МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці II (районного) етапу

Переможці II (районного) етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з напрямку:

 

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Географія

Екологія

Економіка

Інформатика

Інформаційні технології

Іспанська мова

Історія

Креслення

Математика

Німецька мова

Обслуговуюча праця

Правознавство

Психологiя

Російська мова та література

Технічна праця

Українська мова та література

Фізика

Фізична культура

Хімія

 

Англійська мова

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Ляшенко Маргарита

ЗГ №2

8

Краснопір Г.Г.

90

ІІ

 

2

Мельник Анастасія

ЗГ №2

8

Шмоніна Н.О.

76

ІІІ

 

3

Перетокін Данило

ЗГ №2

9

Краснопір Г.Г.

81

ІІІ

 

4

Чернов Михайло

ЗГ №2

9

Степанко О.В.

81

ІІІ

 

5

Стасилович Єлизавета

ЗГ №2

10

Нємчинова В.В.

85

ІІІ

 

6

Кириченко Леся

ЗГ №2

11

Нємчинова В.В.

97

ІІ

так

7

Чоп Анна

ЗОШ № 15

11

Жметко В.В.

86

ІІІ

 

8

Білошкуренко Марія

ЗГ №11

8

Огородник О.М.

93

II

 

9

Мельник Аліна

ЗГ №11

8

Дасевич І.Ю.

96

I

 

10

Гриб Дар’я

ЗГ №11

9

Ващенко Л.К.

93

II

 

11

Симоненко Анна

ЗГ №11

9

Кац Я.І.

95

I

так

12

Пряникова Поліна

ЗГ №11

9

Ващенко Л.К.

95

I

так

13

Табунщик Дар’я

ЗГ №11

10

Полякова Н.О.

98

I

так

14

Дихнова Олександра

ЗГ №11

10

Вощина Є.О.

96

ІІ

так

15

Плужникова Вероніка

ЗГ №11

11

Ремарчук Н.С.

99

ІІ

так

16

Дударєв Борис

ЗГ №11

11

Снадчук Ю.А.

97

ІІ

так

17

Коханенко Анастасія

ЗГ №11

11

Кириленко А.В.

97

ІІ

 

Вгору

 


Астрономія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Кулікова Анастасія

ЗЛ№105

11

Пономаренко О.І.

15

ІІ

 

2

Зеленцов Олег

ЗЛ№105

11

Пономаренко О.І.

9

ІІІ

 

Вгору

 


 Біологія

ПІБ учня (повністю)

Заклад

освіти

Клас

ПІБ

вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Болучевський Максим Борисович

ЗОШ №1

8

Дунаева Н.М.

25

III

 

2

Єрко Анастасія Олегівна

ЗГ №2

8

Роговська С.В.

48

I

 

3

Лігун Андрій Юрійович

ЗГ №11

8

Пунько Є.Г.

27

III

 

4

Ляшенко Лілія Віталіївна

ЗАЛ

8

Ласинська І.М.

26

III

 

5

Гуржий Анастасія Сергіївна

ЗК № 98

8

Крестнікова Л.В.

25

III

 

6

Лисенко Карина Владиславівна

ЗЛ № 105

8

Шугаєва Є.Д.

30

II

 

7

Роженко Дарина Петрівна

ЗТЛ

8

Яковенко І.С.

26

III

 

8

Барковська Анастасія Дмитрівна

ЗГ №11

9

Пунько Є.Г.

41

I

так

9

Солов’юк Валентин Олександрович

ЗГ №11

9

Пунько Є.Г.

31

III

 

10

Дреєрман Катерина Юріївна

ЗГ №11

9

Пунько Є.Г.

32

III

 

11

Ласинська Даяна Андріївна

ЗАЛ

9

Ласинська І.М.

32

III

 

12

Куценко Вероніка Євгеніївна

ЗТЛ

9

Яковенко І.С.

34

II

 

13

Рибін Єгор Миколайович

ЗЛ № 105

9

Шугаєва Є.Д.

32

III

 

14

Красноружева Катерина Сергіївна

ЗГ №2

10

Роговська С.В.

44

I

так

15

Бабушко Ольга Станіславівна

ЗГ №2

10

Роговська С.В.

44

I

 

1

Войлов Богдан Станіславович

ЗГ №11

10

Пунько Є.Г.

26

II

 

17

Гриценко Катерина Георгіївна

ЗЛ № 105

10

Шугаєва Є.Д.

23

III

 

18

Новосельський Олександр Олександрович

ЗГ№2

11

Роговська С.В.

29

ІІІ

 

19

Брусняк Софія Володимирівна

ЗГ№11

11

Пунько Є.Г.

39

І

так

20

Свириденко Анна Ігорівна

ЗГ№11

11

Пунько Є.Г.

32

ІІ

 

21

Агаєва Аліна Ельчинівна

ЗГ№11

11

Пунько Є.Г.

36

ІІ

так

22

Таланкова Аліна Ігорівна

ЗГ№11

11

Пунько Є.Г.

28 

ІІІ

 

23

Кузьменко Лілія Сергіївна

ЗОШ№76

11

Шанчева Н.В.

29

ІІІ

 

24

Мельник Олеся Євгеніївна

ЗОШ№76

11

Шанчева Н.В.

32

ІІ

 

25

Савченко Ганна Іванівна

ЗОШ№76

11

Шанчева Н.В.

36

ІІ

 

26

Галігузов Дамір Русланович

ЗК№98

11

Крестнікова Л.В.

28

ІІІ

 

27

Рогожкіна Юлія Євгеніївна

ЗТЛ

11

Яковенко І.С.

31

ІІІ

 

Вгору

 


Географія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Герасименко Дмитро

ЗЛ № 105

8

Пархоменко О.Е.

