
17 лютого - 19 лютого 2015 року на базі ЗНЗ №1 відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат.
Результати проведення змагань:
1 місце - ЗНЗ №1
2 місце - ЗГ №2
3 місце - ЗНЗ №15
Вітаємо переможців змагань.
Висловлюємо подяку директору ЗНЗ №1 Андрієнко О.В. за організацію та забезпечення умов для проведення районних змагань.