МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Учнівські конкурси у 2016/2017 навчальному році

ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

08.06.2017 розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі Запорізького обласного ліцею – інтернату «Захисник». На участь у військово – патріотичній грі подали заявки 33 команди Запоріжжя і Запорізької області. Серед них переможець районного етапу дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – команда ЗЗШ № 15 «Рой Калнишевського». В перший день учасники облаштували табір, підготувались до участі у урочистому відкритті заходу.

 

На свято до учасників військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Запорізької області завітали директор Департаменту освіти і науки Озерова Т.Я., інспектор департаменту Чурикова Л.В. депутати, Кошовий отаман громадської дитячої та молодіжної організації «МОЛОДА СІЧ» Шеремет А.М., воїни АТО, керівники освіти районів, артисти. Всі вони підтримували і надихали учасників на перемогу у змаганнях.

 

Після урочистостей відпочивали і готувались до наступного дня, з 9 червня починаються справжні випробування.

 

Спостерігаємо за участю у грі нашої команди, вболіваємо за Вас і бажаємо Вам перемоги у грі, задоволення і доброго настою від участі у змаганнях.

 


 

Вітаємо команду «Фактор 11» Запорізької гімназії №11 Олександрівського району з перемогою на обласному етапі конкурсу «Молодь обирає життя!»!

 

Бажаємо Вам натхнення, і творчих ідей для участі на наступному Всеукраїнському етапі в Одесі! Дякуємо Вам! Пишаємося Вами!

 


 

Вітаємо збірну команду юнаків Олександрівського району з ІІ призовим місцем на міському фіналі Всеукраїнської військово – спортивного конкурсу «Патріот Вітчизни!». У складі команди захищали честь району учні ЗЗШ №3 (2), 15, 76, Академічного ліцею, колегіуму №98 (2), Запорізького ліцею №105, Технічного ліцею. Вітаємо Вас наші переможці і майбутні захисники!

 

Дякуємо директору районного Центру допризовної підготовки юнаків Сорокіну І.Г., заступнику директора Кобзеву А.О. за гідну підготовку учнівської збірної команди до змагань.

 


 

Вітаємо молоду  оновлену команду Запорізької загальноосвітньої школи №15 «Юний рятувальник» з призовим ІІІ місцем на міському етапі Всеукраїнського конкурсу « ДЮП»! До першого місця залишилось два кроки! Тож вперед! Всі разом! До перемоги! Віримо в Вас і пишаємося Вами!

 

 


 

Вітаємо команду «Фактор 11» з перемогою!

 

Вітаємо команду «Фактор 11» Запорізької гімназії №11 Олександрівського району з перемогою на зональному етапі конкурсу «Молодь обирає життя!»!

 

Бажаємо Вам натхнення, і творчих ідей для участі на наступному етапі! 

 

 


 

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Історія України і державотворення».

 

Вітаємо вчителя історії і правознавства Запорізької гімназії №11 Романютенко Ірину Юріївну і її ученицю 10 класу Запорізької гімназії №11 Запорізької міської ради Дюдюн Віолету Сергіївну з перемогою на ХVІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення».

 

Дюдюн Віолета Сергіївна представила на конкурси всіх рівнів (районний, обласний і Всеукраїнський) роботу за темою: «Роль інституту Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у державно-правовій системі захисту прав і свобод людини в Україні» і перемогла!

Дякуємо вчителю Романютенко Ірині Юріївні, яка третій рік поспіль готує учнів до перемоги на Всеукраїнському рівні у конкурсі учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення» за сумлінну професійну роботу вищого ґатунку! Вітаємо Вас, пишаємося Вами і бажаємо надхнення, міцного здоров'я, творчої наснаги і перемог!

 

Наказ Міністерства освіти і науки від 13.04.2017 №591 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»

 


 

Районний етап ХХХХІ Всеукраїнського конкурсу «Юних інспекторів руху»

 

В Олександрівському районі у ЗЗШ  №15 відбувся районний етап ХХХХІ Всеукраїнського конкурсу «Юних інспекторів руху. В конкурсі взяли участь команди навчальних закладів району  №1 - команда «Зірковий патруль», №2 команда – «Запорізька дорожня академія»,  №3 команда «Форсаж»,№11 команда «Зебра», №15 команда «ЗЖЧ», Академічного ліцею команда – «Інспектор», №76 команда «Світлофор». На районному етапі конкурсу працювало компетентне журі у складі працівників Олександрівського ТВО і РМК , а також лейтенант поліції , координатор проекту «Взаємодія патрульн6ої поліції і громади» Кириченко Ірина Вікторівна, керівник відділу управління превентивної діяльності безпеки дорожнього руху ГУНП в Запорізькій області підполковник поліції Топчій Андрій Васильович, інспектор зв’язків із громадськістю, лейтенант поліції Олександр Олександрович Михайловський. Співорганізатором конкурсу і його ведучім традиційно був заступник директора ЗЗШ №15 Симаков Денис Олегович.