33,5

III

 

2

Єлісєєв Павло

ЗЛ № 105

8

Пархоменко О.Е.

36

II

 

3

Рощина Мирослава

ЗЛ № 105

9

Пархоменко О.Е.

25

III

 

4

Крестнікова Єлизавета

ЗК № 98

10

Крестнікова Л.В.

26,5

III

 

5

Тарчуткін Артем

ЗК № 98

10

Крестнікова Л.В.

24

III

 

6

Романовська Катерина

ЗК № 98

11

Крестнікова Л.В.

17

ІІІ

 

7

Синявіна Дар'я

ЗГ №2

8

Вербицька Н.Б.

65

I

 

8

Маркіна Анна

ЗГ №2

8

Вербицька Н.Б.

67

I

так

9

Козуб Дар'я Віталіївна

ЗГ №2

8

Вербицька Н.Б.

64

II

 

10

Мерзлякова Владислава Максимівна

ЗГ №2

8

Вербицька Н.Б.

56

II

 

11

Сіроштан Аліна

ЗГ №2

9

Вербицька Н.Б.

53

I

 

12

Красноружева Катерина

ЗГ №2

10

Вербицька Н.Б.

68

I

так

13

Тітаренко Гліб

ЗГ №2

10

Вербицька Н.Б.

67

І

так

14

Федорчук Аліса

ЗГ №11

8

Гунько Л.М.

42,5

II

так

15

Козьміна Юлія

ЗГ №11

8

Гунько Л.М.

41

II

так

16

Бабанов Гліб

ЗГ №11

9

Гунько Л.М.

31

III

 

17

Братчикова Софія

ЗГ №11

9

Гунько Л.М.

44

II

так

18

Кириленко Маргарита

ЗГ №11

9

Гунько Л.М.

35,5

ІІ

так

19

Шевченко Ангеліна

ЗГ №11

9

Гунько Л.М.

33

ІІ

так

20

Пацалюк Олександра

ЗГ №11

10

Кружилова Р.П.

36

II

так

21

Шляхова Марія

ЗГ №11

11

Кружилова Р.П.

43,5

І

так

22

Гасан Вікторія

ЗАЛ

11

Бріштен Г.В.

17,5

ІІІ

 

23

Фоменко Діана

ЗОШ №1

11

Дунаева Н.М.

22

ІІ

 

24

Болучевський Максим

ЗОШ №1

8

Дунаева Н.М.

32,5

III

 

25

Бахвалова Крістіна

ЗОШ №1

8

Дунаева Н.М.

38

II

 

26

Осташко Анастасія

ЗОШ №1

10

Дунаева Н.М.

24

III

 

27

Кузьменко Лілія

ЗОШ №76

11

Красновська О.М.

22

ІІ

 

28

Савченко Анна

ЗОШ №76

11

Красновська О.М.

18

ІІІ

 

Вгору

 


Екологія

 

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1.

Крестнікова Єлизавета

ЗК № 98

10

Крестнікова Л.В.

23,35

І

так

2.

Подвисоцька Валерія

ЗК № 98

10

Крестнікова Л.В.

23,78

І

так

3.

Войлов Богдан

Г№11

10

Пунько Є.Г.

22,58

ІІ

 

4.

Батіг Олександр

ЗТЛ

11

Яковенко І.С.

31,49

І

так

5.

Сечін Ілля

ЗЛ № 105

11

Шугаєва Є.Д.

29,41

ІІ

 

6.

Русаков Данило

ЗЛ № 105

11

Шугаєва Є.Д.

29,48

ІІ

 

7.

Новокшонов Олексій

ЗАЛ

11

Ласинська І.М.

24,73

ІІІ

 

8.

Агаєва Аліна

Г№11

11

Пунько Є.Г.

27,38

ІІІ

 

Вгору

 


 

Економіка

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Павлюченко Діана Сергіївна

ЗАЛ

9

Лисенко Н.В.

7

ІІІ

 

2

Середа Маргарита Сергіївна

ЗАЛ

9

Лисенко Н.В.

18

І

так

3

Діброва Вікторія Олегівна

ЗАЛ

11

Лисенко Н.В.

39

І

так

4

Фоменко Діана Ігорівна

ЗОШ №1

11

Рабінович Ж.А.

10

ІІІ

 

5

Кузьменко Лилия Сергіївна

ЗОШ №76

11

Красновська О.М.

20

ІІ

так

6

Кошель Карина Сергіївна

ЗК№98

11

Волков В.П.

7,5

ІІІ

 

7

Василенко Андрій Володимирович

ЗТЛ

11

Яковенко І.С.

22

ІІ

так

Вгору

 


Інформатика

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Рудь Віктор

Володимирович

ЗЛ№105

9

Свінціцький А.А.

90

І

так

2

Падалкін Костянтин Дмитрович

ЗЛ№105

9

Свінціцький А.А.

79

ІІ

так

3

Віницький Владислав Костянтинович

ЗТЛ

9

Федько О.М.

72

ІІ

так

4

Кацюба Віктор Вікторович

ЗТЛ

9

Федько О.М.

56

ІІІ

 

5

Кацюба Микола Вікторович

ЗТЛ

9

Федько О.М.

57

ІІІ

 

6

Сиваш Олексій Романович

ЗТЛ

9

Федько О.М.

94

І

так

7

Шуйський Костянтин Євгенійович

ЗЛ№105

10

Свінціцький А.А.

87

І

так

8

Богомолов Ілля Олександрович

ЗТЛ

11

Федько О.М.

92

І

так

9

Єрмаков Олександр Олександрович

ЗТЛ

11

Федько О.М.

