МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

В Олександрівському районі розпочались навчання лідерів учнівського самоврядування

Середа, 20 Вересень, 2017

Працюючи за проектом «Розвиток громадсько – активних шкіл в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади» за стандартом «Лідерство» щорічно збираємо учнівську молодь на тренінги з формування в них лідерських якостей. Навчаємо менеджменту обраних і відповідальних, формуємо в них лідерські якості, маємо надію на них як на молодих громадян України, які, можливо, стануть депутатами і професійними менеджерами в різних сферах професійної діяльності.

 

У цьому році навчання розпочались із зустрічі лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів з методистом і педагогами організаторами в Запорізькому колегіумі №98.

 

Зустріч розпочалась із привітання, знайомства і виконання вправ тренінгу в парі і в групі. Після комунікативної розминки діти були готові до участі у грі «Бюрократ», яку підготували для них педагог – організатор колегіуму Ворожеєв О.С. і соціальний педагог Черняк Н.Ю.

 

Із задоволенням кожна група дітей створювала освітні проекти, захищала їх і відстоювала. Всі групи успішно подолали всі перешкоди, які для них штучно створювали «бюрократи».

 

Задоволені, всі зібрались в залі колегіуму, підвели підсумки і відправились до своїх навчальних закладів з новими знаннями і досвідом.