МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Районний АРТ–саквояж психологічних ідей

Неділя, 24 Квітень, 2016

В Олександрівському (Жовтневому) районі до Дня психолога пройшов І фестиваль АРТ–саквояж психологічних ідей. У фестивалі взяли участь психологи дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, а також психологи Центру соціально – психологічної реабілітації учасників АТО та членів їх родин.

Керівник районного методичного об’єднання психологів і соціальних педагогів району Арутюнян Карине Арташесівна зібрала всіх у затишній залі обласної бібліотеки.

Працівники бібліотеки ознайомили психологів з новою літературою, яка була нещодавно придбана для читачів бібліотеки: для тих, хто працює з підлітками, для батьків і педагогів, а також із спеціальною професійною літературою для працівників психологічної служби.

День психолога – це особливе свято і професія його також особлива. Психолог – це фаховий порадник, консультант, аудитор, це особлива людина, бо має професію дослідника і лікаря душі . Психологи освітніх закладів супроводжують формування і зростання особистості дітей, підлітків і молоді, надають допомогу батькам і педагогам.

Розуміючі гострі проблеми суспільства: зростання кількості дітей, які потребують допомоги психологів і лікарів, поширення випадків агресивної поведінки і депресивного стану людей психологи району навіть у своє професійне свято зібрались для того, щоб поділитися методиками своєї роботи. А вони насправді цікаві: «Техніка емоційної волі», « техніка «Я дякую!», «Лялькотерапія», «ОТМ – терапія», «Назви ім’я друга», «Безпечне місце», «Тканинотерапія», робота з картами «Колесо життя», «Вона» та інші.

Вітаємо Вас, дорогі наші психологи з професійним святом! Бажаємо Вам здоров’я, щасливого життя ,нехай світ навколо Вас стане таким, що Вам залишиться займатись тільки проблемами розвитку.