82

ІІ

так

10

Внуков Денис

Дмитрович

ЗЛ№105

11

Свінціцький А.А.

68

ІІІ

так

Вгору

 


 

Інформаційні технології

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1.

Соболенко Сергій

ЗЛ № 105

8

Свінціцький А.А.

347

ІІ

 

2.

Усатенко Даніїл

ЗЛ № 105

8

Свінціцький А.А.

271

ІІІ

 

3.

Русаков Данило

ЗЛ № 105

11

Свінціцький А.А.

272

ІІІ

так

4.

Лінець Вадим

ЗЛ № 105

11

Свінціцький А.А.

357,5

І

так

5.

Ляшенко Маргарита

ЗГ №2

8

Красюк А.М.

332,75

ІІ

 

6.

Львова Анастасія

ЗГ №2

8

Захарова Т.П.

394

І

так

7.

Резніченко Максим

ЗГ №2

8

Захарова Т.П.

276,5

ІІІ

 

8.

Шевчук Софія

ЗГ №2

10

Красюк А.М.

301,55

ІІ

 

9.

Шкарупа Дмитро

ЗОШ № 15

10

Ткаченко Т.В.

305,9

ІІ

так

10.

Дмитраш Тетяна

ЗОШ № 15

10

Ткаченко Т.В.

254,95

ІІІ

 

11.

Соловюк Валентин

ЗГ №11

9

Бессонова М.І.

272,5

ІІІ

 

12.

Рудакевич Владислав

ЗГ №11

9

Гвоздецька В.П.

310

ІІ

 

13.

Войлов Богдан

ЗГ №11

10

Бессонова М.І.

258,2

ІІІ

 

14.

Іваненко Ліана

ЗТЛ

11

Ткаченко Т.В.

255

ІІІ

 

15.

Баршацький Кирило

ЗТЛ

8

Ткаченко Т.В.

270

ІІІ

 

16.

Перегудов Максим

ЗАЛ

11

Деркач І.О

282

ІІІ

так

17.

Кисельова Мирослава

ЗАЛ

11

Деркач І.О

267

ІІІ

 

18.

Бахвалова Крістіна

ЗОШ №1

8

Рабінович Ж.А.

295

ІІІ

 

19.

Литвиненко Роман

ЗК№98

8

Ситніцька М.В.

296,75

ІІІ

 

20.

Жевнерюк Олександр

ЗК№98

9

Бортнік Л.О.

310

ІІ

 

21.

Колісник Ірина

ЗК№98

9

Ситніцька М.В.

372

І

 

22.

Соколов Михайло

ЗК№98

10

Ситніцька М.В.

388,7

І

так

Вгору

 


Іспанська мова

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Петренко Катерина

ЗГ №2

8

Кисіленко Ю. А.

84

ІІ

 

2

Міщенко Софія

ЗГ №2

8

Кисіленко Ю. А.

92

І

 

3

Мельник Анастасія

ЗГ №2

8

Кисіленко Ю. А.

90

І

 

4

Карпенко Єва

ЗГ №2

8

Мозуленко Г. І.

91

І

 

5

Сізінцова Марія

ЗГ №2

8

Кисіленко Ю. А.

72

ІІІ

 

6

Бичко Наталія

ЗГ №2

8

Мозуленко Г. І.

81

ІІ

 

7

Маркіна Анна

ЗГ №2

8

Мозуленко Г. І.

69

ІІІ

 

8

Козуб Дар’я

ЗГ №2

8

Мозуленко Г. І.

79

ІІ

 

9

Мерзлякова Владислава

ЗГ №2

8

Мозуленко Г. І.

70

ІІІ

 

10

Альошина Софія

ЗГ №2

9

Кисіленко Ю. А.

98

І

так

11

Кукуруза Валерія

ЗГ №2

9

Кисіленко Ю. А.

88

І

так

12

Колосов Артем

ЗГ №2

9

Кисіленко Ю. А.

80

ІІ

так

13

Шевченко Олена

ЗГ №2

9

Мозуленко Г. І.

62

ІІІ

так

14

Удод Владислав

ЗГ №2

9

Мозуленко Г. І.

62

ІІІ

так

15

Казаков Сергій

ЗГ №2

9

Кисіленко Ю. А.

67

ІІІ

так

16

Кара-Мустафа Олексій

ЗГ №2

9

Кисіленко Ю. А.

76

ІІ

так

17

Коробка Павло

ЗГ №2

9

Кисіленко Ю. А.

74

ІІ

так

18

Стаценко Тетяна

ЗГ №2

9

Мозуленко Г. І.

55

ІІІ

так

19

Фурса Максим

ЗГ №2

9

Мозуленко Г. І.

78

ІІ

так

20

Черкашин Андрій

ЗГ №2

9

Мозуленко Г. І.

60

ІІІ

так

21

Чучко Дарина

ЗГ №2

10

Кисіленко Ю. А.

90

І

так

22

Золотаренко Катерина

ЗГ №2

10

Кисіленко Ю. А.

88

І

так

23

Тітаренко Гліб

ЗГ №2

10

Мозуленко Г. І.

84

ІІ

так

24

Кириченко Тамара

ЗГ №2

10

Мозуленко Г. І.

75

ІІ

так

25

Олексенко Любов

ЗГ №2

10

Мозуленко Г. І.

70

ІІІ

так

26

Шевчук Софія

ЗГ №2

10

Мозуленко Г. І.

69

ІІІ

так

27

Шапошник Катерина

ЗГ №2

10

Мозуленко Г. І.

62

ІІІ

так

28

Богославська Юлія

ЗГ №2

10

Мозуленко Г. І.

63

ІІІ

так

29

Новосельський Олександр

ЗГ №2

11

Кисіленко Ю. А.