 

Кожна команда ретельно підготувалась до всіх етапів конкурсу, змагання були напруженими, важкими і все ж таки одними із самих улюблених командних конкурсів для дітей. Грамоти отримали всі, хто виявив більше досягнень на етапах ніж інші команди. За результатами роботи журі місця розподілились наступним чином:

 

І місце – ЗЗШ №15 команда «ЗЖЧ»;

ІІ місце – команда ЗГ №11«Зебра»;

ІІІ місце – команда ЗЗШ №76 «Світлофор».

 

Вітаємо переможців! Дякуємо Кириченко Оксані Анатоліївні директору ЗЗШ №15 за створені умови для проведення районного конкурсу.

 


 

Обласний конкурс «Таланти твої, Запорізький краю!»  в Олександрівському районі

03.04.2017 на сцені обласного театру ляльок пройшов районний етап обласного конкурсу «Таланти твої, Запорізький краю!». У конкурсі взяли участь 22 учні і учнівських колективи навчальних закладів Олександрівського району, вихованці шкільних гуртків. За програмою конкурсанти змагались у номінаціях : вокал, хореографія, художнє читання, театральне мистецтво. На конкурсі працювало обласне компетентне журі на чолі з директором КЗ «ЗОЦХЕТУМ» ЗОР Кузнецовою Наталією Григорівною. Журі визначило 9 кращих виконавців із ЗЗШ №1, ЗЛ №105, ЗГ №2, ЗГ №11, ЗЗШ №15, ЗЗШ №76, які візьмуть участь у обласному етапі конкурсу. Вітаємо переможців і бажаємо їм творчих досягнень на обласному етапі конкурсу «Таланти твої, Запорізький краю!».

 


 

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Обери життя»

06.04.2017 в актовій залі ЗЗШ №15 Олександрівського району відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Обери життя!». У конкурсі взяли участь 5 команд навчальних закладів району: ЗГ №2, ЗЗШ №3, ЗЗШ №5, ЗГ №11, ЗЗШ №15. Команди змагались у конкурсах: «Візитка», «Плакат», «Практична частина» (надання першої допомоги) і конкурс капітанів.

Районне журі у складі Кузьменко Вікторії – спеціаліста КЗ Обласного центру патріотичного виховання молоді, Блінової І.В. – голови районного Товариства Червоного Хреста, Уточкіної Т.І. – медсестри районного Товариства Червоного Хреста, Мірошникової А.М. – керівника РМО вчителів ОТМ Олександрівського району і Ухналь О.Б. – методиста РМК ТВО Олександрівського району відзначили сумлінну ретельну підготовку команд до конкурсу. У цьому році всі команди продемонстрували високий рівень сценічної культури, підготовленості до надання першої медичної допомоги, знання наукової термінології і використання лікарських рослин.

 

За рішення журі місця розподілились наступним чином :

І місце - ЗГ №11 і ЗЗШ №15;

ІІ місце - ЗЗШ №3 і ЗГ №2;

ІІІ місце - ЗЗШ №5.

 

Вітаємо переможців і бажаємо успішного виступу на обласному етапі конкурсу!

 


 

FLL 2017 «ROBOfirst – більше ніж роботи»

11-12 березня 2017 року в м. Києві в Українському домі відбувся перший Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League «ROBOfirst – більше ніж роботи». Масштабна міжнародна подія в сфері освіти, науки і техніки зібрала талановитих, творчих, ерудованих дітей, які продемонстрували свої вміння в галузі конструювання і робототехніки, програмування, інженерії та архітектури. У змаганнях Всеукраїнського чемпіонату взяли участь 53 команди з усієї України, серед яких була команда Запорізького технічного ліцею «raZOOM».

