МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці обласного етапу МАН у 2015-2016 н.р.

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015-2016 н.р.

№ п/п

П.І. учня

ЗНЗ

Клас

Місце

ПІБ викладачів

1

Друзь Данило

Русланович

ЗЛ№105

8

І

Добровольська І.В.

2

Папашев Олег

Костянтинович

ЗЛ№105

8

І

Добровольська І.В.

3

Пучкова  Катерина

Сергіївна

ЗЛ№105

8

І

Добровольська І.В.

4

Люшняк Катерина

Сергіївна

ЗЛ№105

10

І

Зіновєєв І.В., Холявко В.Г.

5

Штефан Дмитро

Ігорович (1)

ЗТЛ

10

І

Добровольська І.В.

6

Штефан Дмитро

Ігорович (2)

ЗТЛ

10

І

Білоус С.Ю.

7

Чередніченко Олександр

Сергійович (1)

ЗТЛ

10

І

Білоус С.Ю.

8

Чередніченко Олександр

Сергійович (2)

ЗТЛ

10

І

Даценко І.П.

9

Мішин Михайло

Євгенович

ЗТЛ

10

І

Даценко І.П.

10

Музиченко  Микола

Сергійович (2)

ЗТЛ

10

І

Білоус С.Ю.

11

Карпій Максим

Сергійович

ЗГ№11

11

І

 

Омельянчик Л.О.

Бєлова І.В.

12

Бондарчук  Антоніна

Романівна

ЗГ№2

9

ІІ

Осадчук С.А.

13

Слижук  Ярослав

Григорович

ЗГ№2

9

ІІ

Піддубна Ж.С.

14

Таланкова Аліна

Ігорівна

ЗГ№11

9

ІІ

 Дударєва Г.Ф.,

Пунько Є.Г.

15

Брусняк Софія

Володимирівна

ЗГ№11

9

ІІ

Бовт В.Д.

16

Бражник Наталія

Геннадіївна

ЗГ№2

10

ІІ

Новицька Л.О.

17

Кононова  Вікторія

Валентинівна

ЗГ№2

10

ІІ

Краснопір Г.Г.

18

Кисіль Лілія

Сергіївна

ЗГ№11

10

ІІ

Михайленко Т.В.

19

Чорноморець Дар’я

Станіславівна

ЗГ№11

10

ІІ

Михайленко Т.В.

20

Літвінова Тетяна

Максимівна

ЗЛ№105

10

ІІ

Бражко О.А.

Ганошенко С.А.

21

Макіша Діана

Вадимівна

ЗЛ№105

10

ІІ

Завгородній М.П.

Ганошенко С.А.

22

Похиленко Олександр

Андрійович (1)

ЗТЛ

10

ІІ

Даценко І.П.

23

Похиленко Олександр

Андрійович (2)

ЗТЛ

10

ІІ

Білоус С.Ю.

24

Музиченко Микола

Сергійович (1)

ЗТЛ

10

ІІ

Білоус С.Ю.

25

Стовбур  Ольга

Володимирівна

ЗГ№11

11

ІІ

Ващенко Л.К.

26

Лаврик Марія

Володимирівна

ЗК№98

10

ІІ

Дмитренко К.К.

27

Левітан Софія

Володимирівна

ЗЛ№105

9

ІІІ

Рогалєв Д.Д.

28

Новік Вадим

 Валерійович

ЗТЛ

9

ІІІ

Білоус С.Ю.

29

Папашева Анна

Костянтинівна

ЗЛ№105

10

ІІІ

Рогалєв Д.Д.

30

Горбунова Анастасія

Романівна

ЗЛ№105

10

ІІІ

Старікова О.М.

31

Свєтлов Павло

Костянтинович

ЗТЛ

10

ІІІ

Білоус С.Ю.

32

Форова Анастасія

Віталіївна

ЗГ№11

11

ІІІ

Подмазін С.І.