МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Учнівські конкурси у 2015/2016 навчальному році

Ювілей улюбленої книги

«Ювілей улюбленої книги» - конкурс учнівських творів (районний етап)  проведено 14.03.2016 р. о 14.30 на базі Запорізького Академічного ліцею.

На І (районний) етап  Конкурсу було подано 42 роботи.

За підсумками Конкурсу визначено 28 переможців:

 

І місце

П.І.

Клас

Навчальний

заклад

Учитель

1

Долина Софія Сергіївна

4

ЗГ№11

Бондарчук О.Л.

2

Власов Ілля Олексійович

4

ЗЗШ №15

Чавяк О.А.

3

Марюха Ірина

6

ЗЗШ№15

Завірова О.М.

4

Люта Наталія

7

ЗК№98

Вершина Л.Г.

5

Духонченко Ганна

8

ЗЗШ№5

Грипась І.І.

6

Савченко Дар’я

11

АЛ

Мінакова Н.В.

 

ІІ місце

П.І.

Клас

Навчальний

заклад

Учитель

1

Джеріхов Нестор

4

ЗЗШ №1

Леміш Т.Л.

2

Зеленько Олег

4

ЗЗШ №1

Леміш Т.Л.

3

Трофимов Андрій

4

ЗЗШ №5

Шевкопляс  І.В.

4

Маринич Руслан

4

ЗГ№11

Бондарчук О.Л.

5

Федоренко Ганна

4

АЛ

Попова В.А.

6

Іванісенко Руслан

5

ЗЗШ№76

Меньшова Н.В.

7

Олефір Яна

7

ЗЗШ№15

Костоглод В.Д.

8

Олексєєнко Дмитро

8

ЗГ№11

Цикарєва С.А.

9

Табунщік Дар’я

8

ЗГ№11

Цикарєва С.А.

10

Соколов Михайло

8

ЗК№98

Вершина Л.Г.

11

Савченко Дар’я

11

АЛ

Мінакова Н.В.

 

ІІІ місце

П.І.

Клас

Навчальний

заклад

Учитель

1

Бесчасна Марія

4

ЗЗШ №1

Леміш Т.Л.

2

Ґедзь Світлана

4

ЗГ №2

Луценко М.Ф.

3

Вайткевічус Вікторія

4

ЗГ №2

Луценко М.Ф.

4

Перепелиця Олег

4

ЗГ №2

Кулявець О.М.

5

Піпіч Дмитро

4

ЗЗШ №76

Зикова Л.І.

6

Закревська Марія

4

ЗК №98

Стринжа Н.О

7

Кротова Ніка

4

ЗК №98

Стринжа Н.О.

8

Чуприна Софія

6

ЗЗШ№15

Завірова О.М.

9

Шапко Інна

8

ЗГ№11

Цикарєва С.А.

10

Крестнікова Єлізавета

8

ЗК№98

Вершина Л.Г.

11

Полякова Анастасія

9

ЗК№98

Шевченко Н.П.

На розгляд  журі ІІ (обласного) етапу конкурсу відібрано сім робіт:

  • Долини Софії, учениці  4 класу ЗГ№11 (вчитель Бондарчук О.Л.) учениці  4 класу ЗГ№11 (вчитель Бондарчук О.Л.) з теми «Любимым книгам посвящается…»
  • Власова Іллі, учня 4 класу ЗЗШ№15 (вчитель Чавяк О.А.) з теми «Никогда не любил читать»
  • Марюхи Ірини, учениці 6 класу ЗЗШ№15 (вчитель Завірова О.М.) з теми «Сказка ложь, да в ней намек, добрым молодцам урок»
  • Лютої Наталії, учениці 7 класу ЗК№98 (вчитель Вершина Л.Г.) з теми «До чего же хорошо жить на свете»
  • Духонченко Ганни, учениці 8 класу ЗЗШ№5 (вчитель Грипась І.І.) з теми «Шекспірівське вічне кохання»
  • Табунщік Дар’ї, учениці 8 класу ЗГ№11 (вчитель ЦикарєваС.А.); «Всё, что случилось, в душе отразится»
  • Савченко Дар’ї, учениці 11 класу  АЛ (вчитель Мінакова Н.В.) з теми «Наодинці з героєм».

 

 

 

Міський екологічний проект «Екологічний вектор»

 


 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!»

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

 

Нормативна база конкурсу:

Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості.

Лист МОН №1/9-803 від 05.11.12 Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Лист МОН №1/9-744 від 24.10.2013  Про проведення ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Наказ ДОМС №445р від 10.12.2014 Про організацію проведення ІІ етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

Наказ ДОМС №0578 від 04.11.2015 Про організацію проведення І-ІІІ етапів ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

 

 

 

 


 

09 грудня за традицією у Академічному ліцеї пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії у номінаціях: "Історія і філософія","Образотворче мистецтво", "Ужитково - побутове мистецтво" , "Музичне мистецтво", "Література" На конкурсі компетентне журі визначило переможців і кращі роботи будуть направлені на обласну гуманітарну виставку - конкурс "Космічні фантазії 2015 - 2016" до КЗ "ЗОЦНТТУМ" "Грані" ЗОР

Районний етап обласного конкурсу  «Космічні фантазії»

В конкурсі прийняли участь талановиті учні навчальних закладів Жовтневого району ЗНЗ № 2, 3, 5, 76,  Академічного ліцею і колегіуму № 98

 

 

Номінація -  «Образотворче мистецтво»

