МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці IIІ (обласного) етапу

 

Переможці IIІ (обласного) етапу Всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад у 2017/2018 н.р. за напрямками:

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Географія

Екологія

Економіка

Інформатика

Інформаційні технології

Іспанська мова

Історія

Креслення

Математика

Німецька мова

Педагогіка і психологія

Правознавство

Російська мова та література

Трудове навчання

Українська мова та література

Фізкультура

Фізика

Хімія

 

Англійська мова

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Симоненко Анна Олегівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Кац Я.І.

2

Пряникова Поліна  Валентинівна

ЗГ №11

9

І

Ващенко Л.К.

3

Табунщик Дар’я Сергіївна

ЗГ №11

10

ІІІ

Полякова Н.О.

4

Кириченко Леся Романівна

ЗГ №2

11

ІІІ

Нємчинова В.В.

5

Плужникова Вероніка Сергіївна

ЗГ №11

11

ІІІ

Ремарчук Н.С.

Астрономія


    

Біологія

ПІБ учня (повністю)

Заклад

освіти

Клас

Місце

ПІБ

вчителя

1

Барковська Анастасія Дмитрівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Пунько Є.Г.

Географія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Маркіна Анна Анатоліївна

ЗГ №2

8

ІІІ

Вербицька Н.Б.

2

Козьміна Юлія Гуріївна

ЗГ №11

8

ІІІ

Гунько Л.М.

3

Кириленко Маргарита Євгенівна

ЗГ №11

9

ІІ

Гунько Л.М.

4

Шевченко Ангеліна Романівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Гунько Л.М.

5

Красноружева Катерина Сергіївна

ЗГ №2

10

ІІ

Вербицька Н.Б.

6

Тітаренко Гліб Сергійович

ЗГ №2

10

ІІ

Вербицька Н.Б.

7

Пацалюк Олександра  Радиславівна

ЗГ №11

10

ІІІ

Кружилова Р.П.

8

Шляхова Марія Андріївна

ЗГ №11

11

І

Кружилова Р.П.

Екологія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.

Батіг Олександр Олексійович

ЗТЛ

11

ІІ

Яковенко І.С.

Економіка

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Діброва Вікторія Олегівна

ЗАЛ

11

І

Лисенко Н.В.

Інформатика

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Рудь Віктор Володимирович

ЗЛ№105

9

ІІІ

Свінціцький А.А.

2

Падалкін Костянтин Дмитрович

ЗЛ№105

9

ІІІ

Свінціцький А.А.

3

Єрмаков Олександр Олександрович

ЗТЛ

11

ІІІ

Федько О.М.

4

Внуков Денис Дмитрович

ЗЛ№105

11

ІІІ

Свінціцький А.А.


Інформаційні технології

 

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Соколов Михайло Олександрович

ЗК№98

10

ІІ

Ситніцька М.В.

2

Лінець Вадим Андрійович

ЗЛ № 105

11

ІІІ

Свінціцький А.А.

Іспанська мова

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Альошина Софія  Романівна

ЗГ №2

9

І

Кисіленко Ю. А.

2

Шевченко Олена Сергіївна

ЗГ №2

9

ІІІ

Мозуленко Г. І.

3

Удод Владислав Валентинович

ЗГ №2

9

ІІІ

Мозуленко Г. І.

4

Казаков Сергій Віталійович

ЗГ №2

9

ІІІ

Кисіленко Ю. А.

5

Коробка Павло Романович

ЗГ №2

9

ІІ

Кисіленко Ю. А.

6

Фурса Максим Олександрович

ЗГ №2

9

ІІ

Мозуленко Г. І.

7

Черкашин Андрій  Сергійович

ЗГ №2

9

ІІ

Мозуленко Г. І.

8

Чучко Дарина Ігорівна

ЗГ №2

10

І

Кисіленко Ю. А.

9

Золотаренко Катерина Сергіївна

ЗГ №2

10

І

Кисіленко Ю. А.

10

Тітаренко Гліб сергійович

ЗГ №2

10

ІІІ

Мозуленко Г. І.

11

Кириченко Тамара  Романівна

ЗГ №2

10

ІІІ

Мозуленко Г. І.

12

Олексенко Любов  Максимівна

ЗГ №2

10

ІІ

Мозуленко Г. І.

13

Богославська Юлія  Максимівна

ЗГ №2

10

ІІ

Мозуленко Г. І.

14

Новосельський Олександр  Олександрович

ЗГ №2

11

ІІ

Кисіленко Ю. А.

15

Кириченко Леся Романівна

ЗГ№2

11

І

Кисіленко Ю.А.

16

Письменна Юлія  Володимирівна

ЗГ№2

11

ІІІ

Кисіленко Ю.А.

Історія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Козьміна Юлія Гуріївна

ЗГ №11

8

ІІ

Деєва І.Ш.

2

Кабанець Анна Сергіївна

ЗГ №11

9

ІІ

Деєва І.Ш.

3

Стасилович Єлизавета Сергіївна

ЗГ №2

10

ІІІ

Осадчук С.А.

4

Коса Ганна Вікторівна

ЗГ №11

10

ІІІ

Юльчиєва Л.О.

