МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ м.Запоріжжя

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці II (районного) етапу

Переможці II (районного) етапу всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з напрямку:

 

Англійська мова

Астрономія

Біологія

Географія

Екологія

Економіка

Інформатика

Інформаційні технології

Іспанська мова

Історія

Креслення

Математика

Німецька мова

Обслуговуюча праця

Правознавство

Психологiя

Російська мова та література

Технічна праця

Українська мова та література

Фізика

Фізична культура

Хімія

 

Англійська мова

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

П.І.Б.

викладача

Запр. на

ІІІ. етап

1

Ружина Софія Юріївна

ЗГ №11

8

І

Кириленко А.В.

 

2

Радченко Анна Сергіївна

ЗГ №11

8

ІІ

Ніколенко Т.О.

 

3

Баглер Марія Ігорівна

ЗГ №11

8

ІІ

Ремарчук Н.С.

 

4

Резнік Олексій Володимирович

ЗГ №2

8

ІІІ

Матвієнко М.В.

 

5

Соловйова Софія Олександрівна

ЗК №98

8

ІІІ

Рожнова Л.І.

 

6

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ № 105

8

ІІІ

Куртова С.С.

 

7

Мельник Аліна Ігорівна

ЗГ №2

9

І

Дасевич І.Ю.

так

8

Білошкуренко Марія Олександрівна

ЗГ №11

9

І

Дасевич І.Ю.

так

9

Ляшенко Маргарита Дмитрівна

ЗГ №2

9

ІІ

Краснопір Г.Г.

 

10

Ніц Ельза Олександрівна

ЗЗСО № 3

9

ІІ

Дакуніна А.В.

 

11

Коротченко Арсеній В’ячеславович

ЗТЛ

9

ІІІ

Зикіна Д.О.

 

12

Пряникова Поліна Валентинівна

ЗГ №11

10

І

Ващенко Л.К.

так

13

Симоненко Анна Олегівна

ЗГ №11

10

І

Снадчук Ю.А.

так

14

Перетокін Данило Владиславович

ЗГ №2

10

ІІ

Краснопір Г.Г.

так

15

Шульга Поліна Сергіівна

ЗГ №2

10

ІІІ

Краснопір Г.Г.

 

16

Павленко Дар’я Михайлівна

ЗГ №11

11

І

Полякова Н.О.

так

17

Табунщик Дар’я Сергіївна

ЗГ №11

11

І

Полякова Н.О.

так

18

Шевчук Софія Віталіївна

ЗГ №2

11

   ІІ

Шмоніна Н.О.

 

19

Ткаченко Вадим Денисович

ЗГ №2

11

ІІІ

Шмоніна Н.О.

 

Вгору

 


Астрономія

Вгору

 


 Біологія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1

Романова Софія Дмитрівна

ЗГ№ 2

8

І

Роговська С.В.

 

2

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ № 105

8

ІІ

Шугаєва Є.Д.

 

3

Рибкін Єгор Романович

ЗЗСО №76

8

ІІ

Шанчева Н. В.

 

4

Гаріна Анастасія Олександрівна

ЗК №98

8

ІІІ

Міщук А.О

 

5

Бичкова Олександра Костянтиновна

ЗТЛ

8

ІІІ

Яковенко І.С

 

6

Литвиненко Роман Юрійович

ЗК №98

9

І

Міщук А.О.

так

7

Лисенко Карина Владиславівна

ЗЛ № 105

9

І

Шугаєва Є.Д.

 

8

Єрко Анастасія Олегівна

ЗГ№ 2

9

ІІ

Роговська С.В.

 

9

Корпан Гліб Сергійович

ЗАЛ

9

ІІ

Ласинська І.М.

 

10

Хен Катерина Анатоліївна

ЗЛ № 105

9

ІІІ

Шугаєва Є.Д.

 

11

Лігун Андрій Юрійович

ЗГ №11

9

ІІІ

Пунько Є.Г.