 

Капітан команди Єрмаков Олександр (10 клас) та члени команди Шикалов Данило (10 клас), Костанчук Наталія (10 клас), Пересипко Анастасія (9 клас), Моргун Вікторія (9 клас), Куценко Вероніка (8 клас), Цюман Інна (11 клас), Жиров Владислав (11 клас), Мішин Михайло (11 клас), Баршацький Кирило (7 клас) продемонстрували відмінний рівень у номінації «Проект». Високий рівень дослідження проблеми, її аналіз та огляд наявних рішень, відображених в проекті «Бронежилет для собак в АТО» привів до перемоги.

 

Команда «raZOOM» також продемонструвала високий рівень у номінації «Дизайн рОбота». Над міцною конструкцією, механічною продуктивністю, здатністю рОбота рухатись з відповідною швидкістю працювали хлопці Шикалов Данил, Мішин Михайло, Зіненко Данило.

 

Команда ЗТЛ отримала нагороду за І місце у номінації «Дослідження» . Кожного учня нагороджено дипломом переможця, медаллю, грамотою і цінними подарунками.

 

Вітаємо команду «raZOOM» Запорізького технічного ліцею, яка стала переможцем на Всеукраїнському фестивалі FIRST LEGO League «ROBOfirst – більше ніж роботи»!

 


 

Районні змагання ДЮП в Олександрівському районі

В Олександрівському районі розпочались улюблені командні змагання юних пожежних і юних інспекторів руху. Ці змагання завжди викликають дуже багато емоцій і хвилювань. ТВО і РМК як організатори змагань ДЮП Олександрівського району у цьому році ускладнили завдання тим, що провели змагання за вимогами обласних: команди вперше взяли участь у номінації «Безпечна прогулянка», до якої увійшли змагання з надання першої медичної допомоги, визначення їстівних і отруйних грибів по картинках , а також змагання «Влучний ствольщик». Останнє було найбільш захоплюючим і цікавим. Машиною рятувальників було подано пожежний рукав з водою, а учні струмом води під натиском збивали м’яча на відстані і на висоті 2 метри на підставці. Провести конкурс нам допомогли рятувальники СПЧ № 1. Плакат соціальної реклами за темою: «Герої рятівники завжди поруч!» учасники малювали на змаганнях, як визначено Положенням. За результатами роботи районного журі місця розподілились наступним чином:

 

І м. – «Лицарі вогню», ЗЗШ №15.

ІІ м. – «Вогняна Феміда», ЗГ №11;

ІІІ м. «Запальні дівчата» , ЗЗШ №5.

 

 Районний етап конкурсу пройшов за підтримкою ГУ ДС Надзвичайних ситуацій в Запорізькій області, районного «Товариства Червоного Хреста» , адміністрації ЗЗШ №15.

 

 


 

Підсумки Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

 

ВІТАЄМО

ученицю 4 класу Запорізької загальноосвітньої школи №15 Любомудрову Єлизавету

учня Запорізької гімназії №11 Загнітко Іллю

та їх вчителів Шульгу І.П., Настич Т.В. з перемогою на Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва.

 

Дякуємо адміністрації та педагогам ЗЗШ№15, ЗГ№11 за створення умов щодо формування комунікативної компетентності школярів, мотивації їх до читання художньої літератури.

 


 

Підсумки проведення міського конкурсу мультимедійних проектів «Географія Української революції 1917-1921 р.р.» з номінації «Географія»

 

ВІТАЄМО

ученицю Запорізької загальноосвітньої школи №1 ім.Т.Шевченка Бахвалову Крістіну,

учнів Запорізької гімназії №2 Надточий Владислава, Шевчук Софію та їх вчителів Дунаєву Н.М., Вербицьку Н.Б.

з перемогою на міському конкурсі мультимедійних проектів «Географія Української революції 1917-1921 р.р.»

 

Дякуємо адміністрації та педагогам ЗЗШ№1, ЗГ№2 за сприяння національно-патріотичному вихованню дітей, розвиток їх творчих здібностей, формування інформаційного освітнього середовища шкільної освіти.

 


 

Підсумки проведення регіонального етапу змагань з усного рахунку в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке»

 

ВІТАЄМО

учнів Запорізького колегіуму №98 Коваленка Владислава (6 кл.), Крюкова Марка (7 кл.), Соколова Михайла (9 кл.)

та їх вчителів Пугіну О.І. й Ситницьку М.В. з перемогою на обласному фінальному змаганні Прангліміне.

