МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Реєстрація в ДНЗ

До уваги батьків, які мають дітей дошкільного віку.

 

Для самостійного подання електронної заявки на реєстрацію дитини для зарахування в дошкільний навчальний заклад (далі - ДНЗ) м.Запоріжжя
Вам необхідно:

  1. Зайти на сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади».
  2. Ознайомитись з Інструкцією  по електронній реєстрації для батьків.
  3. Після внесення відомостей про дитину і даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти завантажте електронну копію Свідоцтва про народження та документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ. Якщо внесені Вами дані та дані електронних копій документів співпадають, то заявка отримує постійну реєстрацію за датою її подання, про що буде надіслано повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

 

Якщо Ви не маєте можливості завантажити електронні  копії вищевказаних документів, то  впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину надайте оригінали вказаних в заяві документів  територіальному реєстратору, який знаходиться у територіальному відділі освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту або адміністратору Реєстру, який знаходиться в управлінні освіти і науки департаменту (пр. Соборний, 214, тел. 224-38-12).

У разі відсутності можливості самостійно подати електронну заявку, Вам необхідно звернутися з оригіналами документів (Свідоцтво про народження (оригінал і копія) документи, що підтверджують встановлені для влаштування в ДНЗ пільги) до територіального реєстратора, відповідальна особа виконає заповнення заявки у Вашій присутності.

 

Прийом громадян у ТВО здійснює

головний спеціаліст з дошкільної освіти Ткач Наталія Олександрівна (каб. № 22)

69002,  м.Запоріжжя, вул. Поштова, 64, тел.226-05-73,

години прийому: 10.00 - 13.00 (понеділок), 14.00 - 17.00 (понеділок).

Звертаємо Вашу увагу: для реєстрації своєї дитини Ви маєте можливість подати заявку лише в один ДНЗ.

Довідки за телефонами: 226-05-73; 224-38-12.

 

Комплектацію груп в дошкільному навчальному закладі (дитячий садок) №33 «Світлофорчик» та приватному єврейському дошкільному навчальному закладі «Бейт Хана» здійснють  безпосередньо завідувачі закладів.