 

12

Коротченко Арсеній Вячеславович

ЗТЛ

9

ІІІ

Яковенко І.С

 

13

Барковська Анастасія Дмитрівна

ЗГ №11

10

І

Пунько Є.Г.

так

14

Дреєрман Катерина Юріївна

ЗГ №11

10

ІІ

Пунько Є.Г.

 

15

Солов'юк Валентин Олександрович

ЗГ №11

10

ІІ

Пунько Є.Г.

 

16

Яковенко Марина Ярославівна

ЗТЛ

10

ІІІ

Яковенко І.С.

 

17

Косарев Данило Віталійович

ЗЗСО № 15

10

ІІІ

Гелдаш Ю.О.

 

18

Бабушко Ольга Станіславівна

ЗГ№ 2

11

І

Роговська С.В.

так

19

Подвисоцька Валерія Олександрівна

ЗК №98

11

ІІ

Крестнікова Л.В.

 

20

Гриценко Катерина Геогріївна

ЗЛ № 105

11

ІІ

Шугаєва Є.Д.

 

21

Міщенко Олена Владиславівна

ЗАЛ

11

ІІІ

Ласинська І.М.

 

22

Крестнікова Єлизавета Олегівна

ЗК №98

11

ІІІ

Крестнікова Л.В.

 

Вгору

 


Географія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Напр. на ІІІ етап

1

Кривохата Марія Юріївна

ЗГ №2

8

І

Вербицька Н.Б.

так

2

Рєзнік Олексій Володимирович

ЗГ №2

8

ІІ

Вербицька Н.Б

 

3

Гура Юрій Юрійович

ЗЗСО № 15

8

ІІІ

Вітчинкіна Я.С.

так

4

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ №105

8

ІІІ

Пархоменко О.Е.

так

5

Федорчук Аліса Олександрівна

ЗГ №11

9

І

Гунько Л.М.

так

6

Дорошенко Аміна Русланівна

ЗГ №11

9

І

Гунько Л.М.

так

7

Козуб Дар'я Віталіївна

ЗГ №2

9

ІІ

Вербицька Н.Б

 

8

Козьміна Юлія Гуріївна

ЗГ №11

9

ІІ

Гунько Л.М.

так

9

Маркіна Анна Анатоліївна

ЗГ №2

9

ІІ

Вербицька Н.Б

 

10

Іванова Анна Василівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Гунько Л.М.

 

11

Богиня Валерія Ігорівна

ЗГ №11

9

ІІІ

Гунько Л.М.

 

12

Нефедова Марія Євгенівна

ЗЗСО №5

9

ІІІ

Баженова М.В.

 

13

Бабанов Гліб Андрійович

ЗГ №11

10

І

Гунько Л.М.

так

14

Кириленко Маргарита Євгенівна

ЗГ №11

10

ІІ

Гунько Л.М.

так

15

Нікітін Марк Олександрович

ЗГ №2

10

ІІ

Вербицька Н.Б

 

16

Галас Надія Дмитрівна

ЗЗСО №76

10

ІІ

Красновська О.М.

 

17

Ломанченко Вероніка Віталіївна

ЗЗСО №76

10

ІІІ

Красновська О.М.

 

18

Рощина Мирослава Олександрівна

ЗЛ №105

10

ІІІ

Пархоменко О.Е.

 

19

Фатюха Ярослава Юріївна

ЗК №98

10

ІІІ

Крестнікова Л. В.

 

20

Крестнікова Єлизавета Олегівна

ЗК №98

11

І

Крестнікова Л. В.

 

21

Тарчуткін Артем Олександрович

ЗК №98

11

ІІ

Крестнікова Л. В.

так

22

Осташко Анастасія Андріївна

ЗЗСО №1

11

ІІІ

Дунаєва Н.М.

 

23

Колесніков Денис Михайлович

ЗАЛ

11

ІІІ

Бріштен Г.В.

