МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці II (районного) етапу у 2016/2017 н.р.

Переможці II (районного) етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з напрямку:

 

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Географія

Екологія

Економіка

Інформатика

Інформаційні технології

Іспанська мова

Історія

Креслення

Математика

Німецька мова

Обслуговуюча праця

Правознавство

Психологiя

Російська мова та література

Трудове навчання

Українська мова та література

Фізика

Фізична культура

Хімія

 

Англійська мова

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Симоненко Анна Олегівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

І

Кац Я.І.

2

Пряникова Поліна Валентинівна

Олександрівський

ЗГ №11

8

ІІ

Ващенко Л.К.

3

Гриб Дар’я  Олегівна

Олександрівський

ЗГ №11

8

ІІ

Ващенко Л.К.

4

Сіроштан Аліна Єдуардівна

Олександрівський

ЗГ №2

8

ІІІ

Степанко О.В.

5

Перетокін Данило Владиславович

Олександрівський

ЗГ №2

8

ІІІ

Краснопір Г.Г.

6

Чернявська Марія Дмитрівна

Олександрівський

ЗАЛ

8

ІІІ

Левітіна М.О.

7

Табунщик Дар’я Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №11

9

І

Полякова Н.О.

8

Дихнова Олександра Василівна

Олександрівський

ЗГ №11

9

ІІ

Полякова Н.О.

9

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІІ

Нємчинова В.В.

10

Петренко Владислав Сергійович

Олександрівський

ЗГ №11

10

І

Ремарчук Н.С.

11

Кириченко Леся Романівна

Олександрівський

ЗГ №2

10

ІІ

Нємчинова В.В.

12

Єрмаков Олександр Дмитрович

Олександрівський

ЗГ №2

10

ІІ

Ліщина С.В.

13

Камінський Дмитро Юрійович

Олександрівський

№ 105

10

ІІІ

Куртова С.С.

14

Доліна Марія Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №11

11

І

Ремарчук Н.С.

15

Чорноморець Дар’я Станіславівна

Олександрівський

ЗГ № 11

11

ІІ

Ляшенко К.М.

16

Петренко Дар’я Михайлівна

Олександрівський

ЗГ №11

11

ІІ

Бєктурганова В.В.

17

Федоренко Анастасія Андріївна

Олександрівський

ЗГ №2

11

ІІІ

Краснопір Г.Г.

18

Люшняк Катерина Сергіївна

Олександрівський

№ 105

11

ІІІ

Куртова С.С.

Вгору

 


Астрономія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Шуйський

Костянтин Євгенійович

Олександрівський

ЗЛ№105

9 за 10

ІІ

Крутікова І.О.

2

Колесник

Алла Вікторівна

Олександрівський

ЗЛ№105

10

ІІ

Крутікова І.О.

3

Чир’єва

Ірина Григорівна

Олександрівський

ЗЛ№105

10

ІІІ

Крутікова І.О.

4

Чередніченко

Олександр Сергійович

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

5

Свєтлов

Павло Костянтинович

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

Вгору

 


 Біологія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Рибін Єгор Миколайович

Олександрівський

ЗЛ № 105

8

I

Шугаєва Є.Д.

2

Куценко Вероніка Євгенівна

Олександрівський

ЗТЛ

8

I

Яковенко І.С.

3

Дреєрман Катерина Юріївна

Олександрівський

ЗГ № 11

8

II

Романенко К.В.

4

Рощина Мирослава Олександрівна

Олександрівський

ЗЛ № 105

8

III

Шугаєва Є.Д.

5

Солов’юк Валентин Олександрович

Олександрівський

ЗГ № 11

8

III

Романенко К.В.

6

Колєснік Ірина Геннадіївна

Олександрівський

ЗК №98

8

III

Міщук А.О

7

Барковська Анастасія Дмитрівна

Олександрівський

ЗГ № 11

9

I

Романенко К.В.

8

Красноружева Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ № 2

9

II

Роговська С.В

9

Золоторенко Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ № 2

9

II

Роговська С.В

10

Тітаренко Гліб Сергійович

Олександрівський

ЗГ № 2

9

III

Роговська С.В

11

Кузьменко Лілія Сергіївна

Олександрівський

ЗЗШ № 76

10

I

Шанчева Н.В.

12

Рисєва Анастасія Олегівна

Олександрівський

ЗЗШ № 76

10

I

Шанчева Н.В.

13

Адаменко Єлизавета Леонідівна

Олександрівський

ЗНЗ № 1

10

II

Дунаєва Н.М.

14

Савченко Ганна Іванівна

Олександрівський

ЗЗШ № 76

10

II

Шанчева Н.В.

15

Рогожкіна Юлія Євгенівна

Олександрівський

ЗТЛ

10

II

Яковенко І.С.

16

Лисенко Тетяна Олександрівна

Олександрівський

ЗЗШ № 76

10

III

Шанчева Н.В.

17

Кулікова Анастасія Андріївна

Олександрівський

ЗНЗ № 15

10

III

Гелдаш Ю. О.

18

Новошинська Тетяна Максимівна

Олександрівський

ЗЛ № 105

11

I

Ганошенко С.А

19

Петренко Дар’я  Михайлівна

Олександрівський

ЗГ № 11

11

II

Романенко К.В.

20

Ель Назер Дайана Яхья

Олександрівський

ЗГ № 2

11

II

Роговська С.В

21

Єрко Альона Сергіївна

Олександрівський

ЗГ № 2

11

II

Роговська С.В

22

Новікова Ірина Геннадіївна

Олександрівський

ЗНЗ № 15

11

II

Бондаренко Т.П

23

Горбунова Анастасія Романівна

Олександрівський

ЗЛ № 105

11

III

Ганошенко С.А

24

Круть Марія Олександрівна

Олександрівський

ЗК №98

11

III

Крестнікова Л.В.