 

Дякуємо адміністрації та педагогам ЗКШ№98 за створення умов для розвитку у школярів навички усних математичних розрахунків, сприяння долученню учнів до участі в заходах, організованих в рамках проекту «Міксіке».

 

 

 


 

Підсумки обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе», проведеного в рамках IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я - європеєць»

 

ВІТАЄМО

учня Запорізької загальноосвітньої школи №15 Семенова Ярослава

та його вчителя Завірову М.Л.

 

з перемогою в обласному етапі конкурсу есе «Європа починається з тебе».

 

Дякуємо адміністрації та педагогам ЗЗШ№15 за розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни!

 


 

Підсумки проведення районного етапу конкурсу мультимедійних проектів «Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін» у 2016/2017 н.р.

 

ВІТАЄМО

  • учнів Запорізького ліцею №105 Рибіна Єгора, Гусака Нікіту, Зеленцова Олега, Герасименка Дмитра, Рощину Мирославу, Конетцку Анастасію, Паталах Миколу;
  • учня Запорізької загальноосвітньої школи №76 Пригоду Богдана
  • та їх учителів Ганошенка С.А., Гріня Ю.В.
  •  

з перемогою в районному етапі конкурсу мультимедійних проектів «Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін»

 

Дякуємо адміністрації та педагогічним колективам ЗЛ№105, ЗЗШ№76  за залучення учнів до науково-експериментальної діяльності!

 


 

Підсумки проведення районного етапу конкурсу творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту у 2016/2017 н.р.

 

ВІТАЄМО

учнів Запорізької гімназії №11 Войлова Богдана,  Олексієнко Дмитра;

учнів Запорізького ліцею №105 Русакова Данила, Ткач Марину;

ученицю Запорізького Академічного ліцею Санталову Анастасію;

учня Запорізької гімназії №2 Вознова Єгора

та їх учителів Гвоздецького М.С.(ЗГ№11), Крутікову І.О.(ЗЛ№105), Пономаренка О.І.(ЗЛ3105), Куліковського М.Б.(АЛ), Федорович М.Ф.(ЗГ№2)

з перемогою в районному етапі конкурсу творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту!

 

Дякуємо адміністрації та педагогічним колективам  ЗГ№ 2, 11, АЛ, ЗЛ№105 за створення дієвої системи підтримки й розвитку обдарованих учнів!

 


 

Міський екологічний проект «Екологічний вектор»

22.11.2016 в залі територіального відділу освіти Олександрівського району пройшов ІІ етап міського конкурсу «Зелена хвиля» за проектом «Екологічний вектор». В конкурсі листівок взяли участь учні 5 – 7 класів. Журі конкурсу відзначило, що важко оцінити творчість дітей, кожна робота заслуговує на увагу. Але за умовами Положення конкурсу визначили кращі роботи учнів навчальних закладів: ЗНЗ № 1, Академічного ліцею, гімназій № 2 і 11, ЗНЗ № 3, ЗНЗ № 5. Поза конкурсом журі розглянуло плакати. Кращими плакатами визначили роботи учнів ЗНЗ № 3, 5, Запорізького колегіуму № 98, Академічного ліцею і Запорізького ліцею № 105.

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіху на міському етапі конкурсу!

 

14 лютого 2017 в приміщенні територіального відділу освіти Олександрівського району пройшов районний етап конкурсу «Турбота молоді – ДОВКІЛЛЯ» за міським проектом «Ековектор».

Відповідно до Положення конкурсу членам журі були представлені: «Екологічний проект» (учні 8 – 11класів ); «Педагогічна розробка», над якою працювали вчителі екології.

 

За підсумками роботи журі:

І місце – колективна робота ЗГ № 11

ІІ місце – Крестнікова Єлизавета, Запорізький колегіум № 98;

ІІІ місце - колективна робота ЗЗШ № 3.

 

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів на міському етапі конкурсу за темою: «Турбота молоді – ДОВКІЛЛЯ» 


 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!»

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

 

Нормативна база конкурсу:

Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості.

Лист МОН №1/9-803 від 05.11.12 Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Лист МОН №1/9-744 від 24.10.2013  Про проведення ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Наказ ДОМС №445р від 10.12.2014 Про організацію проведення ІІ етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

Наказ ДОМС №0578 від 04.11.2015 Про організацію проведення І-ІІІ етапів ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

 

 

«Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості» під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!»

01.02.2017 пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу в номінації «Історія і державотворення»!