І місце ЗНЗ №3 – Пілінський Арсен, Матхолікова Олександра;

І місце ЗНЗ №5  Тимошенко Валерія, Горбачова Злата;

І місце колегіум №98 – Гаріпова Ясмін, Болейко Даніїл,Опанасенко Софія, Федоренко Світлана;

І місце ЗНЗ №3 – Хорошенко Віктор;

ІІ місце ЗНЗ №5 – Щеглова Орина,

ІІ місце колегіум №98 – Кузьменко Анастасія, Тахан Нансі;

ІІ місце ліцеї №105 – Шинкарьова Вероніка, Бєлименко Софія, Рощина Марія;

ІІ місце Гімназія №2  Шевчук Софія;

ІІ місце ЗНЗ №3 – Матвєєва Анастасія;

ІІІ місце гімназія №2 – Острожинська Наталія,Крутій Діана;

 

 

Номінація «Ужитково – побутове мистецтво»

Початкова школа: 

І місце колективна робота І – А класу ЗНЗ №1;

5 – 6 класи:

І місце ЗНЗ №15 – Малярська Стефанія;

ІІ місце ЗНЗ №15 – колективна робота  6 – А класу;

ІІІ місце ЗНЗ №15 – Сінкевич Катерина;

7 – 8 класи: 

І місце ЗНЗ №5  Юськів Валерія;

ІІ місце гімназія №2 – Кулініч Злата,

ІІ місце ЗНЗ №76 – Терещенко Данило;

ІІІ місце гімназія №2  Колосов Артем;

ІІІ місце ЗНЗ №76 – Дика Юлія

 

Номінація «Література та журналістика»

І місце ЗК№98  Гуржий Анастасія

І місце ЗОШ№1 ім.Т.Г.Шевченка – Сагань Софія

ІІ місце ЗОШ№76 – Іванісенко Руслан

ІІ місце ЗК№98 – Заїка Валерія

ІІІ місце ЗОШ№76 – Рибкін Єгор

ІІІ місце ЗОШ№5 – Арсентьєва Валерія

ІІІ місце ЗК№98  Книрік Богдан

ІІІ місце ЗК№98 – Климченко Денис

ІІІ місце ЗОШ№1 ім.Т.Г.Шевченка – Осташко Анастасія

 

 

Номінація «Історія і філософія»

І місце Академічний ліцей – Санталова Анастасія;

І місце ЗНЗ №1 – Брацун Катерина, Кінебас Юрій;

ІІ місце колегіум №98  Фатюха Ярослава;

 

Номінація «Музичне мистецтво»

І місце гімназія №2  Єрко Олена.

 

 

Роботи учнів переможців конкурсу направляються на обласний етап конкурсу «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ» Бажаємо їм успіхів і ПЕРЕМОГИ!

 


 

Лист Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 23.10.2015 №0552

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради від 30.10.2015 №438р "Про організаційне забезпечення проведення районного (міського) та підготовки до обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2015/2016 н.р."

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради від 17.11.2015 №471р" Про організаційне забезпечення проведення районного (міського) та підготовки до обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2015/2016 н.р."."

 

20.11.15 р. на базі Академічного ліцею відбувся ІІ (районний) етап ХVI Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

 

За рішенням журі на III етап Конкурсу направляються такі учні:

  • Ґедзь Світлана, учениця 4 класу ЗГ№2,
  • Кабанець Анна, учениця 7 класу ЗГ№11,
  • Федоренко Анастасія, учениця 10 класу ЗГ№2.

 

 


 


Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

 

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради від 23.10.2015 №417р "Про організаційне забезпечення проведення першого та підготовки до районного (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2015/2016 н.р."

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради від 17.11.2015№472р "Про організаційне забезпечення проведення першого та підготовки до районного (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2015/2016 н.р."

 

19.11.2015р. на базі ЗОШ№76 відбувся ІІ (районний) етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

 

За рішенням  журі на III етап Конкурсу направляються такі учні:

  • Арсентьєва Валерія, учениця 5 класу ЗОШ№5,
  • Новокшонов Олексій, учень 9 класу АЛ,
  • Безбородова Маргарита, учениця ЗОШ№76.

 

 

 


 

Природничий конкурс "КОЛОСОК" (2-10 клас) http://www.kolosok.lviv.ua/

 


 

Міжнародний математичний конкурс "КЕНГУРУ" (2-11 клас) http://www.kangaroo.com.ua/index.php

 


 

Всеукраїнський фізичний конкурс конкурс "ЛЕВЕНЯ" (7-11 клас) http://www.levenia.com.ua/

 


 

Всеукраїнський історичний конкурс "ЛЕЛЕКА" (5-11клас) http://gromad-osvita.org.ua

 


 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "ГРИНВІЧ" (2-11 клас) http://uclever.com/

 


 

Всеукраїнський конкурс з українознавства "ПАТРІОТ" ( 2-11 клас) http://uclever.com/

 


 

Всеукраїнська українознавча гра з "СОНЯШНИК" ( 1-11 клас) http://gra-sonyashnyk.com.ua/

 


 

 

Всеукраїнський конкурс з українознавства для учителів-україністів "СОНЯШНИК-вчитель" http://gra-sonyashnyk.com.ua/

 


 

Всеукраїнська природнича гра "ГЕЛІАНТУС - природознавство для дорослих" (9-11 клас) http://helianthus.com.ua/

 


 

Всеукраїнська  гра з англійської мови  "ПАЗЛИ"(3-11 клас) http://puzzle-game.com.ua/