25

Полупан Єгор  Сергійович

Олександрівський

ЗГ № 11

11

III

Романенко К.В.

Вгору

 


Географія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Мітькіна Анастасія Олександрівна

Олександрівський

ЗГ№2

8

І

Вербицька Н.Б.

2

Сіроштан Аліна Едуардівна

Олександрівський

ЗГ№2

8

ІІ

Вербицька Н.Б.

3

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№2

9

І

Вербицька Н.Б.

4

Красноружева Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№2

9

І

Вербицька Н.Б.

5

Луценко Владислав Олександрович

Олександрівський

ЗГ№2

9

ІІ

Вербицька Н.Б.

6

Кириченко Леся Романівна

Олександрівський

ЗГ№2

10

І

Вербицька Н.Б.

7

Шевченко Ангеліна Романівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

І

Гунько Л.М.

8

Бабанов Гліб Андрійович

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІ

Гунько Л.М.

9

Братчикова Софія Едуардівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІІ

Гунько Л.М.

10

Кириленко Маргарита Євгенівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІІ

Гунько Л.М.

11

Пацалюк Олександра Радиславівна

Олександрівський

ЗГ№11

9

ІІ

Кружилова Р.П.

12

Шляхова Марія Андріївна

Олександрівський

ЗГ№11

10

І

Кружилова Р.П.

13

Пономаренко Анастасія Андріївна

Олександрівський

ЗГ№11

11

І

Кружилова Р.П.

14

Рзаєва Наргіз Халігівна

Олександрівський

ЗГ№11

11

ІІ

Кружилова Р.П.

15

Падалкін Костянтин  Дмитрович

Олександрівський

ЗЛ№105

8

ІІІ

Тамченко А.С.,

Пархоменко О.Е.

16

Рудь Віктор Володимирович

Олександрівський

ЗЛ№105

8

ІІІ

Тамченко А.С.,

Пархоменко О.Е.

17

Осташко Анастасія

Андріївна

Олександрівський

ЗНЗ№1

9

ІІІ

Дунаєва Н.М.

18

Вольвач Каріна Сергіївна

Олександрівський

ЗНЗ№1

9

ІІІ

Дунаєва Н.М.

19

Адаменко Єлизавета Леонідівна

Олександрівський

ЗНЗ№1

10

ІІ

Дунаєва Н.М.

20

Фоменко Діана Ігорівна

Олександрівський

ЗНЗ№1

10

ІІ

Дунаєва Н.М.

21

Крестнікова Єлизавета Олегівна

Олександрівський

ЗК№98

9

ІІІ

Петрова І.Ю.

22

Тарчуткін Артем Олександрович

Олександрівський

ЗК№98

9

ІІІ

Петрова І.Ю.

23

Темирова Олександра Олександрівна

Олександрівський

ЗК№98

11

ІІІ

Петрова І.Ю.

24

Гарина Наталія Олександрівна

Олександрівський

ЗК№98

11

ІІ

Петрова І.Ю.

25

Темірова Аліна Олександрівна

Олександрівський

ЗК№98

11

ІІІ

Петрова І.Ю.

26

Коробка Іван Сергійович

Олександрівський

ЗНЗ№15

9

ІІІ

Вітчинкіна Я.С.

27

Новокшонов Олексій Миколайович

Олександрівський

АЛ

10

ІІІ

Дубенко Р.О.

28

Лоза Олександр Едуардович

Олександрівський

АЛ

11

ІІІ

Дубенко Р.О.

29

Василенко Андрій Володимирович

Олександрівський

АЛ

10

ІІІ

Яковенко І.С.

Вгору

 


Екологія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Гарина Наталія Олександрівна

Олександрівський

№98

11а

IV

Міщук Антоніна Олександрівна

2

Холодій Людмила Олександрівна

Олександрівський

№98

11а

IV

Міщук Антоніна Олександрівна

3

Ковтун Катерина Олегівна

Олександрівський

№98

11а

II

Петрова Ірина Юріївна

4

Кузьменко Дар’я Леонідівна

Олександрівський

№98

11а

IV

Міщук Антоніна Олександрівна

5

Мороховець Вікторія Олегівна

Олександрівський

№11

11

III

Романенко     Катерина Віталіївна

6

Полупан Єгор Сергійович

Олександрівський

№11

11

III

Романенко     Катерина Віталіївна

7

Пейчева Вероніка Юріївна

Олександрівський

АЛ

11а

IV

Ласинська Ірина Миколаївна

8

Симанович Каріна Юріївна

Олександрівський

АЛ

11а

IV

Ласинська Ірина Миколаївна

9

Новокшонов ОлексійСергійович

Олександрівський

АЛ

10а

II

Ласинська Ірина Миколаївна

10

Цюман Інна Миколаївна

Олександрівський

ТЛ

11

II

Яковенко Ірина Семенівна

11

Батіг Олександр Олексійович

Олександрівський

ТЛ

10

I

Яковенко Ірина Семенівна

12

Костюк Аліна Сергіївна

Олександрівський

№76

11

V

Гринь Юрій Валерійович

13

Мунтян Анастасія Юріївна

Олександрівський

№76

10

III

Гринь Юрій Валерійович

14

Тютюнников ЯрославЄвгенійович

Олександрівський

№76

11

IV

Гринь Юрій Валерійович

15

Рисєва Анастасія Олегівна

Олександрівський

№76

10

III

Гринь Юрій Валерійович

16

Рєзанова Валерія Юріївна

Олександрівський

№5

11а

IV

Баженова Марина Володимирівна

Вгору

 


 

Економіка

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Ульєва Катерина Максимівна

Олександрівський

АЛ

9

I

Лисенко Н.В

2

Діброва Вікторія Олегівна

Олександрівський

АЛ

10

I

Лисенко Н.В

3

Голубева Ірина Миколаївна

Олександрівський

АЛ

11

I

Лисенко Н.В

4

Санталова Анастасія Романівна

Олександрівський

АЛ

11

III

Лисенко Н.В

5

Костюк Аліна Сергіївна

Олександрівський

ЗЗШ№76

11

II

Красновська О.М

6

Фризюк Дар’я Романівна

Олександрівський

ЗК№98

11

III

Петрова І. Ю.

