МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Все буде добре, Україно!

П'ятниця, 15 Вересень, 2017

14 вересня 2017 року в приміщенні районної адміністрації Олександрівського району відбулась зустріч лідерів учнівського самоврядування, педагогів – організаторів навчальних закладів району з головою районної адміністрації по Олександрівському району Мостовим В.О., його заступником Дарковою С.М. і депутатами Запорізької міської ради Васильчуком Г.М. і Володьковим М.М., начальником територіального відділу освіти Єременко Л.В.

Районна спільнота учнівського самоврядування Олександрівського району керована територіальним відділом освіти вже понад 15 років формує команду лідерів учнівської молоді навчальних закладів району.

За цей час зроблено чимало: щорічні районні збори учнівського самоврядування району; громадянські, екологічні і соціальні проекти; щорічне навчання лідерів на тренінгах.

Учнівське самоврядування району працює за проектом всеукраїнського фонду «Крок за кроком» і на засаді його програми: «Школа як осередок розвитку громади», за стандартами: «Лідерство», «Партнерство», «Послуги», «Навчання впродовж усього життя» та інші.

Щорічно у вересні лідери учнівського самоврядування району збираються на першу зустріч, де підводять підсумки сумісних справ минулого року і визначають орієнтири роботи на поточний навчальний рік.

Про зустріч з головою районної адміністрації домовились ще у травні і чекали на неї. Як виявилось не даремно. Голова районної адміністрації з увагою і з повагою вислухав всіх хто розповідав про справи учнівського самоврядування навчальних закладів і району. Учасники зустрічі дізнались про плани щодо перетворення і реконструкції культурних і соціальних об’єктів Олександрівського району. Разом із Мостовим В.О. на питання лідерів учнівського самоврядування відповідали – начальник територіального відділу освіти Єременко Л.В., депутати міської ради Васильчук Г.М. і Володьков М.М.

Під час зустрічі ми отримали поради і підтримку депутатів Запорізької міської ради, зрозуміли, що є те, що об’єднує всіх нас, незважаючи на вік, посаду і вид діяльності – це патріотизм, велика любов до нашого району, міста, краю, України. Кожен із нас самостійно і всі ми разом робимо крок від порогу свого рідного дому, від шкільного порогу до справ, завдяки яким світ стає кращим, а наше місто красивішим і затишним. Це наше місто, місто наших дітей і онуків.

«Все буде добре, Україно!», саме так оптимістично закінчив своє звернення до шкільної молоді депутат міської ради Васильчук Г.М.