МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці II (районного) етапу у 2015/2016 н.р.

Переможці II (районного) етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з напрямку:

 

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Географія

Екологія

Економіка

Інформатика

Інформаційні технології

Іспанська мова

Історія

Креслення

Математика

Німецька мова

Обслуговуюча праця

Правознавство

Психологiя

Російська мова та література

Технічна праця

Українська мова та література

Фізика

Фізична культура

Хімія

 

Англійська мова

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Табунщик Дар’я Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№11

8

І

Полякова Н.О

2

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Жовтневий

ЗГ №2

8

ІІ

Нємчинова В.В.

3

Шевчук Софія Віталіївна

Жовтневий

ЗГ №2

8

ІІІ

Нємчинова В.В.

4

Петренко Владислав Сергійович

Жовтневий

ЗГ №11

9

І

Ремарчук Н.С.

5

Михайлова Валерія В’ячеславівна

Жовтневий

ЗГ №11

9

ІІ

Снадчук Ю.В.

6

Полякова Анастасія

Жовтневий

ЗК№ 98

9

ІІ

Веселовська О.В.

7

Алтунян Каріне Арменівна

Жовтневий

ЗК№ 98

9

ІІІ

Єльчанінова О.В.

8

Лукашева Уляна Юріївна

Жовтневий

ЗГ №2

9

ІІІ

Нємчинова В.В.

9

Долина Марія Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№ 11

10

І

Кучеренко С.В.

10

Петренко Дар’я Михайлівна

Жовтневий

ЗГ№11

10

ІІ

Бєктурганова В.В

11

Люшняк Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№ 105

10

ІІІ

Куртова С.С.

12

Федоренко Анастасія Андріївна

Жовтневий

ЗГ№ 2

10

ІІІ

Краснопір Г.Г.

13

Тяглая Юлія Олександрівна

Жовтневий

ЗОШ№ 15

10

ІІІ

Новакова Л.М.

14

Шейко Аліса Олександрівна

Жовтневий

ЗГ№ 11

11

І

Ващенко Л.К.

15

Форова Анастасія Віталіївна

Жовтневий

ЗГ№ 11

11

ІІ

Ващенко Л.К.

16

Двернік Лілія  Андріївна

Жовтневий

ЗГ№ 2

11

ІІ

Степанко О.В.

Вгору

 


Астрономія

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові учня

Район

Школа

Клас

Місце

ПІБ викладача

1

Чередніченко Олександр Сергійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

І

Білоус С.Ю.

2

Свєтлов Павло Костянтинович

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІ

Білоус С.Ю.

3

Мінченко Світлана Сергіївна

Жовтневий

ЗОШ№76

11

ІІІ

Ясир А.Л.

4

Малєєва Дарина Володимирівна

Жовтневий

ЗОШ№76

11

ІІІ

Ясир А.Л.

Вгору

 


 Біологія

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові учня

Район

Школа

Клас

Місце

ПІБ викладача

1.

Красноружева Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№2

8

I

Роговська С.В

2.

Бабушко Ольга Станіславівна

Жовтневий

ЗГ№2

8

II

Роговська С.В

3.

Подвисоцька Валерія Олександрівна

Жовтневий

ЗК№98

8

II

Міщук А.О.

4.

Пучкова Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№105

8

III

Шугаєва Є.Д.

5.

Соколов Михайло Олександрович

Жовтневий

ЗК№98

8

III

Крестнікова Л.В.

6.

Каушан Валентин Іванович

Жовтневий

ЗЛ№105

8

III

Шугаєва Є.Д.

7.

Василенко Андрій Володимирович

Жовтневий

ЗГ№2

9

I

Роговська С.В

8.

Шепель Вікторія Євгенівна

Жовтневий

ЗОШ№15

9

II

Южакова Т.Д.

9.

Кузьменко Лідія Сергіївна

Жовтневий

ЗОШ№76

9

II

Шанчева Н.В

10.

Лисенко Тетяна Олександрівна

Жовтневий

ЗОШ№76

9

III

Шанчева Н.В

11.

Сілка Софія Ігорівна

Жовтневий

ЗЛ№105

9

III

Шугаєва Є.Д.

12.

Борзова Єсенія Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№11

9

III

Пунько Є.Г.

13.

Люшняк Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№105

10

I

Попазова О.В.

14.

Горбунова Анастасія Романівна

Жовтневий

ЗЛ№105

10

II

Попазова О.В.

15.

Ель-Назер Дайана Яхья

Жовтневий

ЗГ№2

10

II

Роговська С.В

16.

Цюман Ірина Миколаївна

Жовтневий

ЗТЛ

10

III

Яковенко І.С.

17.

Пейчева Вероніка Юріївна

Жовтневий

АЛ

10

III

Ласинська І.М

18.

Жиров Владислав Владиславович

Жовтневий

ЗТЛ

10

III

Яковенко І.С.

19.

Круть Марія  Олександрівна

Жовтневий

ЗК№98

10

III

Крестнікова Л.В.

20.

Гайтур Наталя Михайлівна

Жовтневий

ЗГ№11

11

I

Пунько Є.Г.

21.

Канарейкіна Марина Євгеніївна

Жовтневий

ЗЛ№105

11

II

Шугаєва Є.Д.

22.

