Учнівські і педагогічні колективи Жовтневого і Шевченківського районів взяли участь у обласній акції «З любов’ю до Героя». 16 грудня лідери учнівського самоврядування Жовтневого і Шевченківського районів м.Запоріжжя передали воїнам спецпідрозділу національної гвардії України вітання з наступаючим святом Днем св.Миколая від учнів шкіл Жовтневого і Шевченківського районів, а також вони передали для воїнів зони АТО цукерки, печиво, компоти, згущене молоко і інші солодощі. Діти написали воїнам АТО привітальні листівки з побажаннями бути живими і здоровими і щоб скоріше наступив мир для всіх!
На урочистому святі виступили голова Жовтневої районної адміністрації Манохін Олександр Олексійович, начальник територіального відділу освіти, молоді і спорту по Жовтневому району Єременко Лідія В’ячеславівна, голова шкільного самоврядування ЗНЗ № 15 Катерина Ченєва.
Під час проведення свята працював фоторепортер Ярослав Шипунов (заступник голови шкільного самоврядування ЗНЗ № 15)