 

Вгору

 


Екологія

 

Вгору

 


 

Економіка

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1

Барикіна Софія Миколаївна

ЗАЛ

9

І

Лисенко Н.В.

так

2

Алєксєєнко Дар’я Сергіївна

ЗАЛ

9

ІІ

Лисенко Н.В.

 

3

Герасименко Дмитро Михайлович

ЗЛ№105

9

ІІ

Чулаков Ю.І.

 

4

Середа Маргарита Сергіївна

ЗАЛ

10

І

Лисенко Н.В.

так

5

Пушкарьова Аліса Костянтинівна

ЗЗСО № 76

10

ІІ

Красновська О.М

 

6

Ульєва Катерина Іванівна

ЗАЛ

11

І

Лисенко Н.В.

так

7

Чумічов Антон Сергійович

ЗАЛ

11

ІІ

Лисенко Н.В.

 

8

Соколов Михайло Олександрович

ЗК №98

11

ІІІ

Волков В.Ф.

 

9

Бурдіна Крістіна Олексіївна

ЗК №98

11

ІІІ

Волков В.Ф.

 

10

Колесніков Деніс Михайлович

ЗАЛ

11

ІІІ

Лисенко Н.В.

 

11

Піддубняк Даніїл Петрович

ЗЗСО №1

11

ІІІ

Рабінович Ж.А.

 

12

Осташко Анастасія Андріївна

ЗЗСО №1

11

ІІІ

Рабінович Ж.А.

 

Вгору

 


Інформатика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1

Григорян Тимур Якович

 

ЗЛ № 105

 

9

 

ІІ

Свінціцький А.А.

так

2

Соболенко Сергій Сергійович

 

ЗЛ № 105

 

9

 

ІІІ

Свінціцький А.А.

так

3

Усатенко Даніїл Олегович

 

ЗЛ № 105

 

9

 

ІІІ

Свінціцький А.А.

 

4

Рудь Віктор Володимирович

 

ЗЛ № 105

 

10

 

І

Свінціцький А.А.

так

5

Падалкін Костянтин Дмитрович

 

ЗЛ № 105

 

10

 

ІІ

Свінціцький А.А.

так

6

Сиваш Олексій Романович

 

ЗТЛ

10

ІІІ

Федько О.М.

так

Вгору

 


 

Інформаційні технології

Вгору

 


Іспанська мова

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

П.І.Б. викладача

Запрошення на

ІІІ етап

1.

Кривохата Марія Юріївна

ЗГ № 2

8

І

Мозуленко Г.І.

 

2.

Павелко Микита Віталійович

ЗГ № 2

8

І

Мозуленко Г.І.

 

3.

Романова Софія Дмитрівна

ЗГ № 2

8

І

Мозуленко Г.І.

 

4.

Рєзнік Олексій Володимирович

ЗГ № 2

8

ІІ

Мозуленко Г.І.

 

5.

Ліповецький Микита Валентинович

ЗГ № 2

8

ІІ

Дондик К.М.

 

6.

Єна Лілія Андріївна

ЗГ № 2

8

ІІ

Дондик К.М.

 

7.

Панкевич Дар’я Ігорівна

ЗГ № 2

8

ІІІ

Дондик К.М.

 

8.

Постнікова Уляна Олександрівна

ЗГ № 2

8

ІІІ

Дондик К.М.

 

9.

Міщенко Софія Юріївна

ЗГ № 2

9

І

Дондик К.М.

так

10.

Мерзлякова Владислава Максимівна

ЗГ № 2

9

І

Мозуленко Г.І.

так

11.

Карпенко Єва Янівна

ЗГ № 2

9

І

Мозуленко Г.І.

так

12.

Мельник Анастасія Максимівна

ЗГ № 2

9

ІІ

Дондик К.М.

так

13.

Маркіна Анна Анатоліївна

ЗГ № 2

9

ІІ

Мозуленко Г.І.

так

14.

Бичко Наталія Володимирівна

ЗГ № 2

9

ІІ

Мозуленко Г.І.

так

15.