72

ІІІ

так

30

Пархоменко Вікторія

ЗГ №2

11

Кисіленко Ю. А.

80

ІІ

так

31

Кириченко Леся

ЗГ№2

11

Кисіленко Ю.А.

90

І

так

32

Ходацький Володимир

ЗГ№2

11

Кисіленко Ю.А.

70

ІІІ

так

33

Пакета Ілля

ЗГ№2

11

Кисіленко Ю.А.

67

ІІІ

так

34

Письменна Юлія

ЗГ№2

11

Кисіленко Ю.А.

76

ІІ

так

35

Полозков Ілля

ЗГ№2

9

Мозуленко Г.І.

64

ІІІ

так

Вгору

 


Історія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Ляшенко Маргарита Дмитрівна

ЗГ №2

8

Морозова О.Л.

45

І

так

2

Стахова Анастасія Олегівна

ЗОШ №3

8

Мостова Л.М.

17

ІІІ

 

3

Шкроботько Дмитро Олексійович

ЗОШ № 15

8

Завірова М.Л.

38,5

ІІ

 

4

Богиня Валерія Ігорівна

ЗГ №11

8

Деєва І.Ш.

39

ІІ

 

5

Козьміна Юлія Гуріївна

ЗГ №11

8

Деєва І.Ш.

41

І

так

6

Болучевський Максим Борисович

ЗОШ №1

8

Мережко З.В.

20

ІІІ

 

7

Волкова ПолінаВасилівна

ЗОШ №76

8

Трегубенко Т.І.

37

ІІ

 

8

Берсон Анна Володимирівна

ЗГ №2

9

Осадчук С.А.

35,5

ІІ

 

9

Дакунін Марко Вячеславович

ЗОШ №3

9

Діденко Р.М.

37,5

ІІ

 

10

Кабанець Анна Сергіївна

ЗГ №11

9

Деєва І.Ш.

40,5

ІІ

так

11

Сирота Вікторія Володимирівна

ЗОШ №1

9

Мережко З.В.

20

ІІІ

 

12

Ломанченко Вероніка Віталіївна

ЗОШ №76

9

Трегубенко Т.І.

41

ІІ

так

13

Корчевський Іван Олегович

ЗОШ №76

9

Трегубенко Т.І.

37

ІІ

 

14

Польнікова Ірина Сергіївна

ЗОШ№76

9

Трегубенко Т.І.

34

ІІ

 

15

Дубяга Вікторія Миколаївна

ЗОШ№76

9

Трегубенко Т.І.

30

ІІІ

 

16

Корольова Альона Романівна

ЗЛ № 105

10

Тамченко А.С.

38

ІІ

 

17

Крестнікова Єлизавета Олегівна

ЗК № 98

10

Шаповал Я.Г.

26

ІІІ

 

18

Стасилович Єлизавета Сергіївна

ЗГ №2

10

Осадчук С.А.

44

І

так

19

Баглай Геогрій Денисович

ЗОШ № 15

10

Завірова М.Л.

17

ІІІ

 

20

Коса Ганна Вікторівна

ЗГ №11

10

Юльчиєва Л.О.

43

І

так

21

Корж Ксенія Олександрівна

ЗГ №11

10

Юльчиєва Л.О.

44

І

так

22

Степанюк Кирило Анатолійович

ЗТЛ

10

Богомолова О.М.

20,5

ІІІ

 

23

Котлицький Тимофій Вікторович

ЗТЛ

10

Богомолова О.М.

21

ІІІ

 

24

Осташко Анастасія Андріївна

ЗОШ №1

10

Мережко З.В.

35

ІІ

 

25

Фоменко Марія Русланівна

ЗОШ №1

10

Мережко З.В.

30

ІІІ

 

26

Величко Тетяна Олександрівна

ЗК № 98

11

Шаповал Я.Г.

34

ІІ

 

27

Бондарчук Антоніна Романівна

ЗГ №2

11

Осадчук С.А.

43

І

так

28

Сумовська Марія Вадимівна

ЗОШ № 15

11

Лящук О.М.

30

ІІІ

 

29

Шляхова Марія Андріївна

ЗГ №11

11

Деєва І.Ш.

44

І

так

30

Зуєв Данііл Володимирович

ЗТЛ

11

Богомолова О.М.

23

ІІІ

 

31

Діброва Вікторія Олегівна

ЗАЛ

11

Богомолова О.М.

38

ІІ

 

32

Дон Валерій Романович

ЗАЛ

11

Богомолова О.М.

33

ІІ

 

33

Дьяченко Олександра Андріївна

ЗАЛ

11

Богомолова О.М.

34

ІІ

 

34

Фоменко Діана Ігорівна

ЗОШ №1

11

Мережко З.В.

41

І

так

35

Чубатенко Клім Володимирович

ЗОШ №1

11

Мережко З.В.

31

ІІ

 

36

Шунін Єгор Ігорович

ЗОШ №1

11

Мережко З.В.

39

ІІ

 

37

РисєваАнастасія Олегівна

ЗОШ №76

11

Трегубенко Т.І.

37

ІІ

 

38

Кузьменко Лілія Сергіївна

ЗОШ №76

11

Трегубенко Т.І.

39

ІІ

 

39

Лисенко Тетяна Олегівна

ЗОШ №76

11

Трегубенко Т.І.

36

ІІ

 

40

Савченко Анна Іванівна

ЗОШ №76

11

Трегубенко Т.І.

40

ІІ

 

Вгору

 


Математика

ПІБ учня

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запр. на III етап

 

1

Тонне Дмитро Павлович

ЗОШ №1

6

Андрієнко О.В.

27

І

 

2

Шелудько Михайло Володимирович

ЗОШ № 5

6-А

Белікова Н.А.