Халаши Михайло Андрійович

Жовтневий

ЗК№98

11

II

Міщук А.О.

23.

Козленко Віктор Євгенійович

Жовтневий

ЗК№98

11

II

Міщук А.О.

24

Яма Олексій Сергійович

Жовтневий

ЗТЛ

11

III

Яковенко І.С.

25

Сюр Юлія Олександрівна

Жовтневий

ЗОШ№15

11

III

Гелдаш Ю.О.

26

Капелюш Анастасія Вікторівна

Жовтневий

ЗТЛ

11

III

Яковенко І.С.

Вгору

 


Географія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Красноружева Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№2

8

І

Вербицька Н.Б.

2

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№2

8

ІІ

Вербицька Н.Б.

3

Луценко Владислав Олександрович

Жовтневий

ЗГ№2

8

ІІ

Вербицька Н.Б.

4

Пацалюк Олександра Радиславівна

Жовтневий

ЗГ№11

8

ІІІ

Кружилова Р.П

5

Тарчуткін Артем Олександрович

Жовтневий

ЗК№98

8

ІІІ

Петрова І.Ю.

6

Подвисоцька Валерія Олександрівна

Жовтневий

ЗК№98

8

ІІІ

Петрова І.Ю.

7

Шляхова Марія Андріївна

Жовтневий

ЗГ№11

9

І

Кружилова Р.П

8

Лукашова Уляна Юріївна

Жовтневий

ЗГ№2

9

ІІ

Курак Н.Ф

9

Полякова Анастасія Романівна

Жовтневий

ЗК№98

9

ІІ

Крестнікова Л.В.

10

Кириченко Леся Романівна

Жовтневий

ЗГ№2

9

ІІІ

Курак Н.Ф

11

Кузьменко Лілія Сергіївна

Жовтневий

ЗНЗ№76

9

ІІІ

Красновська О.М.

12

Баранова  Ольга Андріївна

Жовтневий

ЗНЗ№76

9

ІІІ

Красновська О.М.

13

Гаріна Наталія Олександрівна

Жовтневий

ЗК№98

10

І

Петрова І.Ю.

14

Федоренко Анастасія Андріївна

Жовтневий

ЗГ№2

10

ІІ

Вербицька Н.Б

15

Темирова Аліна Олександрівна

Жовтневий

ЗК№98

10

ІІ

Петрова І.Ю.

16

Пономаренко Анастасія Андріївна

Жовтневий

ЗГ№11

10

ІІІ

Кружилова Р.П

17

Мішин Михайло Євгенійович

Жовтневий

ТЛ

10

ІІІ

Яковенко І.С.

18

Козленко Віктор Євгенійович

Жовтневий

ЗК№98

11

І

Петрова І.Ю.

19

Шокур Каріна Ігорівна

Жовтневий

ЗГ№11

11

ІІ

Гунько Л.М.

20

Шокур Діана Ігорівна

Жовтневий

ЗГ№11

11

ІІ

Гунько Л.М

21

Соколовська Ніла Володимирівна

Жовтневий

ЗК№98

11

ІІ

Петрова І.Ю.

22

Волкова Марія Єгорівна

Жовтневий

ЗК№98

11

ІІІ

Петрова І.Ю.

Вгору

 


Екологія

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Рєзанова Валерія Юріївна

Жовтневий

ЗЗШ№5

10

Баженова М.В.

2

Симанович Каріна Юріївна

Жовтневий

АЛ

10

V

Ласинська І.М.

3

Січкаріз Анастасія Ігорівна

Жовтневий

ЗЗШ№76

10

ІV

Аношина В.Ю.

4

Ковтун Катерина Олегівна

Жовтневий

ЗК№98

10

ІІІ

Петрова І.Ю.

5

Резанова Амінат Магомеднасирівна

Жовтневий

ЗК№98

10

ІІ

Петрова І.Ю.

6

Цюман Інна Миколаївна

Жовтневий

ТЛ

10

І

Яковенко І.С.

7

Савченко Дар’я Сергіївна

Жовтневий

АЛ

11

V

Ласинська І.М.

8

Чернобель Даніїл Сергійович

Жовтневий

АЛ

11

IV

Ласинська І.М.

9

Безбородова Маргарита Дмитріївна

Жовтневий

ЗЗШ№76

11

IV

Шанчева Н.В.

10

Козленко Віктор Євгенійович

Жовтневий

ЗК№98

11

II

Петрова І.Ю.

11

Носаль Юлія Олександрівна

Жовтневий

ЗК№98

11

I

Петрова І.Ю.

12

Слепян Олег Вадимович

Жовтневий

ЗЛ№105

11

V

Шугаєва Є.Д.

13

Шпирний Ілля Дмитрович

Жовтневий

ЗЛ№105

11

III

Шугаєва Є.Д.

14

Качанов Павло Дмитрович

Жовтневий

ЗЛ№105

11

III

Шугаєва Є.Д.

15

Капелюш Анастасія Вікторівна

Жовтневий

ТЛ

11

II

Яковенко І.С

Вгору

 


 

Економіка

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Савченко Дар’я Сергіївна

Жовтневий

АЛ

11

І

Бріштен Г.В.