Єрко Анастасія Олегівна

ЗГ № 2

9

ІІ

Мозуленко Г.І.

так

16.

Козуб Дар’я Віталіївна

ЗГ № 2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

17.

Львова Анастасія Андріївна

ЗГ № 2

9

ІІІ

Дондик К.М.

так

18.

Волик Аліна Володимирівна

ЗГ № 2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

19.

Сізінцова Марія Кобівна

ЗГ № 2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

20.

Петренко Катерина Володимирівна

ЗГ № 2

9

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

21.

Кулініч Злата Сергіївна

ЗГ № 2

10

І

Мозуленко Г.І.

так

22.

Шевченко Олена Сергіївна

ЗГ № 2

10

І

Дондик К.М.

так

23.

Нікітін Марк Олександрович

ЗГ № 2

10

ІІ

Мозуленко Г.І.

так

24.

Перепелиця Катерина Сергіївна

ЗГ № 2

10

ІІ

Мозуленко Г.І.

так

25.

Альошина Софія Романівна

ЗГ № 2

10

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

26.

Берсон Анна Володимирівна

ЗГ № 2

10

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

27.

Удод Владислав Валентинович

ЗГ № 2

10

ІІІ

Дондик К.М.

так

28.

Кара-Мустафа Олексій Дмитрович

ЗГ № 2

10

ІІІ

Дондик К.М.

так

29.

Єроніна Софія Дмитрівна

ЗГ № 2

11

І

Мозуленко Г.І.

так

30.

Гладун Наталія Валеріївна

ЗГ № 2

11

І

Мозуленко Г.І.

так

31.

Чучко Дарина Ігорівна

ЗГ № 2

11

ІІ

Мозуленко Г.І.

так

32.

Золотаренко Катерина Сергіївна

ЗГ № 2

11

ІІ

Мозуленко Г.І.

так

33.

Красноружева Катерина Сергіївна

ЗГ № 2

11

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

34.

Шевчук Софія Віталіївна

ЗГ № 2

11

ІІІ

Мозуленко Г.І.

так

Вгору

 


Історія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1

Пушкіна Катерина Олександрівна

ЗГ № 11

8

І

Романютенко І.Ю.

так

2

Гура Юрій Юрійович

ЗЗСО № 15

8

І

Лящук О.М.

 

3

Рибкін Єгор  Романович

ЗЗСО № 76

8

ІІ

Трегубенко Т.І.

 

4

Гіцель Поліна Олександрівна

ЗЛ № 105

8

ІІ

Тамченко А.С.

 

5

Вершинін Богдан Русланович

ЗЛ № 105

8

ІІ

Тамченко А.С.

 

6

Маркіна Анна Анатоліївна

ЗГ № 2

9

І

Морозова О.Л.

так

7

Козьміна Юлія Гуріївна

ЗГ № 11

9

І

Деєва І.Ш.

так

8

Богіня Валерія Ігорівна

ЗГ № 11

9

І

Юльчієва Л.О.

так

9

Слинько Даря Сергіївна

ЗЗСО № 3

9

ІІІ

Давидова Л.М.

 

10

Туник Анастасія Олексіївна

ЗГ № 11

9

ІІ

Юльчієва Л.О.

 

11

Гаврилов Ян Валерійович

ЗЛ № 105

9

ІІІ

Тамченко А.С.

 

12

Хен Катерина Анатоліївна

ЗЛ № 105

9

ІІ

Тамченко А.С.

 

13

Кабанець Анна Сергіївна

ЗГ № 11

10

І

Деєва І.Ш.

так

14

Белименко Софія Юріївна

ЗЛ № 105

10

ІІ

Тамченко А.С.

 

15

Тітаренко Гліб Сергійович

ЗГ № 2

11

І

Осадчук С.А.

так

16

Стасилович Єлізавета Сергіївна

ЗГ № 2

11

І

Осадчук С.А.

так

17

Корж Ксенія Олександрівна

ЗГ № 11

11

І

Деєва І.Ш.

