МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Учнівські конкурси

Вітаємо переможців VI Міського конкурсу творчих робіт на удосконалення фізичного демонстраційного експерименту, який  відбувся 18 квітня 2018 року на базі Запорізького національного університету!

 

Дипломами І ступеня відзначені роботи:

1. учнів 7 класу ЗГ №11 Набатова Матвія та  Трояна Кирила;

2. учениці 9 класу ЗГ №11 Юськів Валерії;

3. учня 10 класу ЗГ№11 Войлова Богдана.

 

Дипломами ІІ ступеня відзначені роботи:

1. учнів 9 класу ЗЛ №105 Банника Андрія та Левітан Софії;

2. учня 9 класу ЗЛ №105 Рудя Віктора.

 

Дипломом ІІІ ступеня відзначена робота

учня 9 класу ЗЛ №105 Демиденка Артема.

 

За якісну підготовку учнів до Конкурсу та популяризацію фізичних знань відзначені дипломами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

вчитель ЗГ№11 Гвоздецький Максим Сергійович, вчителі фізики ЗЛ№105  Крутікова Ірина Олександрівна,  Пономаренко Олександр Іванович.

 


Турнір настільної гри "100 років боротьби. Українська революція"

 

З 23- 26 січня КЗ "Обласний центр патріотичного виховання молоді" ЗОР проводив турнір настільної гри до Дня Соборності України за темою: "100 років боротьби. Українська революція"

 

В турніри взяли участь команди освітніх закладів Олександрівського району.

 

Команди ЗЗСО №15,  ЗГ №11 23 - 24 січня отримали ІІ місця, команда ЗЛ №105 26.01.2018 стала абсолютним переможцем і посіла І місце!

 

Вітаємо юних істориків і вчителів історії з перемогою!!!

 

 


 

В Олександрівському районі пройшов другий конкурс заочної конкурсної програми міського проекту «Екологічний вектор» - конкурс учнівських проектів «Екологічні ініціативи». В ньому взяли участь учні 8 – 11 класів, за підтримкою вчителів екології, хімії і біології. У конкурсі проектів взяли участь 8 учнівських проектів навчальних закладів району: ЗЗСО №5, 15, 76, Академічного ліцею, гімназії №11 і колегіуму №98.

 

Журі ретельно розглянуло роботи учасників, їх відповідність Положенню про конкурс, в тому числі оформлення дослідження за проектом.

 

За результатами роботи районного журі були визначені призери:

І місце – Мельник Олександра (колегіум №98, вчитель Крестнікова Л.В.);

ІІ місто – Циганок Варвара, (ЗЗСО №15, вчитель Вітчинкіна Я.С.); Горбачова Злата, Остроушко Анастасія (ЗЗСО №5, вчитель Баженова М.В.); Зеленцов Олег ( ліцей № 105, вчитель Ганошенко С.А.).

 

Вітаємо переможців! Бажаємо їм успіхів на міському етапі конкурсу.

 

 


 

Сьогодні 15 січня 2018 у приміщенні Обласного театру ляльок розпочалось велике свято творчих дітей і молоді міста Запоріжжя, яке підготував і провів Олександрівський ЦТД та Ю.

Щорічно за традицією творчі колективи ужитково – побутового і образотворчого мистецтва, театральні і фольклорні колективи Запорізьких ЦТД та Ю беруть участь у творчих виставках і виставах до великого християнського свята Різдва Христова. Обдаровані діти і їх керівники створили справжні шедеври і сьогодні представили їх на виставці - конкурсі. Переможці отримали грамоти і подарунки.

 

Завтра учасники і гості побачать і почують прекрасну музику, співи і театралізовані виступи дітей і молоді.

 

Різдво Христове надихало митців на творчість віками, століттями і сьогодні надихає, дає надію, віру і любов і милосердя всім людям; єднає всіх людей однієї етнічної культури і духовних цінностей. 

 

 


 

Ялинку, що росте у сквері в самому центрі Олександрівського району люблять всі діти і дорослі. Вона виросла дуже красивою, високою, пухнастою і стрункою. Щорічно діти і їх батьки готують для неї прикраси на новорічні і Різдвяні свята. Районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району за традицією до новорічних свят проводить конкурс на кращу новорічну іграшку для улюбленої ялинки. У цьому році 45 учнів освітніх закладів і ЦТД та Ю Олександрівського району з задоволенням і веселим новорічним настроєм взяли участь у конкурсі. Робота була цікавою, творчою і вимагала від учасників наполегливості, нового погляду на відомі речі, естетичного смаку, вміння працювати разом. У виготовленні прикрас для ялинки взяли участь діти різного віку і їх батьки, вчителі, керівники гуртків. Всі роботи були цікавими і красивими. Але за висновками районного журі були визначені найкращі. У цьому році стали переможцями:

 

Гайдай Дар’я – Запорізька гімназія №11 - І місце;

Личман Анастасія – ЗЗСО №3 – ІІ місце;

Чуприна Марія – ЗЗСО №15 – ІІ місце;

Приймак Тетяна – ЗЗСО №5 – ІІІ місце;

Головань Анфіса – ЗЗСО №3 – ІІІ місце;

Лагода Катерина – Академічний ліцей – ІІІ місце.

