МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Вітаємо переможців!

Вівторок, 19 Квітень, 2016

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "Об єднаймося ж, брати мої!"

Другий рік поспіль учень 11-Б класу Запорізької гімназії №11 Наливайко Ігор стає переможцем Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

 

В 2014-2015н.р Наливайко Ігор став переможцем XIV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням під гаслом "Об єднаймося ж, брати мої!". Тема творчої роботи: «Люстрація як умова консолідації суспільства: міжнародний досвід та перспективи в Україні» (Номінація: «Історія України і державотворення»)

Вітаємо переможця XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням під гаслом "Об єднаймося ж, брати мої!" (2015-2016н.р), учня 11-Б класу Запорізької гімназії №11 Наливайка Ігоря Олеговича та його вчителя Романютенко Ірину Юріївну. Тема творчої роботи: "Право на судовий захист: Практика Європейського суду з прав людини та національний досвід в сучасних умовах євроінтеграції".

 

Вітаємо Вас і пишаємось Вами! Бажаємо успіхів у подальшій навчальній і науковій діяльності!Бажаємо здоров’я і здійснення Ваших планів і мрій!

 

Щорічно Романютенко Ірина Юріївна готує учнів гімназії №11 до перемог в конкурсах і олімпіадах з правознавства і щорічно вони гідно виступають і отримують перемоги!