2

Безбородова Маргарита Дмитрівна

Жовтневий

ЗОШ№ 76

11

ІІ

Красновська О.М

3

Яма Олексій Сергійович

Жовтневий

ТЛ

11

ІІ

Яковенко І.С.

4

Жабицький Роман Сергійович

Жовтневий

ТЛ

11

ІІ

Яковенко І.С.

5

Дроздов Олексій Миколайович

Жовтневий

АЛ

11

ІІ

Бріштен Г.В.

6

Крамаренко Ірина Юріївна

Жовтневий

ЗОШ№ 1

11

ІІІ

Рабінович Ж.А.

7

Іліч Міліца Володимирівна

Жовтневий

ЗОШ № 1

11

ІІІ

Рабінович Ж.А.

8

Чернобель Даніїл Сергійович

Жовтневий

АЛ

11

ІІІ

Бріштен Г.В.

9

Цой Ангеліна Едуардівна

Жовтневий

АЛ

10

ІІ

Бріштен Г.В.

10

Кузьменко Дар’я Леонідівна

Жовтневий

ЗК№ 98

10

ІІ

Петрова І.Ю.

11

Берьозін Ігор Валерійович

Жовтневий

АЛ

10

ІІІ

Бріштен Г.В.

12

Устінова Дар’я Олександрівна

Жовтневий

ЗК№ 98

10

ІІІ

Петрова І.Ю.

13

Кумейко Влада Михайлівна

Жовтневий

АЛ

10

ІІІ

Бріштен Г.В.

Вгору

 


Інформатика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Федоряка Максим Григорович

Жовтневий

ЗТЛ

11

І

Ткаченко Т.В.

2

Мішин Михайло Євгенович

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІ

Федько О.М.

3

Музиченко Микола Сергійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІІ

Федько О.М.

4

Онищенко Єлизавета Андріївна

Жовтневий

ЗТЛ

11

ІІІ

Ткаченко Т.В.

5

Білошапка Віталія Сергіївна

Жовтневий

ЗТЛ

11

ІІІ

Ткаченко Т.В.

6

Білоус Михайло Володимирович

Жовтневий

ЗТЛ

11

ІІІ

Ткаченко Т.В.

7

Зіненко Данило Ігорович

Жовтневий

ЗТЛ

11

ІІІ

Ткаченко Т.В.

Вгору

 


 

Інформаційні технології

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Краснокутський  Костянтин Андрійович

Жовтневий

ЗОШ№76

9

ІІІ

Свінціцький А.А.

2

Величко Тетяна Олександрівна

Жовтневий

ЗК № 98

9

ІІІ

Бортнік Л.О.

3

Санталова Анастасія Романівна

Жовтневий

АЛ

10

ІІ

Шинкарьова К.О.

4

Голубєва Ірина Миколаївна

Жовтневий

АЛ

10

ІІ

Шинкарьова К.О.

5

Чорноморець Дарина Станіславівна

Жовтневий

ЗГ № 11

10

ІІІ

Бессонова М.І.

6

Шаврін Микита Володимирович

Жовтневий

ЗГ № 11

11

І

Бессонова М.І.

7

Білоус Михайло Володимирович

Жовтневий

ЗТЛ

11

ІІ

Ткаченко Т.В.

8

Твердохліб Максим Юрійович

Жовтневий

ЗТЛ

11

  ІІ

Ткаченко Т.В.

9

Адаменко Денис Сергійович

Жовтневий

ЗГ № 11

11

ІІІ

Шишка А.В.

10

Чернобель Даніїл Сергійович

Жовтневий

АЛ

11

ІІІ

Шинкарьова К.О.

11

Руденко Семен Ігорович

Жовтневий

ЗЛ № 105

11

ІІІ

Свінціцький А.А.

12

Білошапка Віталія Сергіївна

Жовтневий

ЗТЛ

11

ІІІ

Ткаченко Т.В.

Вгору

 


Іспанська мова

Вгору

 


Історія

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

2

Кобяковський Олексій Ігорович

Жовтневий

ТЛ

8

ІІІ

Богомолова О.М.

3

Степанюк Кирило Анатолійович

Жовтневий

ТЛ

8

ІІ

Богомолова О.М.

4

Каушан Валентин Іванович

Жовтневий

№ 105

8

ІІ

Тамченко А.С.

5

Баранов Юрій Романович

Жовтневий

№ 105

8

ІІ

Тамченко А.С.

6

Корольова Альона Романівна

Жовтневий

№ 105

8

ІІ

Тамченко А.С.

7

Коса Ганна Вікторівна

Жовтневий

№ 11

8

І

Юльчієва Л.Ю.

8

Корж Ксенія Олександрівна

Жовтневий

№ 11

8

І

Юльчієва Л.О.

9

Остапець Аліна Ігорівна

Жовтневий

№ 3

8

ІІІ

Мостова Л.М.

10

Христенко Руслана Олегівна

Жовтневий

№ 3

8

ІІI

Мостова Л.М.

11

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Жовтневий

№ 2

8

І

Осадчук С.А.

12

Скляров Назар Юрйович

Жовтневий

ТЛ

9

ІІІ

Богомолова О.М.

13

Константинов Ілля Ігорович

Жовтневий

№ 105

9

І

Тамченко А.С.

