МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Учнівські конкурси у 2014/2015 навчальному році

Міський конкурс мультимедійних проектів «Т.Г.Шевченко – видатний географ»

Наказ ДОМС №474р від 10.11.2014 "Про проведення міського конкурсу мультимедійних проектів «Т.Г.Шевченко – видатний географ» у рамках проведення року ім.Т.Г.Шевченко"

Наказ ДОМС №54р від 10.02.2015 "Про підсумки проведення Міського конкурсу мультимедійних проектів «Т.Г.Шевченко – видатний географ» у рамках проведення року ім. Т.Г.Шевченко"

Правила проведення І міського конкурсу мультимедійних проектів «Т.Г.Шевченко – видатний географ»

 

Вітаємо переможців Міського конкурсу мультимедійних проектів «Т.Г.Шевченко – видатний географ»:

 

І місце - Бояров Даніїл, Солдатенко Артем (ЗГ№2), Крестнікова Єлизавета (ЗК№98)

ІІІ місце - Князєва Евеліна (ЗЛ№105)

 

Дякуємо  вчителям  Вербицькій Н.Б.(ЗГ№2), Петровій І.Ю. (ЗК№98), Мироновій Л.Г.(ЗЛ№105) за підготовку призерів конкурсу мультимедійних проектів «Т.Г.Шевченко – видатний географ»!

 

 


Міський екологічний проект «Екологічний вектор»

Наказ ДОМС №456р  від 30.10.2014  "Про участь учнів навчальних закладів м. Запоріжжя у Міському проекті «Екологічний вектор»"

25 листопада 2014 року відбувся районний етап Міського екологічного проекту «Екологічний вектор» конкурс плакатів «Я дитина природи». На конкурс були представлені 62 колективні і індивідуальні роботи учнів 5 – 7 класів навчальних закладів Жовтневого району. Районне журі визначило переможців конкурсу. За рішенням журі 11 робіт учнів візьмуть участь у міському конкурсі.

Фотоальбом

Ековектор ІІ

09.02.2015 в районі пройшов ІІ етап міського конкурсу «Ековектор. Довкілля і людина». У конкурсі взяли участь навчальні заклади району: ЗНЗ № 1,3,5, гімназії  №  2, 11, Академічний ліцей,  колегіум № 98, ліцей № 105, Технічний ліцей.

Конкурс  проводився у номінаціях: «Педагогічна розробка»,  «Екологічний проект», «Екологічна листівка».

За рішенням районного журі визначені переможці ІІ районного етапу, їх роботи направлені на міський етап конкурсу:

«Педагогічна розробка»

1.Запорізька гімназія № 11 Романенко Катерина Віталіївна  «Альтернативні джерела енергії та економія енергоресурсів», Урок – проект по екології

2. Запорізька загальноосвітня школа № 5 Баженова Марина Володимирівна «Молодь за розумне використання енергії», урок

«Екологічний проект»

1.Запорізький колегіум № 98, Носаль Юлія «Незвичайні джерела енергії»

2.Запорізька гімназія № 11, Наливайко Ігор «Енергозбереження в побуті»

3.Запорізька загальноосвітня школа № 5, Марина Михальчук «Десять кроків енергозбереження в побуті»

4.Запорізька загальноосвітня школа № 1 ім. Т. Шевченка, Швецов Євген «Проблема вичерпання паливно – енергетичних ресурсів та її вирішення»

5.Запорізька гімназія № 11, Бойко Валерія «Советы  энергосбережения»

6.Запорізька гімназія № 11, Рильська Яна «Надзвичайні джерела енергії»

7.Запорізька гімназія № 11, Коваль Лоліта, «Необычные источники энергии»

«Екологічна листівка»

1.Запорізька гімназія № 11,   Бойко Валерія, «Экологические советы» 

2.Запорізька гімназія № 11, Цвілій Кристина, «Почніть із себе»   

3.Запорізька гімназія № 11,Шляхова Марія, «Необычные источники електроэнергии»   

4.Запорізький ліцей № 105, Кудієнко Зоряна, «Екологічні поради для учнів»

5.Запорізька гімназія № 11, Матвієнко Марина, Яковчук Дар’я «Кожен може допомогти зберегти природу»        

6.Академічний ліцей, Фанкєєва Альбіна, «Ми маємо право на …»         

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів на міському етапі конкурсу!!!

Фотоальбом


Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!»

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій. тощо.

Тема Конкурсу "Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка: суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє".

 

Сторінка, присвячена конкурсу.