 

Голова районної адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району Мостовий В.О., і його заступник Даркова С.М. всіх учасників і переможців нагородили призами.

 

Але більш за всіх раділа ялинка, бо в неї і в цьому році було нове яскраве, блискуче вбрання, про яке подбали дорослі і малі мешканці району. 

 


 

Про те як космічно фантазували діти в Олександрівському районі.


13 грудня 2017 в приміщенні Запорізької загальноосвітньої школи №15 відбувся районний етап конкурсу «Космічні фантазії». Учні різного віку представили свої космічні мрії і уявлення у запропонованих Положенням конкурсу видах мистецтв (образотворчого і декоративно – прикладного, комп’ютерної графіки, фото- відео- та кіномистецтва) літератури (поезія і проза), а також журналістики.
Журі всіх номінацій визначило переможців, які візьмуть участь у обласному етапі конкурсу:


В номінації «Література і журналістика» переможцями стали: Волкова Поліна 8 клас, ЗНЗ № 76;Д’ячкова Віроніка 5 клас, ЗГ № 2;Синицина Єлизавета 6 клас, АЛ.
В номінації «Журналістика» переміг Семенов Ярослав, ЗНЗ № 15.
Переможці номінації «Декоративно – прикладне мистецтво»: Виноградов Єлисей ЗНЗ № 15; Харченко Поліна , ЗГ № 2; Буцька Єсенія ЗНЗ № 3; Федоренко Світлана, колегіум № 98;
Переможці номінації «Образотворче мистецтво»: Чона Софія (ЗНЗ № 1), Низька Ольга (ЗНЗ № 1), Данілкіна Анастасія, ЗНЗ № 3; Діденко Ксенія, ЗНЗ № 3;Некрасова Діана, ЗНЗ № 3; Баженюк Леонід, ЗНЗ № 3; Андріївська Ксенія, ЗГ № 2; Полковникова Софія, ЗГ № 2, Філенко Дар’я, ЗГ № 2; Яременко Вікторія , колегіум № 98; Гаріпова Саміра, колегіум № 98; Семенець Анна , ЗНЗ № 15;Лущинський Микита, ЗНЗ № 5
Переможці номінації «Фото- відео- та кіномистецтва»:Майстренко Олександр, ЗГ № 2, Бончев Максим, ЗГ № 2.
Переможці номінації «Комп’ютерна графіка»: Краснокутський Кирило (ЗНЗ № 76), Савченко Олександр (ЗГ № 2), Мозгова Агеліна ,Доля Діана (ЗГ № 2),Лойко Анастасія , Боленко Данило (колегіум № 98)

 


 

7 грудня 2017 року до Дня Збройних Сил України за традицією в Олександрівському районі в колегіумі №98 пройшов районний етап військово – спортивного патріотичного конкурсу «Захисник Вітчизни». Районний Центр допризовної підготовки (директор Сорокін І.Г., заступник директора Кобзев А.О.) заздалегідь розпочав підготовку взводів навчальних закладів, які формувались із учнів 10 – 11 класів. Учні готувались збирати і розбирати автомат, влучно стріляти, долати перешкоди, надавати першу долікарську допомогу, вивчали військову історію України.

Партнерами проведення змагань стали територіальний відділ освіти Олександрівського району, в тому числі ЦДПЮ, ЦТД та Ю, районна організація «Товариство червоного хреста, Центральний об’єднаний Районний військовий комісаріат м. Запоріжжя.

 

На захід запросили військовослужбовців із військомату, учасників АТО, військового комісара Яременко Г.М., а також Сикачьова Дмитра, молодшого сержанта 55 артилерійської бригади, учасника АТО.

Під час змагань для учнів співали і виступали вихованці районного ЦТД та Ю, АРТ – студії «ПЯТНАШКА», професійний вокаліст Ворожеєв О.С., педагог – організатор колегіуму № 98. Своїми виступами вокалісти і артисти надихали, вражали і прикрашали військово – спортивний патріотичний конкурс.

Конкурс для старшокласників став справжнім випробуванням їх сили, мужності, витривалості і спритності, знань і вмінь. Педагоги і запрошені гості відзначили високий рівень підготовки учасників конкурсу, а також його організації і проведення.

 

Перемогу на конкурсі здобули учні (військове відділення) Технічного ліцею, повернувши собі перше місце, яке вони здобули на першому районному конкурсі 3 роки тому; друге місце посіла гімназія № 11, ІІІ місце ЗНЗ № 15! Вітаємо переможців військово – спортивного конкурсу Олександрівського району! Бажаємо їм здоров’я, бадьорого настрою і перемоги на наступному етапі змагань!!! А ще, нехай всі знання і вміння нашим юнакам стануть у пригоді лише у мирний час. Бажаємо всім миру і добра.