14

Меньшов Дмитро Вікторович

Жовтневий

№ 105

9

І

Тамченко А.С.

15

Рисева Анастасія Олегівна

Жовтневий

№ 76

9

ІІІ

Трегубенко Т.І.

16

Шляхова Марія Андріївна

Жовтневий

№ 11

9

І

Деєва І.Ш.

17

Джобава Нана Вахтангівна

Жовтневий

№ 11

9

І

Деєва І.Ш.

18

Величко Тетяна Олександрівна

Жовтневий

№ 98

9

І

Шаповал Я.Г.

19

Канашков Олександр Сергійович

Жовтневий

№ 98

9

ІІІ

Шаповал Я.Г.

20

Мельник Олександра Денисівна

Жовтневий

№ 98

9

ІІІ

Шаповал Я.Г.

21

Бондарчук Антоніна Романівна

Жовтневий

№ 2

9

І

Осадчук С.А.

22

Дон Валерій Романович

Жовтневий

АЛ

9

ІІІ

Кузьменко Л.І.

23

Кузьменко Лілія Сергіївна

Жовтневий

№76

9

ІІ

Трегубенко Т.І.

24

Вахненко Дмитро Віталійович

Жовтневий

ТЛ

10

ІІ

Богомолова О.М.

25

Мішин Михайло Євгенович

Жовтневий

ТЛ

10

ІІІ

Богомолова О.М.

26

Літвінова Тетяна Максимівна

Жовтневий

№ 105

10

І

Тамченко А.С.

27

Пономаренко Анастасія Андріївна

Жовтневий

№ 11

10

І

Деєва І.Ш.

28

Закоржевська Єлизавета Вадимівна

Жовтневий

№ 3

10

III

Діденко Р.М.

29

Тарасенко Анатолій Володимирович

Жовтневий

№ 3

10

ІІ

Діденко Р.М.

30

Гонтар Олексій Миколайович

Жовтневий

№ 98

10

ІІ

Міхайлова О.Л.

31

Іванова Антоніна Ігорівна

Жовтневий

№ 98

10

ІІ

Міхайлова О.Л.

32

Петренко Олександра Василівна

Жовтневий

№ 2

10

ІІІ

Морозова О.Л.

33

Паненко Анастасія Олександрівна

Жовтневий

АЛ

10

ІІІ

Кузьменко Л.І.

34

Крамаренко Ірина Юріївна

Жовтневий

№ 1

11

І

Мережко З.В.

35

Бойко Дарина Сергіївна

Жовтневий

ТЛ

11

ІІІ

Богомолова О.М.

36

Лихасенко Вікторія Ігорівна

Жовтневий

№ 105

11

ІІ

Тамченко А.С.

37

Дзюбенко Павло Володимирович

Жовтневий

№ 105

11

ІІ

Тамченко А.С.

38

Безбородова Маргарита Дмитрівна

Жовтневий

№ 76

11

ІІІ

Івашова Н.В.

39

Волобуєв Єгор Васильович

Жовтневий

№ 76

11

ІІ

Івашова Н.В.

40

Колесніков Ілля Валерійович

Жовтневий

№ 76

11

ІІІ

Івашова Н.В.

41

Налівайко Ігор Олегович

Жовтневий

№ 11

11

І

Юльчієва Л.О.

42

Заїка Валерія Владиславівна

Жовтневий

№ 98

11

ІІ

Міхайлова О.Л.

43

Козленко Віктор Євгенович

Жовтневий

№ 98

11

ІІ

Міхайлова О.Л.

44

Коверник Валерія Вадимівна

Жовтневий

№ 2

11

ІІ

Морозова О.Л.

45

Євтушенко Дмитро Сергійович

Жовтневий

АЛ

11

ІІІ

Кузьменко Л.І.

Вгору

 


Математика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Бахвалова Крістіна Віталіївна

Жовтневий

ЗОШ№1

6

2

Когут Н.В.

2

Харін Микита Сергійович

Жовтневий

ЗОШ№15

6

2

Музальова  О.І.

3

Болучевський Максим Борисович

Жовтневий

ЗОШ№1

6

3

Когут Н.В.

4

Яценко Владислав Сергійович

Жовтневий

ЗОШ№1

6

3

Когут Н.В.

5

Падалкін Костянтин Дмитрович

Жовтневий

ЗЛ№105

7

2

Холявко В.Г.

6

Горянський Ілля Вікторович

Жовтневий

ЗЛ№105

7

3

Холявко В.Г.

7

Семенченко Поліна Андріївна

Жовтневий

ЗЛ№105

7

3

Холявко В.Г.

8

Захарченко Катерина Вадимівна

Жовтневий

ЗК№98

7

3

Солонська І.А.

9

Чернов Михайло Костянтинович

Жовтневий

ЗГ№2

7

3

Коверник Г.І.

10

Папашев Олег Костянтинович

Жовтневий

ЗЛ№105

8

2

Добровольська І.В.

11

Друзь Данило Русланович

Жовтневий

ЗЛ№105

8

3

Добровольська І.В.

12

Пучкова Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№105

8

3

Добровольська І.В.

13

Стасилович Єлізавета Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№2

8

3

Романовська Н.С.

14

Пінда Марія Володимирівна

Жовтневий

ЗГ№11

8

3

Сильченко О.С.