 

І місце - Дюдюн Віолета учениця Запорізької гімназії №11, робота за темою: «Роль інституту Уповноваженого ВРУ з прав людини у державно – правовій системі», вчитель Романютенко Ірина Юріївна

ІІ місце - Мунтян Анастасія учениця Запорізької загальноосвітньої школи №76 , робота за темою: «Україна – територія гідності і свободи», вчитель Трегубенко Тетяна Ігорівна

ІІ місце - Санталова Анастасія учениця Запорізького Академічного ліцею, робота за темою: «Релігія та церква в житті Запорізького козацтва», вчитель Семешко Дмитро Владленович

 

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів Дюдюн Віолетті, учениці ЗГ №11 на Всеукраїнському етапі конкурсу під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Історія і державотворення»! 

 

27 грудня в ЗНЗ №15 відбувся ІІ (районний) етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» присвячений 100 – річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української народної республіки за темою: «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І. Світличний).

За результатами роботи журі конкурсу в номінації «Історія і державотворення» учні посіли наступні місця:

 

з\п

Прізвище ім’я та по батькові учня

Клас

Навчальний заклад

 

Тема роботи

Жанр

Прізвище ім’я та по батькові

вчителя

Місце

На

обласний етап

1.

Мунтян Анастасія Юріївна

10 - А

Запорізька загальноосвітня школа

№ 76

«Україна – територія гідності і свободи»

Дослідницька робота

Реферат

Трегубенко Тетяна Ігорівна

ІІ місце

так

2.

Чубатенко Клим Володимирович

10 - А й клас

Запорізька загальноосвітня школа

№ 1

«М.С. Грушевський у витоків створення незалежної України»

Дослідницька робота.

Реферат

Мережко Зоя

Володимирів

на

VІІ місце

 

3.

Новіков Євген Ігорович

10 - А

Запорізька загальноосвітня школа

№ 1

«Універсали Центральної Ради- перші документи незалежної України»

Дослідницька робота. Реферат

Мережко Зоя

Володимирів

на

ІV

місце

 

4.

Савченко Анна Іванівна

10 - А

Запорізька загальноосвітня школа

№ 76

Гендерна політика як складова формування національної свідомості»

Дослідницька робота.

Реферат

Трегубенко Тетяна Ігорівна

V місце

 

5.

Дюдюн Віолета Сергіївна

10 - А

Запорізька гімназія № 11

Роль інституту Уповноваженого ВРУ з прав людини у державно – правовій системі

Дослідницька робота. Реферат

Романютенко Ірина Юріївна

І місце

так

6.

Санталова Анастасія Романівна

10 - А

Запорізький Академічний ліцей

Релігія та церква в житті Запорізького козацтва

Дослідницька робота. Реферат

Семешко Дмитро Владленович

ІІІ місце

так

7.

Рощина Мирослава Олександрівна

8

Запорізький ліцей № 105

«Державотворення часів гетьманату»

Дослідницька робота Реферат

Тамченко Анна Сергіївна

 

 

В номінації «Література» учні посіли наступні місця: 

 

з\п

Прізвище ім’я та по батькові учня

Клас

Навчальний заклад

 

Жанр

Прізвище ім’я та по батькові

вчителя

Місце

На

обласний етап

1

Мухтова Соня

Олександрівна

8

Запорізька загальноосвітня школа №5

поезія

Омельченко Л.В.

І

так

2.

Діброва Вікторія

Олегівна

10

Запорізький Академічний ліцей

проза

Рязанова О.С.

І

так

3.

Кузьменко Лілія

Сергіївна

10

Запорізька загальноосвітня школа №76

журналістика

Зикова Л.І.

І

так

4.

Скулкін Іван

Михайлович

7

Запорізький колегіум №98

проза

Скулкіна Н.В.

ІІ

 

5.

Гусак Нікіта Ігорович

9

Запорізький ліцей №105

проза

Ткаченко О.А.

ІІ

 

6.

Лівшонок Ярослав

Ігорович

10

Запорізька загальноосвітня школа №15

поезія

Лисенко О.О.

ІІ

 

7.

Снігур Олесь

Леонідович

10

Запорізька гімназія №2

проза

Гостєва О.О.

ІІІ

 

 

 


 

Районний етап обласного конкурсу  «Космічні фантазії»

Один із самих улюблених конкурсів дітей нашого району – «Космічні фантазії». Ось де є безмежний космічний простір для творчості, уяви і мрій.