7

Жиров Владислав Владиславович

Олександрівський

ЗТЛ

11

II

Яковенко І.С

8

Вахненко Дмитро Віталійович

Олександрівський

ЗТЛ

11

III

Яковенко І.С

Вгору

 


Інформатика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Мішин Михайло Євгенович

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Федько О.М.

2

Музиченко Микола Сергійович

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІ

Федько О.М.

3

Похиленко Олександр Андрійович

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІ

Федько О.М.

4

Светлов Павло Костянтинович

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІІ

Федько О.М.

5

Шуйський Костянтин Євгенійович

Олександрівський

ЗЛ № 105

9

ІІІ

Свінціцький А.А.

Вгору

 


 

Інформаційні технології

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Єременко Микита Олексійович

Олександрівський

ЗАЛ

8

ІІІ

Шинкарьова К.О.

2

Краснокутський Кирило Андрійович

Олександрівський

ЗЗШ №76

8

ІІІ

Ковальчик О.В.

3

Соколов Михайло Олександрович

Олександрівський

ЗК№98

9

ІІІ

Ситніцька М.В.

4

Перегудов Максим Анатолійович

Олександрівський

ЗАЛ

10

І

Шинкарьова К.О.

5

Величко Тетяна Олександрівна

Олександрівський

ЗК№98

10

ІІ

Ситніцька М.В.

6

Банник Андрій Арсенійович

Олександрівський

ЗЛ№105

10

ІІ

Свінціцький А.А.

7

Агаркова Марина Віталіївна

Олександрівський

ЗТЛ

10

ІІІ

Ткаченко Т.В.

8

Акамсин Федор Володимирович

Олександрівський

ЗТЛ

10

ІІІ

Ткаченко Т.В.

9

Іваненко Ліана Геннадіївна

Олександрівський

ЗТЛ

10

ІІІ

Ткаченко Т.В.

10

Санталова Анастасія Романівна

Олександрівський

ЗАЛ

11

І

Шинкарьова К.О.

11

Чорноморець Дар’я  Станіславівна

Олександрівський

ЗГ№11

11

ІІ

Бессонова М.І.

12

Голубєва Ірина Миколаївна

Олександрівський

ЗАЛ

11

ІІ

Шинкарьова К.О.

13

Жиров Владислав Владиславович

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІ

Ткаченко Т.В.

14

Бражнік Наталія Геннадіївна

Олександрівський

ЗГ№2

11

ІІІ

Захарова Т.П.

15

Папашева Анна Костянтинівна

Олександрівський

ЗЛ№105

11

ІІІ

Свінціцький А.А.

16

Федорова Анастасія В’ячеславівна

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІІ

Ткаченко Т.В.

 

Вгору

 


Іспанська мова

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б викладача

1.

Альошина Софія Романівна

Олександрівський

ЗГ №2

8

І

Кисіленко Ю.А.

2.

Перепелиця Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

8

І

Кисіленко Ю.А.

3.

Шевченко Олена Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

8

ІІ

Мозуленко Г.І.

4.

Чернов Михайло Костянтинович

Олександрівський

ЗГ №2

8

ІІ

Мозуленко Г.І.

5.

Пасицька Еліна Андріївна

Олександрівський

ЗГ №2

8

ІІІ

Мозуленко Г.І.

6.

Черкашин Андрій Сергійович

Олександрівський

ЗГ №2

8

ІІІ

Мозуленко Г.І.

7.

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

І

Мозуленко Г.І.

8.

Золотаренко Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

І

Кисіленко Ю.А.

9.

Гришко Ніка Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

І

Мозуленко Г.І.

10.

Богославська Юлія Максимівна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІ

Мозуленко Г.І.

11.

Кириченко Тамара Романівна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІ

Мозуленко Г.І.

12.

Ткаченко Владислава Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІ

Мозуленко Г.І.

13.

Гладун Наталія Валеріївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІ

Мозуленко Г.І.

14.

Красноружева Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

15.

Шапошник Катерина Миколаївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

16.

Журавель Анна Геннадіївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

17.

Біла Анастасія Юріївна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

18.

Олексенко Любов Максимівна

Олександрівський

ЗГ №2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

19.

Новосельський Олександр Олександрович

Олександрівський

ЗГ №2

10

І

Мозуленко Г.І.

20.

Кириченко Леся Романівна

Олександрівський

ЗГ №2

10

І

Мозуленко Г.І.

21.

Пархоменко Вікторія Валеріївна

Олександрівський

ЗГ №2

10

ІІ

Мозуленко Г.І.

22.

Полковнікова Софія Миколаївна

Олександрівський

ЗГ №2

10

ІІ

Мозуленко Г.І.

23.

Бондарчук Антоніна Романівна

Олександрівський

ЗГ №2

10

ІІІ

Мозуленко Г.І.

24.

Письменна Юлія Володимирівна

Олександрівський

ЗГ №2

10

ІІІ

Мозуленко Г.І.

25.

Іоничева Валерія Андріївна

Олександрівський

ЗГ №2

11

І

Мозуленко Г.І.

26.

Бражник Наталія Геннадіївна

Олександрівський

ЗГ №2

11

ІІ

Мозуленко Г.І.

27.

Єрко Альона Сергіївна

Олександрівський

ЗГ №2

11

ІІ

Мозуленко Г.І.

28.

Калашнікова Аліна Олегівна

Олександрівський

ЗГ №2

11

ІІ

Мозуленко Г.І.

29.

Петренко Олександра Василівна

Олександрівський

ЗГ №2

11

ІІІ

Мозуленко Г.І.

30.