17

ІІ

 

3

Пелех Іван Вадимович

ЗГ№11

6-А

Куц Л.П.

11

ІІІ

 

4

Іванов Олександр Сергійович

ЗК№ 98

6-А

Жевнерюк І.М.

10

ІІІ

 

5

Кривохата Марія Юріївна

ЗГ№2

7-А

Романовська Н.С.

23

ІІ

так

6

Троян Кирило Олександрович

ЗГ№11

7-А

Станова Н.С.

20

ІІІ

так

7

Пушкіна Катерина Олександрівна

ЗГ №11

7-А

Станова Н.С.

20

ІІІ

 

8

Гура Юрій Юрійович

ЗОШ

№ 15

7

Трипак Г.С.

15

ІІІ

так

9

Рибкін Єгор Романович

ЗОШ №76

7

Іваницька Н. В.

22

ІІ

так

10

Курісь Костянтин Едуардович

ЗК № 98

7-А

Пугіна О.І.

14

ІІІ

 

11

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ № 105

7-А

Холявко В.Г.

33

І

так

12

Яценко Владислав Сергійович

ЗЛ № 105

7-А

Холявко В.Г.

23

ІІ

так

13

Пінда Андрій Володимирович

ЗГ№11

8

Сильченко О.С.

11

ІІІ

 

14

Литвиненко Роман Юрійович

ЗК № 98

8-Б

Рижа Н.М.

13

ІІІ

так

15

Крюков Марк Сергійович

ЗК № 98

8-Б

Рижа Н.М.

11

ІІІ

 

16

Зіновєєв Ян-Даніїл Ігорович

ЗЛ№ 105

8-А

Спиця О.Г.

21

ІІ

так

17

Соболенко Сергій Сергійович

ЗЛ № 105

8-Б

Руднік З.Г.

23

ІІ

так

18

Єлісєєв Павло Сергійович

ЗЛ № 105

8-Б

Руднік З.Г.

22

ІІ

так

19

Картавий Данило Дмитрович

ЗТЛ

8

Даценко І.П.

23

ІІ

так

20

Кулєшов Іларіон Вікторович

ЗТЛ

8

Даценко І.П.

14

ІІІ

так

21

Нина Катерина Андріївна

ЗТЛ

8

Даценко І.П.

17

ІІІ

так

22

Падалкін Костянтин Дмитрович

ЗЛ № 105

9

Холявко В.Г.

24

ІІ

так

23

Семенченко Поліна Андріївна

ЗЛ № 105

9

Холявко В.Г.

24

ІІ

так

24

Рудь Віктор Володимирович

ЗЛ № 105

9

Холявко В.Г.

28

І

так

25

Соколов Михайло Олександрович

ЗК№ 98

10-А

Рижа Н.М.

23

ІІ

так

26

Друзь Данило Русланович

ЗЛ № 105

10-А

Добровольська І.В.

17

ІІІ

так

27

Пастухов Тимур Іванович

ЗЛ№ 105

10-А

Добровольська І.В.

21

ІІ

так

28

Моргун Вікторія Вікторівна

ЗТЛ

10

Паршина Л.К.

21

ІІ

так

29

Папашев Олег Костянтинович

ЗЛ № 105

10-А

(за 11 кл.)

Добровольська І.В.

12

ІІІ

так

30

Шуйський Констянтин Євгенійович

ЗЛ № 105

10-А

(за 11 кл.)

Добровольська І.В.

12

ІІІ

так

31

Сечін Ілля Янович

ЗЛ № 105

11-Б

Руднік З.Г.

12

ІІІ

так

Вгору

 


Креслення

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1.

Соболенко Сергій

ЗЛ № 105

8

Єфанова І.В.

89

I

так

2

Герасименко Дмитро

ЗЛ № 105

8

Єфанова І.В.

58

III

 

3

Падалкін Костянтин

ЗЛ № 105

9

Єфанова І.В.

96

I

так

4.

Калантаєв Антон

ЗЛ № 105

9

Єфанова І.В.

83

II

 

5.

Зіновєєв Ян-Даніїл

ЗЛ № 105

8

Єфанова І.В.

79

II

 

6.

Роженко Дарина

ЗТЛ

8

Ткаченко Т.В.

86

I

 

7.

Юпко Анастасія

ЗТЛ

8

Ткаченко Т.В.

62

III

 

8.

Дарій Ростислав

ЗТЛ

9

Ткаченко Т.В.

59

III

 

9.

Костанчук Наталія

ЗТЛ

11

Ткаченко Т.В.

87

I

 

10.

Краснокутський Костянтин

ЗОШ №76

11

Єфанова І.В.

81

II

 

11.

Венжега Єва

ЗОШ №76

9

Єфанова І.В.

59

III

 

12.

Каланіченко Софія

ЗОШ №76

9

Єфанова І.В.

78

II

 

13.

Попов Артем

ДНЗ "ЗПЛЗТ"

 

Тилик Л. Д.

83

II

 

Вгору

 


Німецька мова

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Рафієва Сабіна Ніязієвна

ЗК № 98

8

Глазиріна О.В.

94

II

 

2

Тирлич Данило Іванович

ЗК № 98

10

Голякова І.І.

80

III

 

3

Пінда Марія Володимирівна

ЗГ №11

10

Федькова В.В.

99

I

так

4

Євгенова Анастасія Михайлівна

ЗГ №11

11

Федькова В.В.

96

I

так

5

Семилет Софія Володимирівна

ЗГ №11

10

Федькова В.В.

96

I

так

6

Коханенко Стефанія Олегівна

ЗГ №11

8

Слізун О.В.

98

I

 

7

Барбашова Анастасія Андріївна

ЗГ №11

8

Слізун О.В.

