МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Збори учнівського самоврядування

Середа, 31 Січень, 2018

25 січня 2018 року в приміщенні ЗЗСО №1 ім. Тараса Шевченка пройшли XVІ збори лідерів учнівського самоврядування Олександрівського району. Збори пройшли під гаслом проголошеним НМЦ департаменту освіти і науки Запорізької міської ради: «Європейські цінності – вибір молоді Запоріжжя». На зборах були присутні по 2 делегати від освітніх закладів району, а також педагоги – організатори і заступники директорів шкіл.


На зборах лідерів учнівського самоврядування були розглянуті питання:
- Рішення Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму «Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї , молодіжної політики, спорту та туризму на тему: «Роль дитячого руху та учнівського самоврядування у розвитку громадянського суспільства». (методист РМК Ухналь О.Б.)
- Виступи лідерів учнівських самоврядувань про те як підлітки і молодь розуміють, сприймають європейські цінності і відповідно ініціюють і реалізують свої ідеї в шкільному житті, і самі, особисто себе поводять, бо зміни починаються з кожного з нас.


На зборах делегати проголосували за направлення представників кращих учнівських організацій для участі у V міській конференції лідерів учнівського самоврядування, за подання кращих учнівських організацій самоврядування для їх нагородження на рівні ТВО і департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.


Голова лічильної комісії заступник директора ЗЗСО № 15 Симаков Д.О. оголосив результати голосування.