МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

План на місяць

ПЛАН РОБОТИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

                        ЖОВТНЕВОГО РАЙОНУ НА ЛЮТИЙ 2017 року

№ з/п

Заходи

Дата та час проведення

Місце проведення

Для якої категорії

Відповідальні

Організаційні заходи

1.

Підготовка наказу «Про підсумки виконання плану-заходів щодо усунення виявлених недоліків і порушень,  під час комплексної перевірки в ЗНЗ № 3 згідно плану-графіку контролю на 2016-2017 роки»

До 20.02.2016

ТВО

 

Даневська В.О.

Борисенко О.І.

Нечет А.О.

Очеретнюк Т.Л

2.

Участь у ІV міській конференції лідерів учнівського самоврядування

21.02.2017

2017

Школа

№ 62

делегати конференції

Ухналь О.Б., педагоги - організатори

3.

Організація і проведення ІІ етапу (районного рівня)  конкурсу  «Турбота молоді – ДОВКІЛЛЯ»  – для учнів 8-11 класів та педагогів за проектом «Ековектор»

14.02.2017  14.15

зал

ТВО

Учні 8 – 11 класів  і педагоги

Іванісова В.М. (ЗГ № 11);

Ласинська І.М. (АЛ);

Баженова М.В.,

(ЗЗШ № 5);

5.Шугаєва Є.Д.

(ЗЛ № 105);

6.Гелдаш Ю.О.

(ЗЗШ № 15).

7.Мірошнікова А.М.ЗЗШ

№ 3).

Наради, МО, семінари, консультації:

1.

Міський проект «Асоціація молодих педагогів»

Тренінг професійного спілкування «Мистецтво взаємодії»

 

21 .02.2017

13.30

 

ДНЗ № 182

 

Вихователі до 3- років (за списком)

Соколенко

Бабенко Г.Є.

Осінцева О.Г.

2.

Міський проект «Асоціація молодих педагогів»

Практикум «Вербальне оцінювання»

22.02.2017

13.30

ЗЗШ №1

Вчителі до 3- років (за списком)

Соколенко

Костенко А.М.

Шикова І.І.

3.

Фокус-група  «Школа розумного руху», адаптування та впровадження моделі сенсомоторного тренування та розробка рекомендацій .

14 .02.2017

13.30

ДНЗ № 182

 

Інструктори фізкультури, вихователі

(за наказом)

Соколенко С.Л

Малькут І.С.

 

4.

ШППМ «Розвиток читацької самостійності  молодших школярів на уроках позакласного читання»

21.02.2017

14.00

 

ЗГ №2

Вчителі

за наказом

Соколенко С.Л Сіденко О.А.

5.

Організаційно-методична нарада з питань підготовки та проведення районного етапу Міського талант-шоу «Зірочки дощкілля»

06.02.2017

14.00

ТВО

Музичні керівники

Соколенко С.Л

Синяк І.М.

6.

Семінар: «Засоби візуалізації навчального матеріалу  на уроках суспільно – гуманітарних дисциплін»

08.02.2017

14.30

ЗЗШ № 15

кабінет

№ 5

Вчителі історії і правознавства

Ухналь О.Б.

Завірова М.Л.

Лящук О.М.

 

7.

Семінар: «Засоби візуалізації навчального матеріалу  на уроках суспільно – гуманітарних дисциплін»

09.02.2017

9.00

Зал ТВО

Заступники директорів з ВР

Ухналь О.Б.

8.

Семінар: «Освіта для демократичного громадянства: стан та перспективи. Навчаємо демократії»

23.02.2017

9.00 – 13.00

ЗЗШ № 5

Заступники директорів, педагоги - організатори

Ухналь О.Б.

Белікова Н.А., Шамрай С.В.

9.

Консультації щодо підготовки до 7 – ї міської педагогічної виставки перспективного досвіду.

кожен четвер з

14.30 – 18.00

кабінет

№ 30

учасники виставки: вчителі, класні керівники, педагоги – організатори, заступники директорів з виховної роботи

Ухналь О.Б.

10.

Майстер клас з організації участі учнів у літературних конкурсах лабіринт, брейн - ринг  (за матеріалами  7 педагогічної міської виставки) «Бібліотека як виховне і розвивальне середовище»

08.02. 2017

13.00

Бібліотека

ЗЗШ № 15

вчителі, класні керівники, бібліотекари, педагоги - організатори

Завірова О.М. Циганок О.Г.

(ЗНЗ № 15),

 

11.

Майстер-класи вчителів- наставників для учасників навчань в межах «Асоціації молодих педагогів».

21.02.2017

15.00

ЗК№98

Молоді вчителі української, російської, іноземної мови,

хімії, біології, фізики, математики, інформатики

Пудак К.І.,

Міщук Т.О.,

Шмоніна Н.О.,

Холявко В.Г.,

Мінько О.В.,

Яковенко І.С.,

Вербицька Н.Б.

12.

Семінар-практикум для заступників-директорів з навчально-методичної роботи «Створення єдиного інформаційно-освітнього простору»

24.02.2017

13.30

ЗЗШ№15

Заступники директорів

з МР

Пудак К.І.,

Ткаченко Т.В.