15

Зеленцов Олег Дмитрович

Жовтневий

ЗЛ№105

9

3

Холявко В.Г.

16

Левітан Софія Володимирівна

Жовтневий

ЗЛ№105

9

3

Холявко В.Г.

17

Чередніченко Олександр Сергійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

2

Даценко І.П.

18

Похиленко Олександр Андрійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

2

Даценко І.П.

19

Музиченко Микола Сергійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

3

Даценко І.П.

20

Люшняк Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№105

10

3

Холявко В.Г.

21

Штефан Дмитро Ігорович

Жовтневий

ЗТЛ

11

учень

10 кл

1

Даценко І.П.

22

Руденко Семен Ігорович

Жовтневий

ЗЛ№105

11

2

Руднік З.Г.

23

Качанов Павло Дмитрович

Жовтневий

ЗЛ№105

11

3

Руднік З.Г.

Вгору

 


Креслення

Вгору

 


Німецька мова

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Тихонська Аліна Станіславівна

Жовтневий

ЗГ№11

11-Б

І

Федькова В.В.

2

Козленко Віктор Євгенійович

Жовтневий

ЗК№98

11-А

ІІ

Буллер О.Я.

3

Долина Марина Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№11

10-Б

І

Федькова В.В.

4

Мосол Вероніка Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№11

10-Б

ІІ

Федькова В.В.

5

Лаврик Марія Володимирівна

Жовтневий

ЗК№98

10-Б

І

Глазиріна О.В.

6

Головань Наталія Ігорівна

Жовтневий

ЗК№98

10-Б

ІІІ

Буллер О.Я.

7

Удовиченко Данило Геннадійович

Жовтневий

ЗГ№11

9-А

ІІ

Слизун О.В.

8

Кириленко Надія Євгеніївна

Жовтневий

ЗГ№11

9-А

І

Нога Т.О.

9

Коханенко Анастасія Олегівна

Жовтневий

ЗГ№11

9-А

ІІІ

Нога Т.О.

10

Фомін Іван Юрійович

Жовтневий

ЗК№98

9-А

ІІ

Глазиріна О.В.

11

Пинда Марія Володимирівна

Жовтневий

ЗГ№11

8-Б

І

Федькова В.В.

12

Семилет Софія Олександрівна

Жовтневий

ЗГ№11

8-В

ІІ

Федькова В.В.

13

Коса Ганна Вікторівна

Жовтневий

ЗГ№11

8-В

ІІІ

Федькова В.В.

 Вгору

 


Обслуговуюча праця, дівчата

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Костюк Аліна Сергіївна

Жовтневий

ЗЗОШ № 76

10-А

III

Єфанова І.В.

2

Сапоненко Катерина Олександрівна

Жовтневий

ЗЗОШ № 5

9-А

III

Сєновалова  О.А.

3

Пилипенко Анжеліка Олександрівна

Жовтневий

ЗЗОШ № 76

10-А

V

Єфанова І.В.

4

Єресько Анастасія Миколаївна

Жовтневий

ЗЗОШ № 5

10-А

II

Сєновалова  О.А.

5

Йорж Дар’я Андріївна

Жовтневий

ЗК № 98

8-Б

III

Сорокіна О.В.

6

Пирожок Катерина Андріївна

Жовтневий

ЗЗОШ № 15

9-Б

II

Петрова О.А.

7

Зеленова Анастасія Андріївна

Жовтневий

ЗЗОШ № 15

9-Б

III

Петрова О.А.

8

Недостоєва Анастасія Олександрівна

Жовтневий

ЗК № 98

8-Б

II

Сорокіна О.В.

9

Сіденко Анна Василівна

Жовтневий

ЗЗОШ № 5

9-А

I

Сєновалова  О.А.

 

Обслуговуюча праця, хлопцi

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Шевченко Гліб Сергійович

Жовтневий

ЗЗОШ №15

8-Б

I

Лущай С.А.

2

Тарчуткін Артем Олександрович

Жовтневий

ЗК № 98

8-Б

II

Волков В.П.

Вгору

 


Правознавство

 

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Новік Вадим Валерійович

Жовтневий

ТЛ

9

2

Семешко Д. В.

2

Зуєв Даніїл Володимирович

Жовтневий

ТЛ

9

5

Семешко Д. В.

3

Літвінова Тетяна Максимівна

Жовтневий

ЗЛ №105

10

3

Тамченко А.С.

4

Баник Андрій Арсенійович

Жовтневий

ЗЛ №105

9

4

Тамченко А.С.

5

Крот Данило Андрійович

Жовтневий

ЗЛ № 105

9

6

Тамченко А.С.

6

Кушнір  Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ № 105

11

3

Тамченко А.С.

7

Безбородова Маргарита Дмитрівна

Жовтневий

ЗОШ№ 76

11

2

Трегубенко Т.І.

8

Кузьменко Лілія Сергіївна

Жовтневий

ЗОШ№ 76

9

1

Трегубенко Т.І.

9

Лисенко Тетяна Олександрівна

Жовтневий

ЗОШ№ 76

9

2

Трегубенко Т.І.

10

Даневський Володимир Віталійович

Жовтневий

ЗГ №11

10

1

Романютенко І.Ю.