5

Корж Ксенія Олександрівна

ЗГ №11

10

ІІІ

Юльчиєва Л.О.

6

Шляхова Марія Андріївна

ЗГ №11

11

І

Деєва І.Ш.

Креслення


 

Математика

ПІБ учня

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.

Гура Юрій Юрійович

ЗЗСО № 15

7

ІІІ

Карнаух Н.В.

2

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ № 105

7

І

Холявко В.Г.

3

Картавий Данило Дмитрович

ЗТЛ

8

І

Даценко І.П.

4

Зіновєєв Ян-Даніїл Ігорович

ЗЛ№ 105

8

ІІІ

Спиця О.Г.

5

Семенченко Поліна Андріївна

ЗЛ № 105

9

ІІІ

Холявко В.Г.

6

Рудь Віктор Володимирович

ЗЛ № 105

9

ІІІ

Холявко В.Г.

7

Друзь Данило Русланович

ЗЛ № 105

10

ІІ

Добровольська І.В.

8

Пастухов Тимур Іванович

ЗЛ№ 105

10

ІІІ

Добровольська І.В.

9

Папашев Олег Костянтинович

ЗЛ № 105

10

(за 11 кл.)

І

Добровольська І.В.

10Шуйський Констянтин Євгенійович ЗЛ № 105

10

(за 11 кл.)

ІІДобровольська І.В.


Німецька мова

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Дреєрман Катерина Юріївна

ЗГ №11

9

ІІІ

Федькова В.В.

2

Федяніна Анна Євгенівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Федькова В.В.

3

Пінда Марія Володимирівна

ЗГ №11

10

ІІІ

Федькова В.В.

4

Семилет Софія Володимирівна

ЗГ №11

10

ІІІ

Федькова В.В.

5

Євгенова Анастасія Михайлівна

ЗГ №11

11

ІІІ

Федькова В.В.

 

Педагогіка і психологія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Коваль Лоліта Сергіївна

ЗГ №11

11

ІІІ

Арутюнян К.А.

 

Правознавство

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Ярова Олександра Олексіївна

ЗЗСО № 15

9

ІІІ

Ушакова Г.Р.

2

Міньков Іван Вікторович

ЗГ №11

9

ІІ

Романютенко І.Ю.

3

Скрипникова Аліна Ігорівна

ЗГ №11

9

ІІ

Романютенко І.Ю.

4

Дубяга Вікторія  Миколаївна

ЗЗСО №76

9

ІІІ

Трегубенко Т.І.

5

Малішевька Аліна Віталіївна

ЗГ №11

10

ІІ

Романютенко І.Ю.

6

Князєв Олександр Ігорович

ЗГ №11

11

І

Романютенко І.Ю.

Російська мова та література

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Прянікова Поліна Валентинівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Цикарєва С.А.

2

Пінда Марія Володимирівна

ЗГ №11

10

ІІІ

Цикарєва С.А.

3

Булах Олександра Сергіївна

ЗГ №11

11

ІІ

Настич Т.В.

Трудове навчання

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1.

Петрікова Ольга Олександрівна

ЗК № 98

9

І

Сорокіна О.В.

Українська мова та література

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Симоненко Анна Олегівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Михайленко Т.В.

2

Золотаренко Катерина Сергіївна

ЗГ №2

10

І

Новицька Л.О.

3

Кузьменко Лілія Сергіївна

ЗЗСО №76

11

ІІІ

Зикова Л. І.

Фізкультура

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Іваницький Максим Євгенович

ЗГ №11

10

ІІІ

Галічева І.П.

Фізика

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Кулєшов Іларіон Вікторович

ЗТЛ

8

І

Білоус С.Ю.

2

Єлісєєв Павло Сергійович

ЗЛ № 105

8

ІІІ

Крутікова І.О.

3

Падалкін Костянтин Дмитрович

ЗЛ № 105

9

ІІІ

Крутікова І.О.

4

Семенченко Поліна Андріївна

ЗЛ № 105

9

І

Крутікова І.О.

5

Друзь Данило Русланович

ЗЛ № 105

10

ІІ

Крутікова І.О.

6

Шуйський Констянтин Євгенійович

ЗЛ № 105

10

І

Крутікова І.О.


Хімія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Симоненко Олексій  Олегович

ЗГ №11

9

ІІІ

Бєлова І.В.

2

Симоненко Анна Олегівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Бєлова І.В.

3

Рощина Мирослава  Олександрівна

ЗЛ №105

9

І

Ганошенко С.А.

4

Рибін Єгор  Миколайович

ЗЛ №105

9

І

Ганошенко С.А.

5

Красноружева Катерина Сергіївна

ЗГ №2

10

ІІІ

Роговська С.В.

6

Моргун Вікторія Вікторівна

ЗТЛ

10

ІІІ

Яковенко І.С.

7

Внуков Денис Дмитрович

ЗЛ №105

11

ІІІ

Ганошенко С.А.

8

Рогожкіна Юлія Євгенівна

ЗТЛ

11

ІІІ

Яковенко І.С.


 

Переможці IIІ (обласного) етапу у 2016/2017 н.р.

Переможці IIІ (обласного) етапу у 2015/2016 н.р.

Переможці IIІ (обласного) етапу у 2014/2015 н.р.