13.

Відвідування майстер-класів фіналістів обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017»

14.02.2017

11.00

ЗОІППО

Грипась І.І.,

Белименко Ю.А.,

Дакуніна А.В.,

Отрішко О.О

Пудак К.І.

14.

Нарада директорів

01.03.2017

10.00

ТВО

Директори ЗНЗ

Єременко Л.В.

Питання контролю:

1.

Виконання рекомендацій  атестаційної експертизи

10. 02.2017

 

ДНЗ №36

 

Соколенко С.Л

2.

Комплексна перевірка

23.02.2017

ДНЗ №25

 

Соколенко С.Л

3.

Рівень управлінської діяльності керівників ЗНЗ № 15, 76 з питань дотримання чинного законодавства при організації ведення ділової документації з  кадрової роботи.

13.02.2017

17.02.2017

 

ЗНЗ № 76

ЗНЗ № 15

 

 

Борисенко О.І.

4.

Тематична перевірка «Про управлінську діяльність  адміністрацій ЗНЗ № 1, ліцей №105 щодо реалізації державної політики у сфері протидії наркоманії, профілактики правопорушень серед учнівської молоді та інших негативних проявів сьогодення(на виконання Програми Запорізької обласної держадміністрації від 21.01.2014 № 15-071 «Про реалізацію державної політики у сфері протидії наркоманії»

12.02-20.02.2017

ЗНЗ № 1, ліцей №105

 

Нечет А.О.

5.

Тематичний контроль. Управлінські дії адміністрації ЗАЛ, ЗНЗ № 76, ліцею № 105,  щодо виконання Закону України «Про охорону праці»

До 20.02.2017

ЗАЛ, ЗНЗ № 76, ліцею № 105

Керівники навчальних закладів

Баканова К.Є.

 

6.

Про управлінське забезпечення виконання вимог чинного законодавства  щодо організації гарячого харчування.( в т.ч. пільгових категорій учнів) ЗГ № 11, ЗНЗ № 1.

До 20.02.2017

ЗГ № 11,

ЗНЗ № 1.

 

Керівники навчальних закладів

Нечет А.О.

7.

Проведення  тематичного контролю  «Про підсумки виконання плану-заходів щодо усунення виявлених недоліків і порушень,  під час комплексної перевірки в ЗТЛ згідно плану-графіку контролю на 2016-2017 роки
закладу.

27.02.2017

 ЗТЛ

 

 

 

Даневська В.О.

Борисенко О.І..

Адміністрація

ЗНЗ

Масові заходи

1.

 

Проведення районної педагогічної виставки «Творча майстерня дошкілля», матеріали досвіду роботи педагогів, що атестуються; ДНЗ №66

 

14.02- 17.02.2017

13.00-15.00

 

 

 

Педагоги ДНЗ

Соколенко С.Л.

Черненко О.І.

2.

Педагогічний інтенсив  Перегляди видів взаємодії педагога з дітьми (за графіком), звіти за результатами самоосвітньої діяльності педагогів, що атестуються

20.02-24.02

 

Педагоги ДНЗ

Керівники РМО

3.

Районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

08.02.2017

14.00

ЗЗШ №15

 

учні початкової школи

 

Соколенко С.Л

4.

Районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

08.02.2017

10.00

ДНЗ №130

вихованці ДНЗ

Соколенко С.Л

5.

Районний етап Екологічного вектору,  (конкурсна програма  для педагогів «Турбота молоді-ДОВКІЛЛЯ»)

16.02.2017

13.30

 

Педагоги ДНЗ

Соколенко С.Л Члени журі за наказом

6.

Районний етап Екологічного вектору,  (конкурсна програма  для педагогів «Турбота молоді-ДОВКІЛЛЯ»)

15.02.2017

14.00

ТВО

Вчителі початкових класів

Соколенко С.Л Члени журі за наказом

7.

Конкурс методичних розробок з екологічного виховання за міським проектом «Екологічний вектор»

14.15 в залі ТВО;  8 – 11 і вчителів екології 14.02.2017  (середа) в залі ТВО о 14.15

зал ТВО

Вчителі екології, педагоги – організатори, заступники директорів з ВР

Ухналь О.Б.,

члени журі за наказом ТВО

8.

Літературна вітальня клубу «Сила слова»

16.02.2017

12.00

Колегіум

№ 98

Учасники клубу юних поетів «Сила слова»

Ухналь О.Б.,

Михайлова О.Л.

9.

Районна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

17.02.2017

Актова зала ЗНУ

Команди учнів навчальних закладів молодша ( 8 – 9 класи); старша (10 – 11 класи)

Ухналь О.Б. заступники директорів, педагоги - організатори

10.

XІV районна конференція лідерів учнівського самоврядування

15.02.

2017

ЗЗШ  № 1

12.00

делегати конференції

Ухналь О.Б., Шаталова М.В.

11.