11

Лепешко Ярослав Миколайович

Жовтневий

ЗГ №11

11

1

Романютенко І.Ю.

12

Брусняк Софія Володимирівна

Юлія Валеріївна

Жовтневий

ЗГ №11

9

1

Романютенко І.Ю.

13

Тарасенко Анатолій Володимирович

Жовтневий

ЗОШ №3

10

5

Магльована О.П.

14

Чернявська Юлія Олександрівна

Жовтневий

ЗК № 98

10

4

Новік Н.С.

15

Величко Тетяна Олександрівна

Жовтневий

ЗК № 98

9

3

Новік Н.С.

16

Ковтун Катерина Олегівна

Жовтневий

ЗК № 98

10

6

Новік Н.С.

17

Кириченко Валерій Олегович

Жовтневий

ЗОШ№ 1

11

5

Мережко З.В.

18

Гремітських Олександра Миколаївна

Жовтневий

ЗОШ№ 1

9

7

Казаченко Т.Г.

19

Смірнов Андрій Олексійович

Жовтневий

ЗОШ№ 1

11

4

Мережко З.В.

20

Карпенко Альона Олександрівна

Жовтневий

ЗГ№ 2

9

6

Морозова О.Л.

21

Бражник Наталія Геннадіївна

Жовтневий

ЗГ№ 2

10

2

Морозова О.Л.

22

Мальцев Микита Олександрович

Жовтневий

ЗОШ № 15

11

1

Ушакова Г.Р.

Вгору


Психологiя

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1.

Черний Руслан Сергійович

Жовтневий

ЗГ №11

11

І

Арутюнян К.А.

2.

Безбородова Маргарита Дмитрівна

Жовтневий

ЗНЗ №76

11

І

Савчук Н.А.

3.

Тесленко Анастасія Юріївна

Жовтневий

Колегіум №98

11

ІІ

Лужаниця Т.В.

4.

Канарейкіна Марина Євгенівна 

Жовтневий

ЗЛ №105

11

ІІ

Силіна О.В.

5.

Соколовська Ніла Володимирівна

Жовтневий

Колегіум №98

11

ІІ

Лужаниця Т.В.

6.

Мелешко Дмитро Вадимович

Жовтневий

Колегіум №98

11

ІІІ

Лужаниця Т.В.

7.

Хмарська Діана Дмитрівна

Жовтневий

ЗЛ №105

11

-

Силіна О.В.

8.

Хоринко Ольга Романівна

Жовтневий

ЗК №98

11

-

Лужаниця Т.В.

Вгору

 


Російська мова та література

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Булах Олександра Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№11

9

ІІІ

Нефьодова М.О.

2

Сумовська Марія Вадимівна

Жовтневий

ЗОШ№15

9

ІІІ

Кікош Т.А.

3

Сідельнікова Надія Андріївна

Жовтневий

ЗК№98

9

ІІ

Шевченко Н.П.

4

Петренко Дар’я Михайлівна

Жовтневий

ЗГ№11

10

ІІ

Настич Т.В.

5

Чоп Анна Володимирівна

Жовтневий

ЗОШ№15

10

ІІІ

Грицевська С.Б.

6

Холодій Людмила Олександрівна

Жовтневий

ЗК№98

10

ІІ

Люта Л.М.

7

Федорова Анастасія  Вячеславівна

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІІ

Ахтирська Л.І.

8

Заїка Валерія Владиславівна

Жовтневий

ЗК№98

11

ІІІ

Люта Л.М.

9

Капелюш Анастасія Вікторівна

Жовтневий

ЗТЛ

11

ІІІ

Ахтирська Л.І.

Вгору

 


Технічна праця

Вгору

 


Українська мова та література

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Cимоненко Анна Олегівна

Жовтневий

ЗГ№11

7

І

Михайленко Т.В.

2

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№2

8

І

Новицька Л.О.

3

Коса Ганна Вікторівна

Жовтневий

ЗГ№11

8-В

І

Михайленко Т.В.

4

Бондарчук Антоніна Романівна

Жовтневий

ЗГ№2

9

І

Піддубна Ж.С.

5

Борцова Ірина Юріївна

Жовтневий

ЗЛ№105

9

І

Приходько С.А.

6

Кисіль Лілія Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№11

10-А

І

Михайленко Т.В.

7

Федорук Аліна Дмитрівна

Жовтневий

ЗГ№11

11-Б

І

Михайленко Т.В.

8

Чернобель Даніїл Сергійович

Жовтневий

ЗАЛ

11

І

Рязанова О.С.

9

Семенченко Поліна Андріївна

Жовтневий

ЗЛ№105

7

ІІ

Ткаченко О.А.

10

Мозгова Тетяна Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№11

8-В

ІІ

Михайленко Т.В.

11

Кісельова Мирослава Іллівна

Жовтневий

ЗАЛ

9

ІІ

Рязанова О.С.

12

Сипко Еріка Ігорівна

Жовтневий

ЗЛ№105

9

ІІ

Приходько С.А.

13

Федоренко Анастасія Андріївна

Жовтневий

ЗГ№2

10

ІІ

Новицька Л.О.

14

Люшняк Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№105

10

ІІ

Закутна І.О.

15

Безбородова Маргарита Дмитрівна

Жовтневий

ЗЗШ№76

11

ІІ

Колєснікова Г.Д.

