
9 грудня 2015 року на базі ЗГ №2 пройшов районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". В змаганнях прийняли участь 8 шкіл Жовтневого району.
Діти 5-6 класів змагалися у презентуванні команд, читанні віршів, малюванні плакатів на спортивну тематику, а також проявляли свою спритність у спортивні естафеті.
Місця розподілилися наступним чином:
1місце - ЗК №98
2 місце - ЗГ №11 та ЗНЗ №15
3 місце - АЛ та ЗНЗ №76
4 місце - ЗНЗ №3
5 місце - ЗНЗ №5
6 місце - ЗГ №2
9 місце - ЗНЗ №1
Вітаємо переможців Запорізького колегіуму №98 та бажаємо успіху на міському етапі змагань.