94

II

 

8

Куркіна Анастасія Олександрівна

ЗГ №11

8

Нога Т.О.

92

II

 

9

Козьміна Юлія Гуріївна

ЗГ №11

8

Нога Т.О.

87

III

 

10

Дреєрман Катерина Юріївна

ЗГ №11

9

Федькова В.В.

95

I

так

11

Федяніна Анна Євгенівна

ЗГ №11

9

Федькова В.В.

90

II

так

 Вгору

 


Обслуговуюча праця, дівчата

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1.

Петрікова Ольга

ЗК № 98

9

Сорокіна О.В.

96

І

так

2.

Козоріз Орина

ЗГ №2

8

Суслова Т.А.

87

ІІ

 

3.

Семенець Анна

ЗОШ № 15

8

Петрова О.А.

85

ІІ

 

4.

Сікорська Рената

ЗОШ № 5

9

Сєновалова О.А.

65

ІІІ

 

5.

Шикова Юлія

ЗОШ №1

9

Гончарова К.В.

62

ІІІ

 

6.

Польнікова Ірина

ЗОШ №76

9

Єфанова І.В.

63

ІІІ

 

Вгору

 


Правознавство

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1.

Шевчук Софія Віталіївна

ЗГ №2

10

Морозова О.Л.

32

ІІ

 

2.

Тітаренко Гліб Сергійович

ЗГ №2

10

Морозова О.Л.

43

І

так

3.

Перетокін Данило Владиславович

ЗГ №2

9

Морозова О.Л.

31

ІІІ

 

4.

Ярова Олександра Олексіївна

ЗОШ № 15

9

Ушакова Г.Р.

42

І

так

5.

Князєв Олександр Ігорович

ЗГ №11

11

Романютенко І.Ю.

48

І

так

6.

Малішевька Аліна Віталіївна

ЗГ №11

10

Романютенко І.Ю.

44

І

так

7.

Міньков Іван Вікторович

ЗГ №11

9

Романютенко І.Ю.

44

І

так

8.

Скрипникова Аліна Ігорівна

ЗГ №11

9

Романютенко І.Ю.

43

І

так

9.

Фоменко Діана Ігорівна

ЗОШ №1

11

Мережко З.В.

33

ІІІ

 

10.

Дубяга Вікторія Миколаївна

ЗОШ №76

9

Трегубенко Т.І.

40

ІІ

так

11.

Пригода Богдан Олегович

ЗОШ №76

9

Трегубенко Т.І.

32

ІІІ

 

Вгору


Психологiя

 

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1.

Малявко Діана

ЗЛ № 105

11

Ліберман О.П.

41

І

так

2.

Малявко Дарина

ЗЛ № 105

11

Ліберман О.П.

38

ІІ

 

3.

Рубахіна Валерія

ЗЛ № 105

11

Ліберман О.П.

37

ІІІ

 

4.

Потій Ганна

ЗГ №11

11

Арутюнян К.А.

39

ІІ

так

5.

Пянтківська Валерія

ЗГ №11

11

Арутюнян К.А.

37

ІІІ

 

6.

Войтовицька Марія

ЗГ №11

11

Арутюнян К.А.

38

ІІ

 

7.

Коваль Лоліта

ЗГ №11

11

Арутюнян К.А.

41

І

так

8.

Кошель Карина

ЗК № 98

11

Черняк Н.Ю

37

ІІІ

 

Вгору

 


Російська мова та література

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Гриб Дар’я

Олегівна

ЗГ №11

9

Цикарєва С.А.

43,2

I

так

2

Прянікова Поліна Валентинівна

ЗГ №11

9

Цикарєва С.А.

38,2

II

так

3

Євсюкова Софія Віталіївна

ЗОШ № 15

9

Купліченко Н.Є.

35

II

 

4

Овсяннікова Ганна Михайлівна

ЗОШ №3

9

Трофименко Н.О.

30

ІІІ

 

5

Фатюха Ярослава Юріївна

ЗК № 98

9

Вершина Л.Г.

30

III

 

6

Пінда Марія Володимирівна

ЗГ №11

10

Цикарєва С.А.

72

I

так

7

Пацалюк Олександра Радиславівна

ЗГ №11

10

Цикарєва С.А.

59

II

так

8

Моройко Дар я Сергіївна

ЗГ №11

10

Цикарєва С.А.

65,5

II

 

9

Табунщик Дар я Сергіївна

ЗГ №11

10

Цикарєва С.А.

57

III

 

10

Подвисоцька Валерія Олександрівна

ЗК № 98

10

Люта Л.М.

45

III

 

11

Сумовська Марія Вадимівна

ЗОШ № 15

11

Шкарупа О.І.

62

I

так

12

Булах Олександра Сергіївна

ЗГ №11

11

Настич Т.В.

56,75

II

так

13

Кошель Карина Сергіївна

ЗК № 98

11

Люта Л.М.

48

III

так

Вгору

 


Технічна  праця

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1.

Головань Олександр

ЗК № 98

8

Волков В.П.

23

ІІІ

 

2.

Литвиненко Роман

ЗК № 98

8

Волков В.П.

29,5

ІІ

 

3.

Преподобний Олександр

ЗОШ № 15

8

Лущай С.А.

23

ІІІ

 

4.

Сокол Данило

ЗОШ № 15

8

Лущай С.А.

29,5

ІІ

 

5.

Зернов Валерій

ЗОШ № 15

9

Лущай С.А.

40

І

так

Вгору

 


Українська мова та література

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ № 105

7

Закутна І.О.

34

І

 

2

Яценко Владислав Сергійович

ЗЛ № 105

7

Ткаченко О.А.