Тренінг для  учасників Асоціації молодих педагогів району в рамках роботи  центру «Psy-studio»

07.02.2017

14.00 –реєстрація

14.30 – початок тренінгу

КПУ

Молоді вчителі

 (за списком)

Пудак К.І.,

Міщук Т.О.

 

12.

День безпечного Інтернету

07.02.2017

 

ЗНЗ

Учні,

вчителі, батьки

Вчителі інформатики

13.

Онлайн-урок в системі Cisco Webex (за попередньою реєстрацією)

07.02.2017

11.15

ЗНЗ

8-11 класи

Вчителі інформатики

14.

Відкритий урок вчителя хімії Бициної О.В., з теми «Хімічні властивості металів», 10 кл. ( з досвіду впровадження хмарних технологій)

07.02.2017

12.00

ЗК№98

Вчителі хімії

Белименко Ю.А.,

Бицина О.В.

15.

Всеукраїнський вебінар "Як зробити Інтернет безпечним"

08.02.2017

10:00-10:30

ЗНЗ

Учні

старших класів

Вчителі інформатики

16.

Всеукраїнський вебінар "Безпечний Інтернет"

08.02.2017

10:45-11:30

ЗНЗ

Учителі та батьки

Вчителі інформатики

17.

І (районний) етап конкурсу мультимедійних проектів

«Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін»

10.02.2017

15.00

ЗЛ№105

Учасники конкурсу

Пудак К.І.,

Яковенко І.С.,

Іванісова В.М.,

Бицина О.В.

18.

І (районний) етап конкурсу творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту

17.02.2017

15.00

АЛ

Учасники конкурсу

Пудак К.І.,

Мінько О.В.,

Федорович М.М.,

Гвоздецький М.С.,

Куликовський М.Б.,

Крутікова І.О.,

Пономаренко О.І.

 

19.

Захист робіт учасниками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково – дослідницьких

робіт учнів – членів МАН України

19.02.2017

08:00

ЗНУ

Учасники конкурсу

Пудак К.І.,

Ухналь О.Б.

20.

Захист робіт учасниками

міського конкурсу мультимедійних проектів «Географія Української революції 1917-1921 рр»  

25.02.2017

15.00

Інститут здоров’я, спорту і туризму КПУ

Учасники конкурсу

Пудак К.І.,

Ухналь О.Б.

Подати до ТВО (звіти, інформації)

1.

Графік проведення методичних заходів міського та обласного рівнів

До 03.02.2017

ДНЗ

ЗНЗ

 

Соколенко С.Л

2.

Інформацію за результатами виконання рекомендацій  атестаційної експертизи ДНЗ № 36

До 17.02.2017

ТВО

 

Соколенко С.Л.

3.

Інформацію про забезпечення виконання Програми комплексної реабілітації дітей з  особливими потребами та дітей-інвалідів

До

10.02.2017

ТВО

 

Нечет А.О.

4.

Звіт про травматизм на виробництві за 2016 рік (Форма 7-ТНВ)

До 24.02.2017

 

ТВО

Керівники навчальних закладів

Керівники навчальних закладів

Баканова К.Є.

5.

Моніторинг повітряно-температурного режиму у навчальних закладах за онлайн-таблицею

Щоденно

до 09.00

ТВО

 

Ухналь О.Б., заступники директорів з виховної роботи, вчителі історії

Баканова К.Є.

6.

Інформацію  «Про вшанування   учасників Революції Гідності»

до 18.02.2017;

Кабінет

№ 30 ( ел. поштою)

 

Ухналь О.Б., заступники директорів з виховної роботи,

Ухналь О.Б.

7.

Інформацію «Про реалізацію плану заходів щодо стратегічного захисту в українське суспільство романської національності»

до 06.02.2017

Кабінет

№ 30 (ел. поштою)

Ухналь О.Б.

8.

Анкети  з визначення рівня культури ЗСЖ учнів (як складова програми з національно – патріотичного виховання)

до 24.02.2017

РМП

каб. № 30

Заступники директорів шкіл, педагоги – організатори, класні керівники

Ухналь О.Б., заступники

директорів шкіл

9.

Анкети учнів 10 – х класів і класних керівників  «Громадянська зрілість»

до 24.02.2017

РМП

каб. № 30

Заступники директорів шкіл, педагоги – організатори, класні керівники

Ухналь О.Б., заступники

директорів шкіл

10.

Індивідуальні робочі навчальні плани ЗНЗ на 2016/2017 н.р.по ЗНЗ району

Потягом місяця

ТВО

 

Даневська В.О.

Директори ЗНЗ

11.

Пакет   документів про освіту для випускників шкіл  району у 2017 року, які виготовляються на комп’ютерних технологіях. (Замовлення для учнів 9,11 кл.)

До 21.02.2017

ТВО

ЗНЗ

 

Даневська В.О.

Директори ЗНЗ

12.

Пакет документів ЗНЗ району для  зарахування громадян на навчання у формі екстернату ( ЗВШ № 12, ЗНЗ № 3)

Протягом

місяця

ТВО

ЗНЗ

 

Даневська В.О.

Директори ЗНЗ


Попередні місяці:

План роботи на лютий