МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Звернення громадян

Доступ до публічної інформації

Закон України «Про доступ до публічної інформації» набрав чинності 09.05.2011. Він був створений з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати, використовувати і поширювати інформацію.

На виконання цього закону, територіальний відділ освіти Олександрівського району призначив відповідальну особу за забезпечення доступу до публічної інформації, на яку покладено обов’язок реалізовувати право запитувачів інформації на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні відділу освіти, молоді та спорту.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством,  або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на отримання публічної інформації подається у довільній формі, але він має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату (письмовий запит).

 

Оформлення запиту стосовно отримання публічної інформації

Усно: за телефоном 226-05-79

Факс: 226-05-70

Електронною поштою: tvogovt@ukr.net

Письмово: 69002, м. Запоріжжя, вул. Горького, 64, відповідальному за забезпечення доступу до публічної інформації територіального відділу освіти, молоді та спорту Жовтневого району (на конверті вказувати «Інформаційний запит»).

 

Форма для подання інформаційного запиту від фізичних осіб в письмовому вигляді

Форма для подання інформаційного запиту від юридичних осіб в письмовому вигляді

Форма для подання інформаційного запиту від об'єднань громадян в письмовому вигляді