16

Васильєва Соф'я Дмитрівна

Жовтневий

ЗГ№2

7

ІІІ

Піддубна Ж.С.

17

Юськів Валерія Степанівна

Жовтневий

ЗЗШ№5

7

ІІІ

Єресько О.М.

18

Кириленко Маргарита Євгенівна

Жовтневий

ЗГ№11

7-А

ІІІ

Михайленко Т.В.

19

Клебанова Анна Євгенівна

Жовтневий

ЗАЛ

7

ІІІ

Карпова В.Ю.

20

Загродська Дар'я Максимівна

Жовтневий

ЗТЛ

7

ІІІ

Гриценко О.В.

21

Соколов Михайло Олександрович

Жовтневий

ЗК№98

8-А

ІІІ

Волобуєва Р.Л.

22

Моргун Вікторія Вікторівна

Жовтневий

ЗТЛ

8

ІІІ

Гриценко О.В.

23

Кириленко Надія Євгенівна

Жовтневий

ЗГ№11

9

ІІІ

Самуляк Л.М.

24

Кузьменко Лілія Сергіївна

Жовтневий

ЗЗШ№76

9

ІІІ

Зикова Л.І.

25

Рогожкіна Юлія Олександрівна

Жовтневий

ЗТЛ

9

ІІІ

Гриценко О.В.

26

Закоржевська Єлизавета Вадимівна

Жовтневий

ЗЗШ№3

10

ІІІ

Літвішко Н.М.

27

Цой Ангеліна Едуардівна

Жовтневий

ЗАЛ

10

ІІІ

Мінакова Н.В.

28

Тягла Юлія Олександрівна

Жовтневий

ЗЗШ№15

10

ІІІ

Лисенко О.О.

29

Крамаренко Ірина Юріївна

Жовтневий

ЗЗШ№1

11

ІІІ

Марченко Н.М.

30

Ілліч Міліца Володимирівна

Жовтневий

ЗЗШ№1

11

ІІІ

Марченко Н.М.

31

Панічук Марія Анатоліївна

Жовтневий

ЗГ№2

11

ІІІ

Гостєва О.О.

32

Адаменко Денис Сергійович

Жовтневий

ЗГ№11

11

ІІІ

Михайленко Т.В.

33

Заїка Валерія Владиславівна

Жовтневий

ЗК№98

11

ІІІ

Комериста В.І.

Вгору

 


Фізика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Барковська Анастасія Дмитрівна

Жовтневий

ЗГ№11

7

І

Гвоздецький М.В

2

Дреєрман Катерина Юріївна

Жовтневий

ЗГ№11

7

І

Гвоздецький М.В.

3

Горянський Ілля Вікторович

Жовтневий

ЗЛ№105

7

І

Крутікова І.О

4

Прянікова Поліна Валентинівна

Жовтневий

ЗГ№11

7

ІІ

Гвоздецький М.В.

5

Падалкін Костянтин Дмитрійович

Жовтневий

ЗЛ№105

7

ІІ

Крутікова І.О

6

Ломанченко Вероніка Віталіївна

Жовтневий

ЗОШ№76

7

ІІ

Ясир А.Л.

7

Ласинська Даяна Андріївна

Жовтневий

АЛ

7

ІІІ

Куліковський М.Б.

8

Солов'юк Валентина Олександрівна

Жовтневий

ЗГ№11

7

ІІІ

Гвоздецький М.В.

9

Удод Владислав Валентинович

Жовтневий

ЗГ№2

7

ІІІ

Федорович М.М.

10

Спаський Ярослав Сергійович

Жовтневий

ЗОШ№76

7

ІІІ

Ясир А.Л.

11

Шульга Поліна Сергіївна

Жовтневий

ЗГ№2

7

ІІІ

Федорович М.М.

12

Краснокутський Кирило Андрійович

Жовтневий

ЗОШ№76

7

ІІІ

Ясир А.Л.

13

Луценко Владислав Олександрович

Жовтневий

ЗГ№2

8

ІІ

Федорович М.М.

14

Папашев Олег Костянтинович

Жовтневий

ЗЛ№105

8

ІІ

Крутікова І.О.

15

Соколов Михайло Олександрович

Жовтневий

ЗК№98

8

ІІІ

Мінько О.В

16

Друзь Данило Русланович

Жовтневий

ЗЛ№105

8

ІІІ

Крутікова І.О.

17

Сергієнко Євгеній Ігоревич

Жовтневий

ЗОШ№15

8

ІІІ

Пруднікова Н.І.

18

Русаков Данило Сергійович

Жовтневий

ЗЛ№105

9

І

Крутікова І.О.

19

Внуков Денис Дмитрійович

Жовтневий

ЗК№98

9

ІІ

Мінько О.В.

20

Рогожкіна Юлія Євгеніївна

Жовтневий

ЗТЛ

9

ІІ

Білоус С.Ю.

21

Новік Вадим Валерійович

Жовтневий

ЗТЛ

9

ІІІ

Білоус С.Ю

22

Моргун Вікторія Вікторівна

Жовтневий

ЗТЛ

8

І

Ткаченко С.П.

23

Штефан Дмитро Ігоревич

Жовтневий

ЗТЛ

10

І

Білоус С.Ю.

