МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Педагогічна виставка

Педагогічна виставка - 2018

 

Педагогічна виставка - 2017

 

Педагогічна виставка - 2016

 

Педагогічна виставка - 2015

 


 

Участь у міжнародному «Еко – Форумі» в м. Запоріжжі навчальних закладів Олександрівського району

 

З 30 травня по 1 червня в місті Запоріжжі у «Козак – палаці» пройшов «Еко – Форум». До участі у форумі долучили і освітян міста. НМЦ департаменту освіти і науки Запорізької міської ради став організатором участі районів у заході.

Навчальні заклади Олександрівського району взяли активну участь у проведенні майстер – класів, відвідуванні виставки.

 

В перший день роботи виставки були показані майстер – класи колегіуму № 98, гімназії № 11, ліцею № 105.

Вчитель Запорізького колегіуму №98 провела перший майстер – клас з виготовлення мотанки: «Голуб миру». У її майстер – класі взяли участь 12 груп дітей і дорослих.

Продовжила майстер – класи від Олександрівського району вчитель ЗГ №11 Топчій Ірина Вікторівна. Прикраси із коктейльних трубочок із задоволенням виготовляли діти і дорослі, підлітки хлопці і дівчата. Майстер – клас Ірини Вікторівни мав назву: «Лайфхаки із коктейльних трубочок». До участі у роботі майстер – класу приєднався випускник ЗГ №11, проректор, доктор історичних наук, професор, депутат міської ради Васильчук Г.М.        

Адміністрація і педагогічний колектив Запорізького ліцею № 105 взяли активну участь не тільки у майстер – класі , а й у облаштування виставки. На майстер – класах Ганошенко Сергій Анатолійович, Куртова Світлана Сергіївна презентували проекти: «Екологічні проблеми міста Запоріжжя і шляхи їх вирішення».  

Другий день виставки Олександрівського району відкрили Мірошнікова Антоніна Матвіївна і Натяжко Ірина Іванівна, вчителі ЗЗШ №3. Їх проект за темою: «Дерев’яні фантазії». Виготовлення поробок із паличок для кави» був представлений презентацією і практичною роботою.  

             

Запорізька гімназія № 2 продовжила тему «Дерев’яних фантазій». Вчитель і керівник гуртка ЗГ №2 Суслова Тетяна Андріївна показала майстер – клас з виготовлення поробок із паличок для кави і морозива.          

Сапунова Світлана Іванівна, Заболотна Дар`я Валеріївна вчителі початкової школи і майстрині ЗЗШ №1 завершили цей день «Еко – форуму» «Екологічна квітка сім кольорів. Екологічний «семицветик».

 

На третій день роботи виставки Олександрівського району працювали відразу 2 майстра, вчителі ЗЗШ № 76 Єфанова Ірина Вікторівна та Бекасова Олександра Федорівна показували майстер – класи за темами: «Знавці природи рідного краю» і «Дерев’яні фантазії».       

1 червня гідно закінчив роботу майстер – класів Олександрівського району Технічний ліцей. Учень Технічного ліцею Батіг Олександр, переможець (ІІ місце) Всеукраїнської олімпіади з екології показав майстер – клас за темою: «Нераціональне використання природних ресурсів та оптимізація паперового і поліграфічного виробництва» під керівництвом вчителя хімії і біології Яковенко Ірини Семенівни.