МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Зустріч з фахівцями управління освіти і поліції

П'ятниця, 24 Березень, 2017

22 березня в актовій залі ЗЗШ №76 Олександрівського району в межах співпраці департаменту освіти Запорізької міської ради та Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, кіберполіції Придніпровського управління ДКП за графіком департаменту відбулась зустріч батьківських комітетів загальноосвітніх закладів району з фахівцями управління освіти і поліції.

 

Перед батьками виступили: Юхимчук Олена Валентинівна - старший інспектор відділення ювенальної превенції головного управління Національної поліції, Підполковник поліції відділу протидії киберзлочинів в Запорізькій області Кирбятьев Олег Олександрович, керівник районного методичного об’єднання психологів Олександрівського району Арутюнян Карине Арташесівна, методист РМК Олександрівського району Ухналь Олена Борисівна.

 

Батькам повідомили про зміст небезпечних «ігор» в соціальній мережі Інтернету «ВКонтакті», які призводять до суїциду дітей. Розповіли про їх зміст та ознаки участі в них дітей.

 

Батьків ознайомили з роботою, яку проводять управління освіти і навчальні заклади, Національна поліція, кіберполіція, учнівське самоврядування навчальних закладів, волонтери. Також повідомили про кримінальну відповідальність за розповсюдження культу насильства і доведення людини до самогубства.

 

Держава і суспільство об’єднали зусилля , щоб подолати загрозу, яка є дуже небезпечною для підлітків і молоді. Педагоги , психологи і поліція надали поради батькам щодо попередження і протистояння маніпуляціям, які загрожують життю їх дітей.