МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Олімпіада з фізичної культури

Четвер, 1 Грудень, 2016

26 листопада в спортивних залах колегіуму № 98 Олександрівського району проходив другий районний етап олімпіади з фізичної культури.
В олімпійських змаганнях взяли участь учні 9 – 11 класів всіх навчальних закладів району.

Районне методичне об’єднання вчителів фізичної культури діяло спільно як єдина команда, всі працювали разом, підтримуючи один одного, організовано і професійно під керівництвом Деменчук Ю.І. В цьому склалась певна традиція районних спортивних змагань і конкурсів.

Як правило олімпіада з фізичної культури розпочалась з наради вчителів фізкультури, урочистої лінійки для учасників олімпіади, нагадування їм про необхідність дотримання техніки безпеки.

Фізична культура людини і ЗОЖ важливі для кожного з нас складові життя, які визначають його якість. І саме це демонстрували вчителі фізичної культури і їх вихованці: фізично розвинуті і загартовані, зібрані і дисципліновані, витривалі і готові до перемоги пройшли вони випробування на олімпійських змаганнях Олександрівського району.

За умовами олімпіади учасники демонстрували знання з фізичної культури і «Основ здоров’я» ( відповіли на 75 питань он – лайн за комп’ютером), а далі виконували вправи з легкої атлетики (потрійний стрибок з місця, човниковий біг 6 Х 9 Х 18 м.); з акробатики, туризму (в’язання вузлів, складання кострів); а далі - ігровий батл.

Переможцями олімпіади з фізичної культури стали учні:

 

Румшас Владислав Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15

Цой Ангеліна Запорізький Академічний ліцей
 

Звіт о проведенні IIетапу олімпіади з фізичної культури

Вітаємо переможців і бажаємо їм здобути перемогу і на обласній олімпіаді!