Федоренко Анастасія Андріївна

Олександрівський

ЗГ №2

11

ІІІ

Мозуленко Г.І.

Вгору

 


Історія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Литвиненко Олександр

Олександрівський

ЗЗШ№1

9

3

Мережко З.В.

2

Фоменко Діана Ігорівна

Олександрівський

ЗЗШ№1

10

2

Мережко З.В.

3

Чубатенко  Клим

Олександрівський

ЗЗШ №1

10

3

Мережко З.В.

4

Стасилович  Єлизавета

Олександрівський

ЗГ№2

9

1

Осадчук С.А.

5

Берсон Анна Володимирівна

Олександрівський

ЗГ№2

8

3

Осадчук С.А.

6

Єрмаков Олександр

Дмитрович

Олександрівський

ЗГ№2

10

2

Осадчук С.А.

7

Бондарчук Антоніна Романівна

Олександрівський

ЗГ№2

10

1

Осадчук С.А.

8

Петренко Олександр

Васильович

Олександрівський

ЗГ№2

11

1

Морозова О.Л.

9

Тарасенко Анатолій

Володимирович

Олександрівський

ЗЗШ№3

11

3

Діденко Р.М.

10

Кабанець Анна Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№11

8

1

Деєва І.Ш.

11

Барковська Анастасія Дмитрівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

1

Деєва І.Ш.

12

Коса Ганна Вікторівна

Олександрівський

ЗГ№11

9

1

Юльчієва Л.О.

13

Корж Ксенія Олександрівна

Олександрівський

ЗГ№11

9

2

Юльчієва Л.О.

14

Шляхова Марія Андріївна

Олександрівський

ЗГ№11

10

1

Деєва І.Ш.

15

Михайлова Валерія В’ячеславівна

Олександрівський

ЗГ№11

10

1

Деєва І.Ш.

16

Пономаренко Анастасія Володимирівна

Олександрівський

ЗГ№11

11

1

Деєва І.Ш.

17

Баглай Георгій Денисович

Олександрівський

ЗЗШ№15

9

3

Завірова М.Л.

18

Сумовська Марія Володимирівна

Олександрівський

ЗЗШ№15

10

2

Завірова М.Л.

19

Дон Валерій Романович

Олександрівський

ЗАЛ

10

1

Богомолова О.М.

20

Лоза Олександр Едуардович

Олександрівський

ЗАЛ

11

2

Богомолова О.М.

21

Паненко Анастасія

Олександрівна

Олександрівський

АЛ

11

3

Богомолова О.М.

22

Кузьменко Лілія Сергіївна

Олександрівський

ЗЗШ№76

10

2

Трегубенко Т.І.

 

23

Рисєва Анастасія Олегівна

Олександрівський

ЗЗШ№76

10

2

Трегубенко Т.І.

 

24

Краснокудський В’ячеслав Віталійович

Олександрівський

ЗЗШ№76

10

3

Трегубенко Т.І.

 

25

Рощина Мирослава Олександрівна

Олександрівський

ЗЛ№105

8

2

Тамченко А. С.

26

Семенченко Поліна Андріївна

Олександрівський

ЗЛ№105

8

2

Тамченко А. С.

27

Каушан Валентин Іванович

Олександрівський

ЗЛ№105

9

3

Тамченко А.С.

28

Корольова Альона Романівна

Олександрівський

ЗЛ№105

9

2

Тамченко А.С.

29

Крот Данило Андрійович

Олександрівський

ЗЛ№105

10

1

Тамченко А.С.

30

Константинов Ілля Ігорович

Олександрівський

ЗЛ№105

10

2

Тамченко А.С.

31

Новошинська Тетяна Максимівна

Олександрівський

ЗЛ№105

11

3

Тамченко А. С.

32

Соколов Михайло Олександрович

Олександрівський

ЗК№98

9

3

Шаповал Я.Г.

33

Величко Тетяна Олександрівна

Олександрівський

ЗК№98

10

3

Шаповал Я. Г.

34

Канашков Олександр Сергійович

Олександрівський

ЗК№98

10

2

Шаповал Я. Г.

35

Мельник Олександра Денисівна

Олександрівський

ЗК№98

10

3

Шаповал Я. Г.

36

Скляров Назарій

Олександрівський

ЗТЛ

10

2

Богомолова О. М.

37

Сачук Андрій

Олександрівський

ЗТЛ

11

3

Богомолова О. М.

38

Вахненко Дмитро

Олександрівський

ЗТЛ

11

3

Богомолова О.М.

Вгору

 


Математика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Штефан Дмитро Ігорович

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Даценко І.П.

2

Яценко Владислав Сергійович

Олександрівський

ЗНЗ№1

6

ІІ

Когут Н.В.

3

Гура Юрій Юрійович

Олександрівський

ЗНЗ№15

6

ІІ

Карнаух Н.В.

4

Волков Микита В’ячеславович

Олександрівський

ЗК№98

6

ІІ

Солонська І.А.

5

Зіновєєв Ян-Даніїл Ігорович

Олександрівський

ЗЛ№105

7

ІІ

Спиця О.Г.

6

Нина Катерина Андріївна

Олександрівський

ЗТЛ

7

ІІ

Даценко І.П.

7

Жукова Марія Дмирівна

Олександрівський

ЗАЛ

8

ІІ

Тархова І.О.

8

Семенченко Поліна Андріївна

Олександрівський

ЗЛ№105

8

ІІ

Холявко В.Г.

9

Друзь Данило Русланович

Олександрівський

ЗЛ№105

9

ІІ

Довровольська І.В.

10

Левітан Софія Володимирівна

Олександрівський

ЗЛ№105

10

ІІ

Холявко В.Г.

11

Троян Кирило Олександрович

Олександрівський

ЗГ№11

6

ІІІ

Станова Н.С.

12

Габелко Владислав Віталійович

Олександрівський

ЗК№98

6

ІІІ

Пугіна О.І.