так

18

Коса Анна Вікторівна

ЗГ № 11

11

І

Деєва І.Ш.

так

19

Боровська Емілія Олександрівна

ЗК № 98

11

ІІІ

Міхайлова О.Л.

 

Вгору

 


Математика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1

Тонне Дмитро Павлович

ЗЗСО№1

6

ІІ

Андрієнко О.В.

 

2

Котлова Маргарита Олегівна

ЗГ№11

6

ІІ

Станова Н.С.

 

3

Макаров Володимир Ігорович

ЗК№98

6

ІІ

Солонська І.А.

 

4

Малькут Владислав Андрійович

ЗЗСО№76

6

ІІ

Іваницька Н.В.

 

5

Перепелицина Владислава Денисівна

ЗГ№2

6

ІІІ

Романовська Н.С.

 

6

Хохоляк Кирило Сергійович

ЗЗСО№5

6

ІІІ

Белікова Н.А.

 

7

БарковськийДмитро Дмитрович

ЗГ№11

6

ІІІ

Станова Н.С.

 

8

Макаренко Вікторія Андріївна

ЗАЛ

6

ІІІ

Таран І.О.

 

9

Митрафанова Софія Євгенівна

ЗЗСО№76

6

ІІІ

Іваницька Н.В.

 

10

Пелех Іван Вадимович

ЗГ№11

7

ІІІ

Куц Л.П.

так

11

Сиваш Катерина Максимівна

ЗЗСО№15

7

ІІІ

Карнаух Н.В.

так

12

Овдієнко Данило Дмитрович

ЗК№98

7

ІІІ

Жевнерюк І.М.

 

13

Іванов Олександр Сергійович

ЗТЛ

7

ІІІ

Герасимова Д.С.

так

14

Тимохін Артем Антонович

ЗЛ№105

7

ІІІ

Піморенко А.О..

так

15

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ№105

8

ІІ

Холявко В.Г.

так

16

Зіновєєв Ян-Данііл Ігорович

ЗЛ№105

9

І

Спиця О.Г,Піморенко А.О.

так

17

Литвиненко Роман Юрійович

ЗК№98

9

ІІІ

Рижа Н.М.

так

18

Картавий Данило Дмитрович

ЗТЛ

9

ІІІ

Мінаєв Ю.П.

так

19

Нина Катерина Андріївна

ЗТЛ

9

ІІІ

Мінаєв Ю.П.

так

20

Кулешов Іларіон Вікторович

ЗТЛ

9

ІІІ

Мінаєв Ю.П.

так

21

Соболенко Сергій Сергійович

ЗЛ№105

9

ІІІ

Добровольська І.В.

так

22

Григорян Тимур Якович

ЗЛ№105

9

ІІІ

Добровольська І.В.

так

23

Хен Катерина Анатоліївна

ЗЛ№105

9

ІІІ

Добровольська І.В.

так

24

Падалкін Костянтин Дмитрович

ЗЛ№105

10

ІІ

Холявко В.Г.

так

25

Семенченко Поліна Андріївна

ЗЛ№105

10

ІІ

Холявко В.Г.

так

26

Рудь Віктор Володимирович

ЗЛ№105

10

ІІ

Холявко В.Г.

так

27

Дреєрман Катерина Юріївна

ЗГ№11

10

ІІІ

Сільченко О.С.

так

28

Белан Анастасія Андріївна

ЗТЛ

10

ІІІ

Князева Н.І.

так

29

Папашев Олег Костянтинович

ЗЛ№105

11

І

Добровольська І.В.

так

30

Друзь Данило Русланович

ЗЛ№105

11

ІІ

Добровольська І.В.

так

31

Шкарупа Дмитро Сергійович

ЗЗСО№15

11

ІІІ

Кириченко О.А.

так

32

Гриценко Катерина Георгіївна

ЗЛ№105

11

ІІІ

Рудник З.Г.