32

ІІ

 

3

Кривохата Марія Юріївна

ЗГ №2

7

Новицька Л.О

31

ІІІ

 

4

Конфалоне Софія

ЗОШ №3

7

Літвішко Н.М.

31

ІІІ

 

5

Гура Юрій Юрійович

ЗОШ № 15

7

Позднякова Т.М.

32

ІІ

 

6

Арсентьєва Валерія Андріївна

ЗОШ № 5

7

Омельченко Л.В.

32

ІІ

 

7

Лисенко Карина Владиславівна

ЗЛ № 105

8

Ткаченко О.А.

30

ІІ

 

8

Єлісєєв Павло Сергійович

ЗЛ № 105

8

Приходько С.А.

28.5

ІІІ

 

9

Литвиненко Роман Юрійович

ЗК № 98

8

Соколенко В.Л.

28

ІІІ

 

10

Маркіна Анна Анатоліївна

ЗГ №2

8

Касим Н.А.

28

ІІІ

 

11

Тарасова Анастасія Олександрівна

ЗГ №11

8

Литвин Ю.В.

42

І

 

12

Ляшенко Лілія Віталіївна

ЗАЛ

8

Рязанова О.С.

28

ІІІ

 

13

Симоненко Анна Олегівна

ЗГ №11

9

Михайленко Т.В.

43

І

так

14

Пряникова Поліна Валентинівна

ЗГ №11

9

Михайленко Т.В.

40

ІІ

 

15

Стрюкова Дар я Вячеславівна

ЗГ №11

9

Михайленко Т.В.

40

ІІ

 

16

Кабанець Анна Сергіївна

ЗГ №11

9

Михайленко Т.В.

39

ІІ

 

17

Марченко Вікторія Сергіївна

ЗОШ №1

9

Марченко Н.М.

40

ІІ

 

18

Ломанченко Вікторія Олександівна

ЗОШ №76

9

Колєснікова Г.Д.

38

ІІІ

 

19

Колісник Ірина Геннадіївна

ЗК№98

9

Соколенко В.Л.

38

ІІІ

 

20

Золотаренко Катерина Сергіївна

ЗГ №2

10

Новицька Л.О.

47

І

так

21

Шкарупа Дмиттро Сергійович

ЗОШ № 15

10

Шкарупа О.І.

43

ІІ

так

22

Кофанова Аліна Олексіївна

ЗГ №11

10

Михайленко Т.В.

36

ІІІ

 

23

Мозгова Тетяна Сергіївна

ЗГ №11

10

Михайленко Т.В.

43

ІІ

 

24

Моргун Вікторія Вікторівна

ЗТЛ

10

Голуб Л.М.

36

ІІІ

 

25

Фоменко Марія Русланівна

ЗОШ №1

10

Марченко Н.М.

30

ІІІ

 

26

Добрянська Катерина Сергіївна

ЗЛ № 105

11

Ткаченко О.А.

42

ІІІ

 

27

Борцова Ірина Юріївна

ЗЛ № 105

11

Приходько С.А.

42

ІІІ

 

28

Сінченко Ярослав Олегович

ЗГ №2

11

Гостєва О.О.

38

ІІІ

 

29

Колесник Вікторія Ігорівна

ЗГ №11

11

Михайленко Т.В.

40

ІІ

 

30

Михайлова Валерія Вячеславівна

ЗГ №11

11

Михайленко Т.В.

39

ІІ

 

31

Банін Микита Дмитрович

ЗГ №11

11

Михайленко Т.В.

37

ІІІ

 

32

Дон Валерій Романович

ЗАЛ

11

Рязанова О.С.

40

ІІІ

 

33

Кузьменко Лілія Сергіївна

ЗОШ №76

11

Зикова Л. І.

47.5

І

так

Вгору

 


Фізика

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Рибкін Єгор Романович

ЗОШ №76

7

Ясир А.Л.

17

І

 

2

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ № 105

7

Подорога О.С.

10

II

 

3

Яценко Владислав Сергійович

ЗЛ № 105

7

Подорога О.С.

12,5

ІІ

 

4

Майєр Аріадна Олексіївна

ЗГ №11

7

Гвоздецький М.С.

10,5

ІІ

 

5

Набатов Матвій Ігорович

ЗГ №11

7

Гвоздецький М.С.

10,5

ІІ

 

6

Запарова Єлизавета Олегівна

ЗОШ №76

7

Ясир А.Л.

11

ІІ

 

7

Бєла Дар’я Валеріївна

ЗОШ №76

7

Ясир А.Л.

11,5

ІІ

 

8

Кривохата Марія Юріївна

ЗГ №2

7

Федорович М.М.

7

ІІІ

 

9

Максимова Марія Олегівна

ЗГ №11

7

Гвоздецький М.С.

6

ІІІ

 

10

Терентьєв Микита Дмитрович

ЗГ №11

7

Гвоздецький М.С.

6

ІІІ

 

11

Горбенко Андрій Володимирович

ЗТЛ

7

Тітова Н.І.

6

ІІІ

 

12

Кулєшов Іларіон Вікторович

ЗТЛ

8

Білоус С.Ю.

16

І

так

13

Картавий Данило Дмитрович

ЗТЛ

8

Білоус С.Ю.

14,5

І

так

14

Ананьєв Володимир

ЗЛ № 105

8

Пономаренко О.І.

9

ІІ

 

15

Єлісєєв Павло Сергійович

ЗЛ № 105

8

Крутікова І.О.

9,5

II

так

16

Васильченко Ярослав

ЗОШ № 15

8

Пруднікова Н.І.

9

ІІ

 

17

Литвиненко Роман Юрійовия

ЗК № 98

8

Мінько О.В.