13

Яценко Євген Сергійович

Олександрівський

ЗНЗ№76

7

ІІІ

Іваницька Н.В.

14

Степанова Христина Валеріївна

Олександрівський

ЗГ№11

7

ІІІ

Сільченко О.С.

15

Агінський Олександр Борисович

Олександрівський

ЗК№98

7

ІІІ

Рижа Н.М.

16

Дрєєрман Катерина Юріївна

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІІ

Сільченко О.С.

17

Захарченко Катерина Вадимівна

Олександрівський

ЗК№98

8

ІІІ

Солонська І.А.

18

Падалкін Костянтин Дмитрович

Олександрівський

ЗЛ№105

8

ІІІ

Холявко В.Г.

19

Красноружева Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№2

9

ІІІ

Романовська Н.С.

20

Пінда Марія Андріївна

Олександрівський

ЗГ№11

9

ІІІ

Сільченко О.С.

21

Рязанцев Михайло Сергійович

Олександрівський

ЗНЗ№15

7

ІІІ

Кириченко О.А.

22

Папашев Олег Костянтинович

Олександрівський

ЗЛ№105

9

ІІІ

Добровольська І.В.

23

Моргун Вікторія Вікторівна

Олександрівський

ЗТЛ

9

ІІІ

Паршина Л.К.

24

Зеленцов Олег Дмитрович

Олександрівський

ЗЛ№105

10

ІІІ

Холявко В.Г.

25

Сєчін Ілля Янович

Олександрівський

ЗЛ№105

10

ІІІ

Руднік З.Г.

26

Новік Вадим Валерійович

Олександрівський

ЗТЛ

10

ІІІ

Лозовенко О.А.

27

Василенко Андрій Володимирович

Олександрівський

ЗТЛ

10

ІІІ

Лозовенко О.А.

28

Чередниченко Олександр Сергійович

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІІ

Даценко І.П.

Вгору

 


Креслення

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Соболенко Сергій Сергійович

Олександрівський

ЗЛ№105

7

ІІ

Єфанова І.В.

2

Роженко Дар’я Петрівна

Олександрівський

ЗТЛ

7

ІІІ

Ткаченко Т.В.

3

Падалкін Костянтин Дмитрович

Олександрівський

ЗЛ№105

8

І

Єфанова І.В.

4

Журавський Єгор Олексійович

Олександрівський

ЗЛ№105

9

ІІІ

Єфанова І.В.

5

Федорова Анастасія В’ячеславівна

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Ткаченко Т.В.

6

Дьяконов Єгор Дмитрович

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІ

Ткаченко Т.В.

7

Жиров Владислав Владиславович

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІІ

Ткаченко Т.В.

8

Довгаль Богдан Сергійович

Олександрівський

ЗЗШ№76

11

ІІІ

Єфанова І.В.

Вгору

 


Німецька мова

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Дреерман Катерина Юріївна

Олександрівський

ЗГ№11

8

І

Федькова В.В

2

Федяніна  Анна Євгенівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІ

Федькова В.В

3

Барковська Анастасія Дмитріівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІІ

Слизун О.В.

4

Пінда Марія Володимирівна

Олександрівський

ЗГ№11

9

І

Федькова В.В

5

Семилет Софія Олександрівна

Олександрівський

ЗГ№11

9

ІІ

Федькова В.В

6

Шапко Інна Олексіівна

Олександрівський

ЗГ№11

9

ІІІ

Федькова В.В

7

Кириленко  Надія Євгенівна

 

Олександрівський

ЗГ№11

10

І

Федькова В.В

8

Коханенко Анастасія Олегівна

 

Олександрівський

ЗГ№11

10

ІІ

Федькова В.В

9

Дюдюн Віолетта Сергіївна

 

Олександрівський

ЗГ№11

10

ІІІ

Федькова В.В

10

Долина Марія Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№11

11

І

Федькова В.В

11

Лаврик Марія Володимирівна

 

Олександрівський

ЗК№98

11

ІІ

Глазиріна О.В.

12

Головань Наталія Ігорівна

 

Олександрівський

ЗК№98

11

ІІІ

Дмитренко К.К.

 Вгору

 


Обслуговуюча праця, дівчата

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Сікорська Ріната Олексіївна

Олександрівський

ЗНЗ №5

8

2

Сєновалова О.А.

2

Дорош Вікторія Тарасівна

Олександрівський

ЗНЗ№5

8

3

Сєновалова О.А.

3

Недостоєва Анастасія Олександрівна

Олександрівський

Колегіум №98

9

3

Сорокіна О.В.

4

Павлова Людмила Артурівна

Олександрівський

Колегіум №98

8

3

Сорокіна О.В.

5

Петрікова Ольга Олександрівна

Олександрівський

Колегіум №98

8

1

Сорокіна О.В.

6

Дмитраш Тетяна Костянтинівна

Олександрівський

ЗНЗ №15

9

2

Петрова О.А.

Обслуговуюча праця, хлопцi

 №

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Шевченко Гліб Сергійович

Олександрівський

ЗЗШ№15

9

1

Лущай С.А.

Вгору

 


Правознавство

Учасник (повністю)

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

1

Литвиненко Олександр

Олександрівський

№ 1

9

8

Мережко З.В.

2

Левітіна Анна Костянтинівна

Олександрівський

ЗАЛ

9

5

Семешко Д.В.

3

Унтенко Евеліна Олексіївна

Олександрівський

ЗАЛ

9

6

Семешко Д.В

4

Єнікеєв Даян Рафікович

Олександрівський

№ 1

9

9

Мережко З.В.

5

Малішевська Аліна Віталіївна

Олександрівський

№ 11

9

1

Романютенко І.Ю.

6

Красноружева Катерина Сергіївна

Олександрівський

№ 2

9

2

Морозова О.Л.

