МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці обласного етапу МАН у 2016-2017 н.р.

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016-2017 н.р.

№ п/п

П.І. учня

ЗНЗ

Клас

Місце

ПІБ викладачів

1

Павленко Дар’я

Михайлівна

ЗГ№11

9

І

Воробйова М.В.

2

Друзь Данило

Русланович

ЗЛ№105

9

І

Рогалєв Д.Д.,

Добровольська І.В.

3

Шуйський Костянтин Євгенійович

ЗЛ№105

9

І

Рогальов Д.Д.,

Крутікова І.О.

4

Папашев Олег Костянтинович

ЗЛ№105

9

І

Рогалєв Д.Д.

Добровольська І.В.

5

Слижук Ярослав

 Григорович

ЗГ№2

10

І

Гостєва О.О.

6

Шляхова Марія

Андріївна

ЗГ№11

10

І

Гунько Л.М.

7

Величко Тетяна Олександрівна

ЗК№98

10

І

Шаповал Я.Г.

8

Рогожкіна Юлія

Євгенівна

ЗТЛ

10

І

Білоус С.Ю.

9

Кононова Вікторія
Валентинівна

ЗГ№2

11

І

Краснопір Г.Г.

10

Новошинська Тетяна Максимівна

ЗЛ№105

11

І

Завгородній М.П.

Ганошенко С.А.

11

Люшняк Катерина

Сергіївна

ЗЛ№105

11

І

Зіновєєв І.В.

12

Штефан Дмитро

Ігорович  (1)

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

13

Свєтлов Павло

Костянтинович

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

14

Чередніченко Олександр

Сергійович (1)

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

15

Чередніченко Олександр

Сергійович (2)

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

16

Похиленко Олександр Андрійович (1)

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

17

Похилекно Олександр Андрійович (2)

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

18

Музиченко Микола Сергійович

ЗТЛ

11

І

Білоус С.Ю.

19

Луценко Владислав

Олександрович

ЗГ№2

9

ІІ

Білоус С.Ю.

20

Шапко Інна

Олексіївна

ЗГ№11

9

ІІ

Воробйова М.В.

21

Пінда Марія

Володимиівна

ЗГ№11

9

ІІ

Мінаєв Ю.П.

22

Бідненко Марина

Олександрівна

ЗГ№2

10

ІІ

Попова Т.К.

23

Бондарчук Антоніна Романівна

ЗГ№2

10

ІІ

Осадчук С.А.

24

Таланкова Аліна Ігорівна

 

ЗГ№11

10

ІІ

Таланкова-Середа Т.Є.,

Романенко К.В.

25

Князєв Олександр

Ігорович

ЗГ№11

10

ІІ

Михайленко Т.В.

26

Новік Вадим

Валерійович

ЗТЛ

10

ІІ

Білоус С.Ю.

27

Штефан Дмитро

Ігорович (2)

ЗТЛ

11

ІІ

Білоус С.Ю.

28

Мішин Михайло

Євгенович

ЗТЛ

11

ІІ

Даценко І.П.

29

Пастухов Тимур

Сергійович

ЗЛ№105

9

ІІІ

Добровольська І.В.

30

Брусняк Софія

Володимирівна

ЗГ№11

10

ІІІ

Бовт В.Д.

31

Добрянська

Катерина Сергіївна

ЗЛ№105

10

ІІІ

Завгородній М.П.,

Ганошенко С.А.

32

Сєчін Ілля

Янович

ЗЛ№105

10

ІІІ

Добровольська І.В.

Рудник З.Г.

33

Бражник Наталія

Геннадіївна

ЗГ№2

11

ІІІ

Новицька  Л.О.

34

Симоненко Ганна Максимівна

ЗГ№11

11

ІІІ

Копійка В.В.,

Романенко К.В.