6

ІІІ

 

18

Богач Лука Дмитрович

ЗГ №11

8

Гвоздецький М.С.

7

ІІІ

 

19

Горбенко Андрій Володимирович

ЗТЛ

8

Білоус С.Ю.

7

ІІІ

 

20

Сечін Ілля Янович

ЗЛ № 105

11

Крутікова І.О.

8

ІІІ

 

21

Падалкін Костянтин Дмитрович

ЗЛ № 105

9

Крутікова І.О.

18

І

так

22

Семенченко Поліна Андріївна

ЗЛ № 105

9

Крутікова І.О.

11

ІІ

так

23

Дреєрман Катерина Юріївна

ЗГ №11

9

Гвоздецький М.С.

8

ІІІ

 

24

Друзь Данило Русланович

ЗЛ № 105

10

Крутікова І.О.

12,5

ІІ

так

25

Шуйський Констянтин Євгенійович

ЗЛ № 105

10

Крутікова І.О.

17

ІІ

так

Вгору

 


Фізична культура

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Болгаріна Катерина Віталіївна

ЗК № 98

9

Бойко О.О.

25

ІІІ

 

2

Меджидов Вагід Тофігович

ЗОШ№15

9

Хеленмендик Я.Ю.

32

ІІІ

 

3

Іваницький Максим Євгенович

ЗГ №11

10

Галічева І.П.

7

І

так

4

Левченко Юлія Юріївна

ЗГ №11

10

Галічева І.П.

20

ІІ

 

5

Орос Мілена Сергіївна

ЗАЛ

10

Ющенко О.П.

19

І

так

6

Руденко Іван Віталійович

ЗОШ №1

10

Діброва М.А.

29

ІІІ

 

7

Дмітраш Тетяна Костянтинівна

ЗОШ№15

10

Резніченко Н.Д.

25

ІІІ

 

8

Фоняк Андрій Олександрович

ЗК № 98

11

Грюков В.М.

25

ІІ

 

9

Єрмаков Олександр Олександрович

ЗТЛ

11

Дунямалієва А.С.

28

ІІ

 

10

Авраменко Вікторія Олександрівна

ЗОШ №1

11

Діброва М.А.

22

ІІ

 

Вгору

 


Хімія

ПІБ учня (повністю)

Заклад освіти

Клас

ПІБ вчителя

Бали

Місце

Запрошується на ІІІ етап

1

Гаврилов Костянтин

ЗЛ № 105

7

Ганошенко С.А.

50

I

 

2

Яценко Владислав

ЗЛ № 105

7

Ганошенко С.А.

47,5

І

 

3

Любченко Григорій

ЗЛ № 105

8

Ганошенко С.А.

26

ІІІ

 

4

Щолкін Михайло

ЗЛ № 105

8

Ганошенко С.А.

39

ІІІ

 

5

Герасименко Дмитро

ЗЛ № 105

8

Ганошенко С.А.

44

І

 

6

Єлісєєв Павло

ЗЛ № 105

8

Ганошенко С.А.

37

ІІ

 

7

Рощина Мирослава

ЗЛ № 105

9

Ганошенко С.А.

48,5

І

так

8

Рибін Єгор

ЗЛ № 105

9

Ганошенко С.А.

49,5

І

так

9

Внуков Денис

ЗЛ № 105

11

Ганошенко С.А.

47

І

так

10

Зеленцов Олег

ЗЛ № 105

11

Ганошенко С.А.

35

ІІ

 

11

Красноружева Катерина

ЗГ №2

10

Роговська С.В.

41

ІІ

так

12

Симоненко Олексій

ЗГ №11

9

Бєлова І.В.

40,5

ІІ

так

13

Симоненко Анна

ЗГ №11

9

Бєлова І.В.

46,5

ІІ

так

14

Барковська Анастасія

ЗГ №11

9

Бєлова І.В.

49,5

І

так

15

Солов юк Валентин

ЗГ №11

9

Бєлова І.В.

31,5

ІІ

 

16

Харченко Катерина

ЗГ №11

8

Бєлова І.В.

46

І

так

17

Пушкіна Катерина

ЗГ №11

7

Іванісова В.М

42

ІІ

 

18

Майєр Аріадна

ЗГ №11

7

Іванісова В.М

46

І

 

19

Усатенко Катерина

ЗОШ№15

9

Южакова Т.Д.

17,5

ІІІ

 

20

Роженко Дарина

ЗТЛ

8

Яковенко І.С.

16

ІІІ

 

21

Кулєшов Іларіон

ЗТЛ

8

Яковенко І.С.

45

І

 

22

Агінський Олександр

ЗТЛ

8

Яковенко І.С.

17,5

ІІІ

 

23

Кононенко Анастасія

ЗТЛ

8

Яковенко І.С.

28

ІІІ

 

24

Мошинець Катерина

ЗТЛ

8

Яковенко І.С.

27

ІІІ

 

25

Куценко Вероніка

ЗТЛ

9

Яковенко І.С.

18,5

ІІІ

 

26

Віницький Владислав

ЗТЛ

9

Яковенко І.С.

22

ІІ

 

27

Моргун Вікторія

ЗТЛ

10

Яковенко І.С.

49

І

так

28

Рогожкіна Юлія

ЗТЛ

11

Яковенко І.С.

45

І

так

29

Біла Дар’я

ЗОШ №76

7

Лушкіна І.П.

18,5

ІІІ

 

30

Рибкін Єгор

ЗОШ №76

7

Лушкіна І.П.

18

ІІІ

 

Вгору

 


Переможці II (районного) етапу у 2016/2017 н.р.

Переможці II (районного) етапу у 2015/2016 н.р.

Переможці II (районного) етапу у 2014/2015 н.р.