
1 грудня 2015 року на базі ЗНЗ №15 проходили районні змагання з настільного тенісу. Висловлюємо подяку директору ЗНЗ №15 Кириченко О.А. за організацію та забезпечення умов для проведення районних змагань.
Переможцями стали:
І місце - ЗНЗ №15,
ІІ місце - ЗК №98,
ІІІ місце - ЗНЗ №3.
Вітаємо переможців.