7

Соколов Михайло Олександрович

Олександрівський

№ 98

9

7

Міхайлова О.Л.

8

Власова Єлизавета Олегівна

Олександрівський

№ 105

9

4

Тамченко А.С

9

Вінецька Юлія Костянтинівна

Олександрівський

№1

10

9

Мережко З.В

10

Нестеров Олексій Владиславович

Олександрівський

№ 1

10

9

Мережко З.В

11

Новік Вадим Валерійович

Олександрівський

ЗТЛ

10

4

Семешко Д.В.

12

Науменко Наталія Андріївна

Олександрівський

ЗТЛ

10

7

Семешко Д.В.

13

Бондарчук Антоніна Романівна

Олександрівський

№ 2

10

1

Морозова О.Л.

14

Величко Тетяна Олександрівна

Олександрівський

№ 98

10

8

Шаповал Я.Г.

15

Крот Данило Андрійович

Олександрівський

№ 105

10

6

Тамченко А.С

16

Кзязев Олександр Ігорович

Олександрівський

№ 11

10

1

Романютенко І.Ю.

17

Лисенко Тетяна Олександрівна

Олександрівський

№76

10

1

Трегубенко Т.І.

18

Савченко Анна Іванівна

Олександрівський

№76

10

3

Трегубенко Т.І.

19

Константинов Ілля Ігорович

Олександрівський

№ 105

10

5

Тамченко А.С

20

Рубахіна Валерія Олександрівна

Олександрівський

№ 105

10

3

Тамченко А.С

21

Новошинська Тетяна Максимівна

Олександрівський

№ 105

11

3

Тамченко А.С

22

Чугуй Ілля Сергійович

Олександрівський

№ 11

11

1

Романютенко І.Ю.

Вгору


Психологiя

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Холодій Людмила

Олександрівський

ЗК№98

11

ІІ

Лужаніця Т.О.

Черняк Н.Ю

2

Бука Єлизавета

Олександрівський

ЗГ№2

11

ІІ

Тригуб А.В.

3

Столяр Владислав

Олександрівський

ЗК№98

11

 

Лужаніця Т.О.

Черняк Н.Ю

4

Ковтун Катерина

Олександрівський

ЗК№98

11

 

Лужаніця Т.О.

Черняк Н.Ю

5

Радзюк Святослв

Олександрівський

ТЛ

11

 

Хрістенко Т.В.

6

Кравченко Вікторія

Олександрівський

ЗГ№2

11

 

Тригуб А.В.

7

Колашнікова Аліна

Олександрівський

ЗГ№2

11

 

Тригуб А.В.

Вгору

 


Російська мова та література

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Соколов Михайло Олександрович

Олександрівський

ЗК №98

9

II

Люта Л.М.

2

Пересипко Анастасія Олександрівна

Олександрівський

ЗТЛ

9

II

Ахтирська Л.І.

3

Пацалюк Олександра Радиславівна

Олександрівський

ЗГ №11

9

III

Цикарєва С.А.

4

Пінда Марія Володимирівна

Олександрівський

ЗГ №11

9

III

Цикарєва С.А.

5

Величко Тетяна Олександрівна

Олександрівський

ЗК №98

10

I

Шевченко Н.П.

6

Рогожкіна Юлія Євгенівна

Олександрівський

ЗТЛ

10

II

Ахтирська Л.І.

7

Науменко Наталія Андріївна

Олександрівський

ЗТЛ

10

III

Ахтирська Л.І.

8

Петренко Дар’я Михайлівна

Олександрівський

ЗГ №11

11

I

Настич Т.В.

9

Кікош Катерина Вячеславівна

Олександрівський

ЗЗШ №15

11

II

Грицевська С.Б.

10

Загнітко Ілля Дмитрович

Олександрівський

ЗГ №11

11

II

Настич Т.В.

11

Закоржевська Єлизавета Вадимівна

Олександрівський

ЗЗШ №3

11

III

Трофименко Н.О.

12

Холодій Людмила Олександрівна

Олександрівський

ЗК №98

11

III

Люта Л.М.

Вгору

 


Трудове навчання

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Сікорська Ріната Олексіївна

Олександрівський

ЗНЗ №5

8

2

Сєновалова О.А.

2

Дорош Вікторія Тарасівна

Олександрівський

ЗНЗ№5

8

3

Сєновалова О.А.

3

Недостоєва Анастасія Олександрівна

Олександрівський

Колегіум №98

9

3

Сорокіна О.В.

4

Павлова Людмила Артурівна

Олександрівський

Колегіум №98

8

3

Сорокіна О.В.

5

Петрікова Ольга Олександрівна

Олександрівський

Колегіум №98

8

1

Сорокіна О.В.

6

Дмитраш Тетяна Костянтинівна

Олександрівський

ЗНЗ №15

9

2

Петрова О.А.

7

Шевченко Гліб Сергійович

Олександрівський

ЗНЗ № 15

9

I

Лущай С.А.

 

Вгору

 


Українська мова та література

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Тарасова Анастасія Олександрівна

Олександрівський

ЗГ№11

7

І

Михайленко О.С.

2

Симоненко Анна Олегівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

І

Михайленко Т.В.

3

Стасилович Єлизавета Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№2

9

І

Новицька Л.О.

4

Федоренко Анастасія Андріївна

Олександрівський

ЗГ№2

11

І

Новицька Л.О.

5

Люшняк Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗЛ№105

11

І

Закутна І.О.

6

Єлісєєв Павло Сергійович

Олександрівський

ЗЛ№105

7

ІІ

Приходько С.А.

7

Соболенко Сергій Сергійович

Олександрівський

ЗЛ№105

7

ІІ

Приходько С.А.

8

Марченко Вікторія Сергіївна

Олександрівський

ЗЗШ№1

8

ІІ

Марченко Н.М.

9

Соколов Михайло Олександрович

Олександрівський

ЗК№98

9

ІІ

Волобуєва Р.Л.