24

Чередніченко Олександр Сергійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

І

Білоус С.Ю.  

25

Похиленко Олександр Андрійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІ

Білоус С.Ю.

26

Музиченко Микола Сергійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІ

Білоус С.Ю.

27

Дерев'янко Микита Дмитрович

Жовтневий

ЗЛ№105

10

ІІІ

Пономаренко О.І.

28

Свєтлов Павло Костянтинович

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІІ

Білоус С.Ю.

29

Тимченко Григорій Ігоревич

Жовтневий

ЗЛ№105

10

ІІІ

Пономаренко О.І.

30

Мішин Михайло Євгенійович

Жовтневий

ЗТЛ

10

ІІІ

Білоус С.Ю

31

Тонне Михайло Павлович

Жовтневий

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

32

Качанов Павло Дмитрович

Жовтневий

ЗЛ№105

11

ІІІ

Пономаренко О.І.

Вгору

 


Фізична культура

п/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Єнчев Андрій Вікторович

Жовтневий

ЗНЗ № 1

11-А

3

Діброва М. А.

2

Маляренко Софія Андріївна

Жовтневий

Гімназія № 2

11-А

3

Міхалькова О. В.

3

 Лисиця Олександр Олександрович

Жовтневий

Гімназія № 11

11-А

2

Галічева І. П.

4

Кобиляцька Владлена Володимирівна

Жовтневий

Гімназія № 11

11-А

3

Галічева І. П.

5

Румшас Владислав Олегович

Жовтневий

ЗНЗ № 15

10-Б

2

Южаков С. В.

6

Донченко Дар'я Олександрівна

Жовтневий

ЗНЗ № 15

10-Б

2

Хелемендик Я. Ю.

7

Берьозін Ігор Валерійович

Жовтневий

А.Л.

10-А

3

Ющенко О. П

8

Цой Ангеліна Едуардівна

Жовтневий

А.Л.

10-А

2

Ющенко О. П.

9

Калашник Владислав Едуардович

Жовтневий

ЗНЗ № 76

11-А

3

Деменчук Ю. І.

10

Калашник Іллона Едуардівна

Жовтневий

ЗНЗ № 76

11-А

3

Деменчук Ю. І.

11

Корягін Нікіта Миколайович

Жовтневий

Кол. № 98

11-А

1

Сало О. С.

12

Саєнко Катерина Дмитрівна

Жовтневий

Кол. № 98

11-Б

1

Сало О. С.

Вгору

 


Хімія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Солов`юк Валентин Олександрович

Жовтневий

ЗГ№11

7

І

Бєлова І.В.

2

Рощина Мирослава Олександрівна

Жовтневий

ЗЛ№ 105

7

І

Ганошенко С.А.

3

Рибін Єгор Миколайович

Жовтневий

ЗЛ№ 105

7

ІІ

Ганошенко С.А.

4

Пушкарьова Аліса Костянтинівна

Жовтневий

ЗОШ№76

7

ІІІ

Лушкіна І.П.

5

Куценко Вероніка Євгеніївна

Жовтневий

ЗТЛ

7

ІІІ

Яковенко І.С.

6

Барковська Анастасія Дмитрівна

Жовтневий

ЗГ № 11

8

І

Бєлова І.В.

7

Папашев Олег Костянтинович

Жовтневий

ЗЛ№ 105

8

І

Ганошенко С.А.

8

Пучкова Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№ 105

8

ІІ

Ганошенко С.А.

9

Моргун Вікторія Вікторівна

Жовтневий

ЗТЛ

8

ІІ

Яковенко І.С.

10

Друзь Данило Русланович

Жовтневий

ЗЛ№ 105

8

ІІІ

Ганошенко С.А.

11

Красноружева Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗГ № 2

8

ІІІ

Роговська С.В.

12

Симоненко Олексій Олегович

Жовтневий

ЗГ № 11

8

ІІІ

Бєлова І.В.

13

Шляхова Марія Андріївна

Жовтневий

ЗГ№11

9

I

Іванісова В.М.

14

Рогожкіна Юлія Євгенівна

Жовтневий

ЗТЛ

9

II

Яковенко І. С.

15

Новік Вадим Валерійович

Жовтневий

ЗТЛ

9

III

Яковенко І.С.

16

Макіша Діана Вадимівна

Жовтневий

ЗЛ№ 105

10

I

Ганошенко С.А.

17

Літвінова Тетяна Максимівна

Жовтневий

ЗЛ№ 105

10

I

Ганошенко С.А.

18

Горбунова Анастасія Романівна

Жовтневий

ЗЛ№ 105

10

II

Ганошенко С.А.

19

Люшняк Катерина Сергіївна

Жовтневий

ЗЛ№ 105

10

II

Ганошенко С.А.

20

Похиленко Олександр

Жовтневий

ЗТЛ

10

III

Яковенко І.С.

21

Гуйтур Наталя Михайлівна

Жовтневий

ЗГ №11

11

I

Бєлова І.В.

22

Андреєв Петро Сергійович

Жовтневий

ЗОШ № 15

11

II

Блонська О.В.

23

Карпій Максим Сергійович

Жовтневий

ЗГ№ 11

11

III

Бєлова І.В.

Вгору