
Команда ДЮП "Рыцари огня" школи №15 Жовтневого району 17 квітня 2015 взяла участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників – рятувальників і посіла ІІ місце.
Управління освіти, молоді та спорту міста Запоріжжя запросило команду "Рыцари огня" до участі у обласному фестивалі 15 травня.
Вітаємо учасників команди ЗНЗ №15, їх керівника Симакова Д.О і директора школи Кириченко О.А. з ПЕРЕМОГОЮ і бажаємо успішного виступу на обласному фестивалі!