МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Педагогічна виставка - 2018

Положення про Міську педагогічну виставку перспективного досвіду.

Наказ департаменту освіти і науки Запорізької міської раді від 10.11.2017 №566р «Про проведення VIII Міської виставки у 2017-2018 навчальному році».

Наказ територіального відділу освіти Олександрівського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 28.11.2017 №563р «Про участь у VIII Міській виставці у 2017-2018 навчальному році».

 


Вітаємо учасників та переможців VIIІ Міської виставки педагогічних технологій!

 

Яскравою подією 2017/2018 навчального року стала VIIІ Міська виставка педагогічних технологій. Педагоги презентували кращі творчі здобутки  за різними напрямами освіти. Учасниками  Виставки стали майже дев’яносто педагогів району. Журі Виставки визнало переможцями 18 конкурсних робіт.  

 

Дипломом І ступеню VIIІ Міської виставки педагогічних технологій відзначено досвід Діденко Руслани Михайлівни, заступника директора Загальноосвітньої школи I-Ш ступенів № 3. 

Топчій Ірина Вікторівна, вчитель Запорізької гімназії №11, стала переможцем VIIІ Міської виставки педагогічних технологій у секціях «Фізичне виховання, основи здоров’я» та «Мистецтво, трудове навчання» і відзначена відповідно ДВОМА дипломами І ступеню!

 

Дипломами ІІ ступеню VIIІ Міської виставки педагогічних технологій відзначено досвід педагогічних працівників Олександрівського району:
1. Авторський колектив спеціального дошкільного навчального закладу (дитячого садка) № 36 “Дзвіночок” , а саме, завідувача Каржову Злату Дмитрівну, вихователя-методиста Логвінову Людмилу Євгенівну, вихователя Самбор Наталію Петрівну, Луценко Інну Василівну - наукового співробітника лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.
2. Малькут Іванну Сергіївну, інструктора з фізичної культури дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 182 «Щасливе дитинство».
3. Синяк Ірину Миколаївну, музичного керівника дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 182 «Щасливе дитинство».
4. Практичних психологів Запорізьких загальноосвітніх шкіл № 1, 3 
Комісар Наталію Михайлівну та Слинько Марину Анатоліївну.
5. Ляшенко Клару Михайлівну вчителя англійської мови Запорізької гімназії №11 
6. Гранд Марину Анатоліївну, методиста закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва». 
7. Вітчінкіну Яніну Станіславівну, вчителя географії Запорізької загальноосвітньої школи №15

Дипломами ІІІ ступеню VIIІ Міської виставки педагогічних технологій відзначено досвід педагогічних працівників Олександрівського району:
1. Дакуніну Анжелу Валеріївну, заступника директора Загальноосвітньої школи I-Ш ступенів № 3
2. Ганошенка Сергія Анатолійовича, вчителя хімії Запорізького ліцею №105
3. Кулявець Ольгу Миколаївну, вчителя початкових класів Запорізької гімназії №2 ім. Л.Українки
4. Заваду Наталю Іванівну, вчителя початкових класів Загальноосвітньої школи I-Ш ступенів № 15
5. Карпову Ларису Борисівну, вчителя фізики Загальноосвітньої школи I-Ш ступенів № 3
6. Трегуб Олену Віталіївну, практичного психолога Запорізької гімназії №2 ім. Л.Українки
7. Трегубенко Тетяну Ігорівну, вчителя історії Загальноосвітньої школи I-Ш ступенів № 76
8. Бицину Оксану Валеріївну, вчителя хімії Запорізького колегіуму №98
9. Ткаченко Тетяну Віталіївну, вчителя інформатики Запорізького технічного ліцею.

13 квітня у великій залі Запорізької міської ради на урочистому заході за підсумками VIII Міської виставки педагогічних технологій керівникам закладів освіти  було вручено дипломи переможців заключного етапу.


Запрошуємо педагогічну спільноту долучитися до on-line  голосування!

Платформа VIII Міської педагогічної виставки – 2018

 

Учасники

VIII  Міської педагогічної виставки – 2018

від Олександрівського району м. Запоріжжя

 

Номінація «Нова українська школа: технології та управління»

 

Секція «Управлінські технології»

Посилання на матеріали:

ЗЗСО №3 Дакуніна А.В.

ЗЗСО №76 Клеха Л.В., Лушкіна І.П., Ломакова М.А.

 

Секція «Проектний менеджмент в освіті»

Посилання на матеріали:

ЗК №98   Міщук А.О.

 

Секція «Інклюзивне навчання»

Посилання на матеріали:

ЗДО №36 Каржова З. Д., Логвінова Л.Є., Самбор Н.П., Луценко І.В.

ЗЗСО №3  Діденко Р.М.

 

Номінація «Нова українська школа: оновлення змісту викладання навчальних предметів»

 

Секція «Українська та російська філологія»

Посилання на матеріали:

ЗГ №11 Нефьодова М.О.

