МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці обласного етапу МАН у 2017-2018 н.р.

Наукове відділення історії

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

Клас

Район, місто, управління

ЗНЗ

Позашкільний навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Базова дисципліна

Секція Історичне краєзнавство

1

Агафонова Аліна
Олександрівна

II

10

Олександрівський

Запорізька гімназія №11

 

Любомирський Костянтин Віталійович, Дєєва Ельзіра Шамілівна

історія України

2

Олексенко
Любов
Максимівна

III

10

Олександрівський

Запорізька гімназія № 2

 

Осадчук
Світлана Андріївна

історія України

Наукове відділення філософії та суспільствознавства

№ з/п

П.І.Б. учня

Місце

Клас

Район, місто, управління

ЗНЗ

Позашкільний навчальний заклад

П.І.Б. керівника

Базова дисципліна

Секція Правознавство

3

Пацалюк Олександра
Радиславівна

III

10

Олександрівський

Запорізька гімназія  №11

 

Пацалюк
Радислав

історія України

Наукове відділення наук про Землю

№ з/п

П.І.Б. учня

Місце

Клас

Район, місто, управління

ЗНЗ

Позашкільний навчальний заклад

П.І.Б. керівника

Базова дисципліна

Секція Географія та ландшафтознавство

4

Шляхова Марія
Андріївна

I

Київ

11

Олександрівський

Запорізька гімназія №11

 

Гунько Лариса
 Миколаївна

географія

Наукове відділення математики

(базова дисципліна – математика)

п/п

П.І.Б.

учня

Місце

на ІІ ет.

Клас

ЗНЗ

Район,

місто,

управління

Позашк. навчальний заклад

П.І.Б.

викладачів

Секція: математика

5.

Папашев Олег

Костянтинович

І

10

Запорізький

ліцей № 105

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Добровольська І.В.

6.

Зіновєєв Ян-Даніїл Ігорович

ІІІ

8

Запорізький

ліцей № 105

Олександрів-ський

 

Зіновєєв І.В.

Секція: прикладна математика

7.

Картавий Данил

Дмитрович

ІІ

8

Запорізький технічний ліцей

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Білоус С.Ю.

Секція: математичне моделювання

8.

Пінда Марія Володимирівна

ІІ

10

Запорізька

гімназія № 11

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Мінаєв Ю.П.

9.

Шуйський Костянтин

Євгенійович

ІІ

10

Запорізький

ліцей № 105

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Добровольська І.В.

10.

Падалкін Костянтин

Дмитрович

ІІІ

9

Запорізький

ліцей № 105

Олександрів-ський

 

Зіновєєв І.В., Холявко В.Г.

 
Наукове відділення фізики та астрономії

п/п

П.І.Б.

учня

Місце

на ІІ ет.

Клас

ЗНЗ

Район,

місто,

управління

Позашк. навчальний заклад

П.І.Б.

викладачів

Секція: експериментальна фізика

11.

Агінський Олександр

Борисович

ІІ

8

Запорізький технічний ліцей

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Білоус С.Ю.

12.

Войлов Богдан

Станіславович

ІІІ

10

Запорізька

гімназія № 11

Олександрів-ський

 

Гвоздецький М.С.

13.

Нина Катерина

Андріївна

ІІІ

8

Запорізький технічний ліцей

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Білоус С.Ю.

 
Наукове відділення технічних наук

п/п

П.І.Б.

учня

Місце

на ІІ ет.

Клас

ЗНЗ

Район,

місто,

управління

Позашк.

навчальний заклад

П.І.Б.

викладачів

Базова дисципл.

Секція: електроніка та приладобудування

14

Семенченко Поліна

Андріївна

І

9

Запорізький

ліцей № 105

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Рогалєв Д.Д., Крутікова І.О.

фіз.

Секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

15

Друзь Данило

Русланович

І

10

Запорізький

ліцей № 105

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Рогалєв Д.Д., Добровольська І.В.

мат.

16

Роженко Дарина Петрівна

ІІІ

8

Запорізький технічний ліцей

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Білоус С.Ю.

фіз.

Секція: науково-технічна творчість та винахідництво

17.

Кулєшов Іларіон

Вікторович

ІІІ

8

Запорізький технічний ліцей

Олександрів-ський

ЗОЦ НТТУМ «Грані»

Білоус С.Ю.

фіз.

Наукове відділення мовознавства

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

Клас

ЗНЗ, позашкільний навчальний заклад

Район, місто,

управління

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника

Базова дисципліна

Секція:англійської мови

18.

Чучко Дарина Ігорівна

1

10

ЗГ №2

Олександрівський

Степанко Оксана Василівна

Англ. мова

19.

Шапко Інна Олександрівна

ІІ

10

ЗГ №11

Олександрівський

Воробйова Марина Вікторівна

Англ. мова

20.

Єнгоян Сільвія Геворгівна

ІІІ

9

ЗК №98

Олександрівський

Калашник Наталія Геннадіївна

Англ.. мова

21.

Павленко Дар'я Михайлівна

ІІІ

10

ЗГ №11

Олександрівський

Воробйова Марина Вікторівна

Англ. мова

 
Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

Клас

ЗНЗ, позашкільний навчальний заклад

Район, місто,

управління

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника

Базова дисципліна

Секція української літератури

22.

Стасилович Єлизавета Сергіївна

І

10

ЗГ № 2

Олександрівський

Новицька Лариса Олексіївна

Укр. мова та літ.

23.

Зульфугарова Каріна Юріївна

ІІ

9

ЗГ №11

Олександрівський

Михайленко Тетяна Вікторівна

Укр. мова та літ.

24.

Напиральска Дар’я Олексіївна

ІІІ

10

ЗГ № 2

Олександрівський

Новицька Лариса Олексіївна

Укр. мова та літ

25.

Коса Ганна Вікторівна

ІІІ

11

ЗГ №11

Олександрівський

Михайленко Тетяна Вікторівна

Укр. мова та літ.

Секція зарубіжної літератури

26.

Шевчук  Софія Віталіївна

1

Київ

10

ЗГ № 2

Олександрівський

Попова Тетяна Костянтинівна

Заруб. літ.

 

Наукове відділення екології та аграрних наук

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Місце

Клас

ЗНЗ

Район, місто, управління

Позашкіль

ний навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Базова дисцип

ліна

Секція Охорона довкілля та раціональне природокористування

27.

Батіг

Олександр

Олексійович

ІІІ

11

Технічний ліцей

Олександрівський

 

Яковенко І.С.

біологія

 

Наукове відділення хімії та біології

Секція Хімія

28.

Внуков

Денис

Дмитрович

ІІ

11

ліцей № 105

Олександрівський

 

Завгородній М.П.; ГаношенкоС.А.

хімія

29.

Рибін

Єгор Миколайович

ІІІ

9

ліцей № 105

Олександрівський

 

Завгородній М.П.; ГаношенкоС.А.

хімія