МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Спорт - це життя

Четвер, 2 Лютий, 2017

31 січня в загальноосвітній школі №15 Олександрівського району пройшло спортивне свято «Спорт - це життя».

На святі спорту і здоров’я зібрались кращі спортсмени школи, вчителі фізичної культури, тренери юних спортсменів, адміністрація школи на чолі з директором Кириченко Оксаною Анатоліївною.

 

На свято були запрошені: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров Анатолій Іванович; Директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлія Валеріївна; начальник територіального відділу освіти Олександрівського району Єременко Лідія В’ячеславівна.

Всіх присутніх вітали: АРТ-студія «ПЯТНАШКА» - переможці районної військово-спортивної гри «Сокіл-Джура», рій «Калнишевського»; шкільний духовий оркестр, гімнастки-акробатки, шкільний футбольний клуб «Голкіпер»; Чемпіони Європи зі спортивно-бальних танців. Наприкінці свята відбувся великий спортивно-патріотичний флешмоб «Одна Країна», який провела Чемпіонка Європи з аеробіки, викладач фізичного виховання ЗНТУ Шеховцова Катерина Вікторівна.

 

На шкільному спортивному святі заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров Анатолій Іванович у своєму зверненні до юних спортсменів і вчителів відзначив, що Запорізька міська влада потурбувалась про те, щоб шкільні спортивні зали міста поповнились спортивним інвентарем і саме на цьому святі вручив школі № 15 набори скакалок, гімнастичних палиць, мати, секундоміри, різноманітні спортивні м’ячі тощо. Адміністрація школи, вчителі фізичного виховання та учні відзначають, що новий спортінвентар допоможе повноцінно займатися фізкультурою та проводити цікаві уроки.

 

Свято у школі пройшло урочисто, патріотично, красиво і динамічно. Так буває завжди, коли за справу береться професійна згуртована команда!

 

Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці спортивного свята!