18 грудня 2014 р. відбувся ІІ (районний) етап ХІV районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої !», присвяченого Шевченківським дням.
Районний етап Конкурсу був проведений на базі ЗОШ №15 (директор Кириченко О.В.) та ЗГ №11 (директор Непрядкіна С.Ю.).
З результатами Ви можете ознайомитись на сторінці конкурсу.