 

Діти молодшого і середнього віку із задоволенням малюють і роблять моделі планет, свої уявлення про їх жителів, природу, літальні апарати. Учні старших класів складають музичні композиції Всесвіту, тексти пісень. Є над чим подумати юним історикам і філософам. Саме в цьому конкурсі вони можуть описати свої ідеї щодо виникнення та еволюції Землі і Всесвіту, існування позаземних цивілізацій тощо. А юні письменники і поети передають свої почуття художнім словом, складають п’єси, вірші, репортажі.

 

Вчителі і керівники гуртків пишались своїми вихованцями, раділи їх необмеженій фантазії і творчості, завдяки яким вони створили чарівні роботи. Нехай же їх позитивні фантазії втілюються в життя!

 


 

Щорічно в Україні проводиться конкурс знавців української мови імен Петра Яцика. Конкурс має особливе значення, адже він збагачує школярів новими знаннями про рідну мову. Цього року районний етап конкурсу проходив 24 листопада. Урочисте відкриття відбулося в Запорізькій загальноосвітній школі №5 (директор Белікова Н.А).

Призові місця посіли:

І місце

 

Ушенко Михайло, учень 4 кл. ЗЗШ№15 (вч. Шульга І.П.)

Урванцова Марія, учениця 5 кл.  ЗЗШ№15 (вч.Позднякова Т.М.)

Гаврилов Костянтин, учень 6 кл. ЗГ№2 (вч. Новицька Л.О.)

Ушакова Анна, учениця 7 кл. ЗГ№11 (вч. Михайленко О.С.)

Волкова Поліна, учениця 7 кл. ЗЗШ№76 (вч. Зикова Л.І.)

Кабанець Анна, учениця 8 кл. ЗГ№11 (вч. Михайленко Т.В.)

Іваненко Поліна, учениця 8 кл. ЗЗШ№3 (вч. Жила О.А.)

Ласинська Даяна, учениця 8 кл. АЛ (вч. Карпова В.Ю.)

Дмитрук Вікторія, учениця 8 кл. ЗЗШ№5 (вч. Єресько О.М.)

Моргун Вікторія, учениця 9 кл. ЗТЛ (вч. Гриценко О.В.)

Борцова Ірина, учениця 10 кл. ЗЛ№105 (вч. Приходько С.А.)

Цой Ангеліна, учениця 11 кл. АЛ (вч. Мінакова Н.В.)

Федоренко Анастасія, учениця 11 кл. ЗГ№2 (вч. Новицька Л.О.)

 

ІІ місце

 

Перепелицина Владислава, учениця 4 кл. ЗГ№2 (вч. Гоменюк Л.М.)

Чайкіна Юлія, учениця 4 кл.ЗГ№11 (вч. Жучкова С.А.)

Митрофанова Софія, учениця 4 кл. ЗЗШ№76 (вч. Притула Т.І.)

Макаренко Вікторія, учениця 4 кл. АЛ (вч. Шандрук О.І.)

Яценко Владислав, учень 6 кл. ЗЗШ№1 (вч. Самуляк К.М.)

Шульгіна Альбіна, учениця 9 кл. ЗЗШ№5 (вч. Самсика Т.О.)

Фоменко Марія, учениця 9 кл. ЗЗШ№1 (вч. Марченко Н.М.)

Кузьменко Лілія, учениця 10 кл. ЗЗШ№76 (вч. Зикова Л.І.)

Малтиз Ірина, учениця 11 кл. ЗЗШ№15 (вч. Лисенко О.О.)

 

ІІІ місце

 

Попильнюх Марія, учениця 4 кл. ЗЗШ№1 (вч. Шикова І.І.)

Прокопець Костянтин, учень 4 кл. ЗЗШ№5 (вч. Онуфрієнко О.В.)

Макаров Володимир, учень 4 кл. ЗК№98 (вч. Кириченко А.І.)

Кравець Вікторія, учениця 5 кл. ЗК№98 (вч. Комериста В.І.)

Пахомов Олег, учень 9 кл. ЗЗШ№5 (вч. Самсика Т.О.)

Рогожкіна Юлія, учениця 10 кл. ЗТЛ (вч. Гриценко О.В.)

Закоржевська Єлизавета, учениця 11 кл. ЗЗШ№3 (вч. Літвішко Н.М.)

Головань Наталія, учениця 11 кл. ЗК№98 (вч. Волобуєва Р.Л.)

 

Вітаємо переможців!