Олександрівського району при підтримці територіального відділу освіти проводить конкурс на кращу іграшку і готує подарунки для дітей.

 

Умови для виготовлення районної іграшки були розроблені так, щоб творчі роботи дітей довго могли приносити радість людям, красуючись на ялинці у сквері. Ці іграшки яскраві, великі за розміром і такі, що витримують і сніг і дощ , мороз і потепління.

Творча фантазія дітей безмежна, а праця сумлінна і наполеглива. Саме тому іграшки виходять красивими, різноманітними, виблискують на сонці як справжні крижані бурульки і сніжинки. Серед них є і кульки, маленькі ялинки, діди Морози, рибки, снігова баба, коники, півник – символ року і ще багато чого цікавого.

 

16 січня новорічне свято для дітей, що брали участь у виготовленні іграшок, тривало у приміщенні адміністрації Олександрівського району. На дітей чекали привітання і подарунки від адміністрації Олександрівського району.

Подарунки отримали всі, але були і переможці:

 

І місце – ЗГ №11;

ІІ місце – ЗГ №11;

ІІІ місце – ЗЗШ №3, №15,ЗГ №2.

 

Вітаємо всіх з перемогою у районному конкурсі!