МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вчитель року «Музичне мистецтво»

Середа, 14 Грудень, 2016

12.12.2016 в залі територіального відділу освіти Олександрівського району відбувся другий районний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року».

 

У конкурсі взяли участь кращі вчителі музичного мистецтва району:

Надточій Юлія Віталіївна (запорізька гімназія № 2 ім. Л. Українки), Стрельник Стела Степанівна (Запорізька загальноосвітня школа № 5), Тетяна Валентинівна Ігнатенко (Запорізької гімназії №11).

 

За Положенням конкурсу всі вчителі представили на конкурс розробку Уроку і майстер – клас за обраної темою.

Всі вчителі гідно представили свої матеріали. Журі було вражене високим рівнем мовної і музичної культури вчителя гімназії № 2 і керівника РМО Надточій Ю.В., глибиною методичних і професійних знань вчителя гімназії № 11 Ігнатенко Т.В. , учасника 7 – ї міської педагогічної виставки перспективного досвіду, на якій вона виступила з роботою з роботою за темою: Формування музичної компетентності та розвиток естетичних смаків на уроках музичного мистецтва»; повністю захопила увагу всіх присутніх вчитель музичного мистецтва, професійний музикант, скрипаль Стрельник С.С., яка показала майстер клас з використанням комп’ютерних технологій і музичного інструмента – скрипки, шанувальників якої вона знайшла і серед членів журі.

На конкурсі в журі працювала заслужена вчителька музичного мистецтва України Манжос Валентина Мар’янівна. Учасники були вдячні їй поради і настановлення і досвід ,яким вона щиро ділиться завжди.

 

Уроки вчителів музики – це справжнє свято і в той же час велика праця з формування музичної і естетичної культури, гарного смаку. Вчителі музичного мистецтва надихають дітей на пізнання світу чарівних звуків музики, які супроводжують нас усе життя, навчають на прикладах великих музикантів наполегливій праці у досягненні своєї мети.

 

На районному етапі конкурсу переможцем стала Надточій Юлія Віталіївна. Вітаємо її з Перемогою і бажаємо успіху на обласному етапі конкурсу!