
Привітання переможців конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої! » присвячений Т.Г.Шевченко
Вітаємо переможців обласного конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» і вчителів історії,які підготували учнів до участі в обласному етапі конкурсу:
І місце – Наливайко Ігор,гімназія № 11 , вчитель Романютенко І.Ю.
ІІ місце – Соловйова Наталія, ЗНЗ № 1, Мережко З.В.
ІІ місце – Аніченко Наталія, ЗНЗ № 1, Мережко З.В.
ІІ місце – Сотнікова Марина, гімназія № 2, Осадчук С.А.
ІІ місце – Климчук Вікторія , ЗНЗ № 76 , Трегубенко Т.І.
ІІ місце – Малєєва Дарина , ЗНЗ № 76 , Трегубенко Т.І.
ІІІ місце - Федін Ілля, ЗНЗ № 76 , Івашова Н.В.
Бажаємо успіхів Наливайко Ігорю на республіканському конкурсі !!!