10

Коса Ганна Вікторівна

Олександрівський

ЗГ№11

9

ІІ

Михайленко Т.В.

11

Мозгова Тетяна Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№11

9

ІІ

Михайленко Т.В.

12

Банін Микита Дмитрович

Олександрівський

ЗГ№11

10

ІІ

Михайленко Т.В.

13

Дюдюн Віолета Сергіївна

Олександрівський

ЗГ№11

10

ІІ

Михайленко Т.В.

14

Величко Тетяна Олександрівна

Олександрівський

ЗК№98

10

ІІ

Волобуєва Р.Л.

15

Бондарчук Антоніна Романівна

Олександрівський

ЗГ№2

10

ІІ

Гостєва О.О.

16

Головань Наталія Ігорівна

Олександрівський

ЗК№98

11

ІІ

Волобуєва Р.Л.

17

Крутій Діана Костянтинівна

Олександрівський

ЗГ№2

7

ІІІ

Касим Н.А.

18

Щеглова Орина Родіонівна

Олександрівський

ЗЗШ№5

7

ІІІ

Шамрай С.В.

19

Моїсеєва  Діана Сергіївна

Олександрівський

ЗАЛ

7

ІІІ

Рязанова О.С.

20

Колісник Ірина Геннадіївна

Олександрівський

ЗК№98

8

ІІІ

Соколенко В.Л.

21

Гриб Дар'я Олегівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІІ

Михайленко Т.В.

22

Стрюкова Дар'я В'ячеславівна

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІІ

Михайленко Т.В.

23

Берсон Анна Володимирівна

Олександрівський

ЗГ№2

8

ІІІ

Піддубна Ж.С.

24

Моргун Вікторія Вікторівна

Олександрівський

ЗТЛ

9

ІІІ

Гриценко О.В.

25

Шкарупа Дмитро Сергійович

Олександрівський

ЗЗШ№15

9

ІІІ

Шкарупа О.І.

26

Слижук Ярослав Григорович

Олександрівський

ЗГ№2

10

ІІІ

Гостєва О.О.

27

Кузьменко Лілія Сергіївна

Олександрівський

ЗЗШ№76

10

ІІІ

Зикова Л.І.

28

Сумовська Марія Вадимівна

Олександрівський

ЗЗШ№15

10

ІІІ

Шкарупа О.І.

29

Цой Ангеліна Едуардівна

Олександрівський

ЗАЛ

11

ІІІ

Мінакова Н.В.

30

Тягла Юлія Олександрівна

Олександрівський

ЗЗШ№15

11

ІІІ

Лисенко О.О.

Вгору

 


Фізика

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Ляшенко Маргарита

Олександрівський

ЗГ№2

7

ІІ

Федорович М..М.

2

Степанова Крістіна

Олександрівський

ЗГ№11

7

ІІІ

Гвоздецький М.С.

3

Барбашова Анастасія

Олександрівський

ЗГ№11

7

ІІІ

Гвоздецький М.С.

4

Ушакова Анна

Олександрівський

ЗГ№11

7

ІІІ

Гвоздецький М.С.

5

Бахвалова Крістіна

Олександрівський

ЗЗШ№1

7

І

Куліковський М.Б.

6

Балучевський Максим

Олександрівський

ЗЗШ№1

7

ІІІ

Куліковський М.Б.

7

Коротченко Арсеній

Олександрівський

ЗЗШ№15

7

ІІІ

Пруднікова Н.І.

8

Яценко Євгенія

Олександрівський

ЗЗШ№76

7

ІІІ

Ясир А.Л.

9

Крюков Марк

Олександрівський

ЗК№98

7

ІІІ

Мінько О.В.

10

Мороз Тимофій

Олександрівський

ЗЛ№105

7

ІІІ

Пономаренко О.І.

11

Кулєшов Іларіон

Олександрівський

ЗТЛ

7

ІІ

Радєв

12

Роженко Дарина

Олександрівський

ЗТЛ

7

ІІІ

Радєв

13

Дреєрман Катерина

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІ

Гвоздецький М.С.

14

Барковська Анастасія

Олександрівський

ЗГ№11

8

ІІІ

Гвоздецький М.С.

15

Жукова Марія

Олександрівський

АЛ

8

ІІІ

Куліковський М.Б.

16

Семенченко Поліна

Олександрівський

ЗЛ№105

8

ІІ

Крутікова І.О.

17

Падалкін Костянтин

Олександрівський

ЗЛ№105

8

І

Крутікова І.О.

18

Луценко Владислав

Олександрівський

ЗГ№2

9

ІІ

Федорович М..М.

19

Шуйський Костянтин

Олександрівський

ЗЛ№105

9

І

Крутікова І.О.

20

Друзь Данило

Олександрівський

ЗЛ№105

9

ІІ

Крутікова І.О.

21

Папашев Олег

Олександрівський

ЗЛ№105

9

ІІІ

Крутікова І.О.

22

Русаков Данило

Олександрівський

ЗЛ№105

10

ІІІ

Крутікова І.О.

23

Новік Вадим

Олександрівський

ЗТЛ

10

ІІІ

Білоус С.Ю.

24

Штефан Дмитро

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

25

Музиченко Микола

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІ

Білоус С.Ю.

26

Похиленко Олександр

Олександрівський

ЗТЛ

11

ІІ

Білоус С.Ю.

27

Чередніченко Олександр

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

Вгору

 


Фізична культура

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

1

Моторнюк

Артем Олександрович

Олександрівський

ЗНЗ № 1

10-А

7

Діброва

М. А.

2

Осташко

Анастасія Андріївна

Олександрівський

ЗНЗ № 1

9-А

8

Діброва

М. А.

3

Гавкалов

Артур Глібович

Олександрівський

Гімназія № 2

11-А

6

Гришко

О. А.

4

Письменная

Юлія Володимирівна

Олександрівський

Гімназія № 2

10-А

3

Міхалькова О. В.