 

Секція «Історія і правознавство»

Посилання на матеріали:

ЗЗСО №3 Діденко Р.М.

ЗЗСО №76 Трегубенко Т.І.

 

Секція «Математика»

Посилання на матеріали:

ЗЗСО №76 Ясир А.Л.

ЗК №98 Жевнерюк І.М.

 

Секція «Фізика, астрономія»

Посилання на матеріали:

ЗЗСО №3 Карпова Л.Б.

ЗГ №11 Гвоздецький М.С.

 

Секція «Географія та економіка»

Посилання на матеріали:

ЗЗСО №15 Вітчінкіна Я.С.

ЗК №98 Крестнікова Л.В.

 

Секція «Інформатика»

Посилання на матеріали:

ЗГ№11 Бессонова М.І.

ЗТЛ  Ткаченко Т.В.

 

Секція «Іноземні мови»

Посилання на матеріали:

ЗГ №2 Стрюкова Ю.І.

ЗГ №11 Ніколенко Т.О.

ЗГ №11 Одарюк Л.П.

ЗГ №11 Луцова І.І.

ЗГ №11 Купець Я.І.

ЗГ №11 Тарханян А.О.

ЗЗСО №15 Рибалкіна У.В.

ЗЗСО №15 Загродська М.В.

ЗЗСО №15 Сєркова І.В.

ЗК №98  Белименко  Ю.А.

ЗК №98 Єльчанінова О.В.

 

Секція «Хімія, біологія, екологія»

Посилання на матеріали:

ЗЛ №105  Ганошенко С.А.

 

Секція «Фізичне виховання та основи здоров’я»

Посилання на матеріали:

ЗЗСО №76 Деменчук Ю.І.

ЗГ №11 Топчій І.В.

 

Секція «Мистецтво, трудове навчання» 

Посилання на матеріали:

ЗГ №11  Топчій І.В.

ЗК №98 Рєзанова М.А.

 

Номінація «Нова українська школа: освіта майбутнього»

 

Секція «Початкова освіта»

Посилання на матеріали:

ЗГ №2  Іваніченко Г.О.

ЗГ №2  Кулявець О.М.

ЗЗСО №3 Чала А.С.

ЗГ №11 Голєнкова А.О.

ЗГ №11 Максименко Д.Ю.

ЗЗОШ №15 Завада Н.І.

ЗЗОШ №15 Тарасенко Н.П.

ЗЗОШ №15 Філіпчук Ю.В.

ЗАЛ Храпаль Л.В.

ЗЗСО №76 Ляшенко В.М.

ЗК №98 Стринжа Н.О.

 

Секція «Дошкільна освіта»

Посилання на матеріали:

ЗДО №66  Радченко Т.А.

ЗДО №75  Осадча А.В.

ЗДО №81  Кузнецова Н.В.

ЗДО №130  Булищенко Т.В.

ЗДО №130  Власова Т.Г.

ЗДО №130  Тарасенко О.В.

ЗДО №164  Карпенко В.В.

ЗДО №182  Синяк І.М.

ЗДО №182  Малькут І.С.

ЗДО №182  Пачина М.В.  (Додатки)

 

Номінація «Нова українська школа: виховання і розвиток»

 

Секція «Виховна взаємодія»

Посилання на матеріали:

РМК  Соколенко С.Л.

ЗЗСО №15 Костоглод В.Д.

ЦТДтаЮ, творча группа, координатор проекту –  Холодій О.В.

 

Секція «Позашкілля»

Посилання на матеріали:

ЦТДтаЮ Гранд М.А.

ЦТДтаЮ Шрамко Н.М., Чекулаєва М.В.

 

Секція «Психологічний супровід»

Посилання на матеріали:

ЗДО №164 Береза Т.С.

ЗГ №2 Трегуб О.В.

ЗЗСО №3 Слинько М.А., ЗЗСО №1  Комісар Н.М.

ЗЗСО №5 Доновська О.В., Онуфрієнко О.В.

ЗК №98 Лужаниця Т.О.

ЗК №98 Черняк Н.Ю.

ЦТДтаЮ Сенченко Ю.М.

 

Секція «Сімейно-родинне виховання»

Посилання на матеріали:

ЗЗСО№1 Кокарєва І.Г.

 

Номінація «Нова українська школа: інтерактивне середовище»

Посилання на матеріали:

ЗДО №164 Корнієнко С.С.

ЗГ №11 Іванісова В.М.

ЗГ №11 Галічева І.П.

ЗГ №11 Ляшенко К.М.

ЗК №98 Третяк С.О.

ЗК №98 Бицина О.В.

 

Номінація «Нова українська школа: дидактичне наповнення»

Посилання на матеріали:

 ЗДО №182 Малькут І.С.