 


 

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

 

23 листопада 2017 р. в Олександрівському районі м. Запоріжжя на базі закладу освіти №5 відбувся районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

За перемогу змагалися 32 учні 4-11 класів з одинадцяти закладів освіти району,з них 26 учнів посіли призові місця. Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати. Творчому змаганню районного етапу конкурсу передувало урочисте відкриття – літературно-музична композиція, підготовлена заступником директора ЗЗСО №5Шамрай Світланою Володимирівною, привітання учасників конкурсу. Перед присутніми в залі постали Мова як «цілюще народне джерело», Слово, «вічне і пророче, як слово великого Шевченка». Шановні гості цього свята, завідувач районного методичного кабінету Пудак Катерина Іванівна та керівник районного методичного центру Михайленко Тетяна Вікторівна, вітаючи учасників конкурсу, зазначили, що без рідної мови немає народу, а без народу немає рідної мови та побажали плекати сад української мови, шанувати мову, щоб стала вона майбуттям українського народу.

 

За рішенням районного журі Конкурсу на ІІІ (обласний) етап направляються Ґедзь Олена, учениця 4-го класу ЗГ№2 (вчитель Безверхня І.О.), Перепелицина Владислава, учениця 5-го класу ЗГ№2 (вчитель Новицька Л.О.), Булах Олександра учениця 11-го класу ЗГ№11 (вчитель Михайленко Т.В.).

 

Зичимо творчого натхнення та перемоги!

 


 

Районний етап Всеукраїнської військово – спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

1 жовтня 2017 до Дня українського козацтва і Дня захисника України в Олександрівському районі м. Запоріжжя стає доброю традицією проводити районний етап Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).У заході взяли участь всі загальноосвітні навчальні заклади району- 11 роїв: «Козацький рід», «Гайдамаки», «Діти козаків», «Місяць», «Відважні запорожці», «Рій Калнишевського», «Козаки», «Соколята», «Берегиня», «Нащадки козаків», «Ліцейські козачата» За умовами гри козацькі рої змагались на наступних етапах гри: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Бівак», «Відун», «Стрільба», «Рятівник», «Варта. У колі друзів».

 

Суттєву допомогу у підготовці команд (роїв) до змагань надали вчителі історії, фізкультури, географії, української мови і літератури, викладачі Центру допризовної підготовки, адміністрації і керівники гуртків районного Центру творчості дітей та юнацтва.


В районі створено штаб підготовки гри, який очолює начальник територіального відділу Єременко Л.В.
Територіальний відділ освіти і методичний кабінет Олександрівського району щиро дякують партнерам і друзям, які допомогли у підготовці і проведенні гри:

  • - КЗ «ОЦПВМ» ЗОР, директору Шконді М.А.;
  • - районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, голові Мостовому В.О., заступнику голови Дарковій С.М.;
  • - адміністрації ЦП «Дубовий Гай», директору Комаренку О.Г, заступнику директора Захаровій Н.І.,;
  • - голові громадської козацької дитячої та молодіжної організації «Молода Січ» Шеремету А.М.;
  • - голові районного «Товариства червоного хреста» Бліновій І.В. та волонтеру Уточкіній Т.І.


Чудова погода, прекрасний настрій , сила духа і волі українського козацтва панували в цей день в ЦП «Дубовий Гай». Все вдалось , все вийшло завдяки командній праці всіх служб , установ міста і району; адміністрації навчальних закладів, педагогів і учнів району, разом – ми сила, все зможемо зробити, всі перешкоди подолати. Перше місце на змаганнях посіли «Відважні запорожці» - рій Запорізької гімназії № 11. Вітаємо Вас, друзі, і бажаємо перемоги на обласному етапі змагань!

 


 


Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

 


 

Природничий конкурс "КОЛОСОК" (2-10 клас) http://www.kolosok.lviv.ua/

 


 

Міжнародний математичний конкурс "КЕНГУРУ" (2-11 клас) http://www.kangaroo.com.ua/index.php

 


 

Всеукраїнський фізичний конкурс конкурс "ЛЕВЕНЯ" (7-11 клас) http://www.levenia.com.ua/

 


 

Всеукраїнський історичний конкурс "ЛЕЛЕКА" (5-11клас) http://gromad-osvita.org.ua

 


 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "ГРИНВІЧ" (2-11 клас) http://uclever.com/

 


 

Всеукраїнський конкурс з українознавства "ПАТРІОТ" ( 2-11 клас) http://uclever.com/

 


 

Всеукраїнська українознавча гра з "СОНЯШНИК" ( 1-11 клас) http://gra-sonyashnyk.com.ua/

 


 

 

Всеукраїнський конкурс з українознавства для учителів-україністів "СОНЯШНИК-вчитель" http://gra-sonyashnyk.com.ua/

 


 

Всеукраїнська природнича гра "ГЕЛІАНТУС - природознавство для дорослих" (9-11 клас) http://helianthus.com.ua/

 


 

Всеукраїнська  гра з англійської мови  "ПАЗЛИ"(3-11 клас) http://puzzle-game.com.ua/  

 


 

Учнівські конкурси у 2016/2017 навчальному році

Учнівські конкурси у 2015/2016 навчальному році

Учнівські конкурси у 2014/2015 навчальному році