МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

VІІ фестиваль національних культур «Коло друзів»

П'ятниця, 25 Листопад, 2016

24 листопада в Олександрівському районі пройшов VІІ фестиваль національних культур «Коло друзів». Запорізька загальноосвітня школа №5 радо вітала у актовій залі школи учасників районного фестивалю, дітей різних національностей, які навчаються в школах нашого району: азербайджанців, грузин, білорусів, євреїв, українців. Де хто із них вперше вийшов на сцену, щоб розповісти рідною мовою вірш, заспівати пісню, або мовою танцю показати учасникам фестивалю красу і історичну глибину культури свого народу. Учасники і глядачі у залі оплесками підтримували кожного, хто виходив на сцену. І незважаючи на те, що діти розмовляли різними мовами, всі розуміли всіх.

У нашому краї дружно живуть 130 народів і всі вони громадяни України. І всі, як один, будемо жити і працювати так , щоб всі національності нашої великої української політичної нації було затишно і радісно жити разом на нашій землі.

На нашому фестивалі вперше були присутні Методист Регіонального інформаційно – аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство» КЗ «ЗОІППО» ЗОР Богомолова Н.М.

І керівник Центру національних культур Запорізької обласної бібліотеки Назаренко О.А. Ми сподіваємось, що наші гості відкриють для учасників фестивалю і для нашого проекту в цілому нові перспективи.