 

 

 

 

 

 

 

 


Космічні фантазії

Наказ №421р від 13.11.2014 "Про організаційне забезпечення проведення ІІ (районного) та підготовки до ІІІ (обласного) етапів конкурсу «Космічні фантазії»"

5 грудня 2014 у Академічному ліцеї пройшов районний етап конкурсу «Космічні фантазії» в чотирьох номінаціях.

Журі конкурсу визначило переможців за номінаціями:

«Історія і філософія»
«Література і журналістика»
«Образотворче мистецтво»
«Декоративно – ужиткове мистецтво»

«Історія і філософія»

І місце   

ЗНЗ № 15 Косюк А, Лебедь О., Пупкова К.

ЗНЗ № 1 Кінебас Ю.

ІІ місце  

ЗНЗ № 1  Соловйова Н.

ЗНЗ № 15   Шепель В., Микитенко М.

ІІІ місце 

ЗНЗ № 1  Фенченко В., Кириченко В., Сімушина Є.

Академічний ліцей Матвейчук О.

ЗНЗ № 5 Панасенко Н., Крохмаль А.

 

«Література і журналістика»

І місце - академічний ліцей Кімлач Альона

ІІ місце - колегіум № 98 Гапонов Микита  

ІІІ місце - колегіум № 98 Скаржинська Вероніка

Поезія

ІІІ місце – колегіум № 98 Познякова Анастасія

Журналістика 

І місце - колегіум № 98  Беспалова Софія  

 

«Образотворче мистецтво»

І місце  

Академічний ліцей  Антонова Анна

Академічний ліцей Шинкарьова Вероніка

ЗНЗ № 76 Бєла Дар’я

ЗНЗ № 3 Баженюк Леонід 

ЗНЗ № 3 Комарови Микита і Олександр

ЗЛ № 105 Медвєдєв Єгор

ЗНЗ № 5 Нефедова Марія , Синяк Олександр, Яценко Артем, Славський Віктор

Колегіум № 98  Бурдіна Кристина   

ІІ місце  

ЗЛ № 105 Оганян Анна;                   

Гімназія № 11 Коса Анна, Яценко Роман

ЗНЗ № 3 Савченко Вадим

Академічний ліцей Селюков Олександр

ЗНЗ № 1 Федорець Владислав

Гімназія № 2 Плетінь Єлисей

Гімназія № 11 Новиков Олексій

ІІІ місце 

ЗНЗ № 3 Грищенко Адам

 

«Декоративно – ужиткове мистецтво»

6 – 10 років

І місце - гімназія № 11  Зорін Ярослав,

ІІ місце - гімназія № 11 Соколов Сергій Максимова Марія

ІІІ місце - гімназія № 11 Давидюк Оксана

11 – 14 років

І місце - ЗНЗ № 76 Пригода Богдан

ІІ місце - ЗНЗ № 3 Синякова Валерія ,Степанюк Яна

ІІІ місце - ЗНЗ № 76 Іванова Анастасія

15 – 17 років

І місце - Академічний ліцей Санталова Анастасія 

 

Фотоальбом


 

 

Орієнтовні завдання до районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для 5-11 классів

Орієнтовні завдання до районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для 3-4 классів

Список переможців Жовтневого району ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу XV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика  Симоненко Анну, ученицю 6 класуЗапорізької гімназії №11.


9-10 листопада 2014 року в Жовтневому районі було проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності Бобер

Кількість учасників конкурсу по закладам


V Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

Фотоальбом

Список переможців

 

Природничий конкурс "КОЛОСОК" (2-10 клас) http://www.kolosok.lviv.ua/

 

Міжнародний математичний конкурс "КЕНГУРУ" (2-11 клас) http://www.kangaroo.com.ua/index.php

 

Всеукраїнський фізичний конкурс конкурс "ЛЕВЕНЯ" (7-11 клас) http://www.levenia.com.ua/

 

Всеукраїнський історичний конкурс "ЛЕЛЕКА" (5-11клас) http://gromad-osvita.org.ua

 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "ГРИНВІЧ" (2-11 клас) http://uclever.com/

 

Всеукраїнський конкурс з українознавства "ПАТРІОТ" ( 2-11 клас) http://uclever.com/

 

Всеукраїнська українознавча гра з "СОНЯШНИК" ( 1-11 клас) http://gra-sonyashnyk.com.ua/

 

 

Всеукраїнський конкурс з українознавства для учителів-україністів "СОНЯШНИК-вчитель" http://gra-sonyashnyk.com.ua/

 

Всеукраїнська природнича гра "ГЕЛІАНТУС - природознавство для дорослих" (9-11 клас) http://helianthus.com.ua/

 

Всеукраїнська  гра з англійської мови  "ПАЗЛИ"(3-11 клас) http://puzzle-game.com.ua/