
23 квітня 2015 в актовій залі ЗНЗ № 15 відбувся районний етап всеукраїнського огляду роботи загонів юних інспекторів дорожнього руху. У огляді взяли участь учнівські загони шкіл № 2, 3, 11, 15, Академічного ліцею, 76. За рішенням журі
І місце - ЗНЗ №15 «ЖЗК»; ( 106 балів)
ІІ місце - ЗГ №11 «Зебра»; (90 балів)
ІІІ місце ЗНЗ №76 «Светофор» (88 балів)
Кращими регулювальниками і знавцями правил дорожнього руху виявились учасники ЗНЗ № 76, агітбригада пропагандистів гімназії № 11 отримала грамоту за кращий виступ, а найбільшу кількість балів за газети набрали ЗНЗ № 15 і ЗГ №11.
Журі відзначило високий рівень підготовки всіх команд, який навчальні заклади району витримують протягом останніх років.
Найбільшу кількість балів на всіх етапах огляду отримав загін ЗНЗ № 15. Учасників підтримала адміністрація школи і батьки, які забезпечили оформлення виступу необхідним реквізитом і красивими костюмами.
Загін виступив гідно, отримав І місце і право представити район на міських змаганнях.