5

Тарасенко

Анатолій Володимирович

Олександрівський

ЗНЗ № 3

11-А

5

Савченко

А. А.

6

Бровцева

Валерія Романівна

Олександрівський

ЗНЗ № 3

11-А

7

Савченко

 А. А.

7

Барсуков

Данііл Миколайович

Олександрівський

ЗНЗ № 5

11-А

8

Карпушев

 А. В.

8

Тимошенко

Валерія Олександрівна

Олександрівський

ЗНЗ № 5

11-А

3

Карпушев

А. В.

9

Левит

Станіслав Дмитрович

Олександрівський

Гімназія № 11

11-Б

4

Галічева

І. П.

10

Левченко

Юлія Юріївна

Олександрівський

Гімназія № 11

9-А

2

Галічева

І. П.

11

Румшас

Владислав Олегович

Олександрівський

ЗНЗ № 15

11-Б

1

Южаков

С. В.

12

Донченко

Дар'я Олександрівна

Олександрівський

ЗНЗ № 15

11-Б

4

Хелемендик

Я. Ю.

13

Берьозін

Ігор Валерійович

Олександрівський

А.Л.

11-А

2

Кондратенко

Я. Ю.

14

Цой

Ангеліна Едуардівна

Олександрівський

А.Л.

11-А

1

Кондратенко

Я. Ю.

15

Ходус

Антон Олександрович

Олександрівський

ЗНЗ № 76

9-А

3

Деменчук

 Ю. І.

16

Рисєва

Анастасія Олегівна

Олександрівський

ЗНЗ № 76

10-А

2

Деменчук

Ю. І.

17

Фоняк

Андрій Олександрович

Олександрівський

Кол. № 98

9-А

2

Сало

О. С.

18

Алтуніна

Анастасія Олегівна

Олександрівський

Кол. № 98

9-А

5

Сало

О. С.

Вгору

 


Хімія

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Район

ЗНЗ

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Кулєшов Іларіон Вікторович

Олександрівський

ЗТЛ

7

І

Яковенко І.С.

2

Нина Катерина Андріївна

Олександрівський

ЗТЛ

7

І

Яковенко І.С.

3

Герасименко Дмитро Михайлович

Олександрівський

ЗЛ № 105

7

І

Ганошенко С.А.

4

Харченко Катерина Андріївна

Олександрівський

ЗГ № 11

7

І

Бєлова І.В.

5

Єлісєєв Павло Сергійович

Олександрівський

ЗЛ № 105

7

І

Ганошенко С.А.

6

Мкртчян Артур Артакович

Олександрівський

ЗЛ № 105

7

ІІ

Ганошенко С.А.

7

Зирянова Антоніна Павлівна

Олександрівський

ЗГ № 11

7

ІІ

Іванісова В.М.

8

Мошинець Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗТЛ

7

ІІ

Яковенко І.С.

9

Мустафаєва Мілєна Салманівна

Олександрівський

ЗОШ №76

7

ІІ

Лушкіна І.П.

10

Агінський Олександр Микитович

Олександрівський

ЗК № 98

7

ІІІ

Бицина О.В.

11

Гуржий Анастасія Сергіївна

Олександрівський

ЗК № 98

7

ІІІ

Бицина О.В.

12

Рибін Єгор Миколайович

Олександрівський

ЗЛ № 105

8

І

Ганошенко С.А.

13

Барковська Анастасія Дмитрівна

Олександрівський

ЗГ № 11

8

І

Бєлова І.В.

14

Рощина Мирослава Олександрівна

Олександрівський

ЗЛ № 105

8

І

Ганошенко С.А.

15

Симоненко Анна Олегівна

Олександрівський

ЗГ № 11

8

І

Бєлова І.В.

16

Солов`юк Валентин Олександрович

Олександрівський

ЗГ № 11

8

І

Бєлова І.В.

17

Симоненко Олексій Олегович

Олександрівський

ЗГ № 11

8

ІІ

Бєлова І.В.

18

Куценко Вероніка Євгеніївна

Олександрівський

ЗТЛ

8

ІІ

Яковенко І.С.

19

Пушкарьова Аліса Костянтинівна

Олександрівський

ЗОШ №76

8

ІІІ

Лушкіна І.П.

20

Моргун Вікторія Вікторівна

Олександрівський

ЗТЛ

9

І

Яковенко І.С.

21

Красноружева Катерина Сергіївна

Олександрівський

ЗГ № 2

9

І

Роговська С.В.

22

Агафонова Аліна Олександрівна

Олександрівський

ЗГ № 11

9

ІІ

Іванісова В.М.

23

Каушан Валентин Іванович

Олександрівський

ЗЛ № 105

9

ІІ

Ганошенко С.А.

24

Пацалюк Олександра Радиславівна

Олександрівський

ЗГ № 11

9

ІІ

Іванісова В.М.

25

Світличний  Ілля Сергійович

Олександрівський

ЗК № 98

9

ІІІ

Бицина О.В.

26

Рогожкіна Юлія Євгенівна

Олександрівський

ЗТЛ

10

І

Яковенко І.С.

27

Швець Карина Олександрівна

Олександрівський

ЗТЛ

10

І

Яковенко І.С.

28

Внуков Денис Дмитрович

Олександрівський

ЗЛ № 105

10

І

Ганошенко С.А.

29

Зеленцов Олег Дмитрович

Олександрівський

ЗЛ № 105

10

ІІ

Ганошенко С.А.

30

Новошинська Тетяна Максимівна

Олександрівський

ЗЛ № 105

11

І

Ганошенко С.А.

31

Штефан Дмитро Ігорович

Олександрівський

ЗТЛ

11

І

Яковенко І.С.

32

Малтиз Ірина Сергіївна

Олександрівський

ЗОШ № 15

11

ІІІ

Южакова Т.Д.

Вгору