так

33

Каушан Валентин Іванович

ЗЛ№105

11

ІІІ

Рудник З.Г.

так

Вгору

 


Креслення

Вгору

 


Німецька мова

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б.

викладача

 

Напр.

 на ІІІ етап

1

Пушкіна Катерина Олександрівна

ЗГ №11

8

І

Нога Т.О.

 

2

Трисецька Дарина Денисівна

ЗГ №11

8

ІІ

Слизун О.В.

 

3

Свістунова Анастасія Юріївна

ЗК №98

8

ІІ

Глазиріна О.В.

 

4

Полторацька Анастасія Сергіівна

ЗК №98

8

ІІІ

Глазиріна О.В.

 

5

Федорчук Аліса Олександрівна

ЗГ №11

9

І

Нога Т.О.

так

6

Рафієва Сабіна Ніязієвна

ЗК №98

9

І

Глазиріна О.В.

так

7

Богиня Валерія Ігорівна

ЗГ №11

9

ІІ

Нога Т.О.

так

8

Коханенко Стефанія Олегівна

ЗГ №11

9

ІІ

Слизун О.В.

так

9

Саприка Аліна Сергіївна

ЗК №98

9

ІІІ

Калініна К.В.

 

10

Барбашова Анастасія Андріївна

ЗГ №11

9

ІІІ

Слизун О.В.

 

11

Федяніна Анна Євгенівна

ЗГ №11

10

І

Федькова В.В.

так

12

Гриб Дар'я Олегівна

ЗГ №11

10

І

Федькова В.В.

так

13

Дреєрман Катерина Юріївна

ЗГ №11

10

1

Федькова В.В.

так

 Вгору

 


Обслуговуюча праця, дівчата

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

П.І.Б.

викладача

Запр. на

ІІІ етап

1

Кручиніна Єлизавета Віталіївна

ЗЗСО№76

8

ІІ

Єфанова І.В.

 

2

Площенко Анастасія Григорівна

ЗЗСО№15

8

ІІІ

Петрова О.А.

 

3

Краснянська Анжеліка Юріївна

ЗК№98

8

ІІІ

Сорокіна О.В.

 

4

Семенец Анна Олександрівна

ЗЗСО№15

9

І

Петрова О.А.

так

5

Лебедєва Евеліна Петрівна

ЗК№98

9

ІІ

Сорокіна О.В.

 

6

Щеглова Ірина Родіонівна

ЗЗСО№5

9

ІІІ

Сєновалова О.А.

 

Вгору

 


Правознавство

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр.

 на ІІІ етап

1.

Рогожкін  Андрій Олександрович

ЗГ№11

9

І

Романютенко І.Ю.

так

2.

Огаренко Владислав Вікторович

ЗЗСО № 15

9

І

Ушакова Г. Р.

так

3.

Міщенко Софія Юріївна

ЗГ№2

9

ІІ

Морозова О.Л.

 

4.

Слинько Дар’я Сергіївна

ЗЗСО №3

9

ІІ

Магльована О.П.

 

5.

Міньков Іван Вікторович

ЗГ№11

10

І

Романютенко І.Ю.

так

6.

Скрипникова Аліна Ігорівна

ЗГ№11

10

І

Романютенко І.Ю.

так

7.

Дубяга Вікторія Миколаївна

ЗЗСО№76

10

І

Трегубенко Т.І.

так

8.

Малішевська Аліна Віталіївна

ЗГ№11

11

І

Романютенко І.Ю.

так

Вгору


Психологiя

 

Вгору

 


Російська мова та література

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

1

Литвиненко Роман Юрійович

ЗК №98

9

II

Котик О.О.

2

Серенко Софія Юріївна

ЗК №98

9

II

Котик О.О.

3

Лебедєва Евеліна Петрівна

ЗК №98

9

II

Котик О.О.

4

Слинько Дар’я Сергіївна

ЗЗСО №3

9

III

Трофименко Н. О.

5

Лебедь Марія Владиславівна

ЗЗСО № 15

9

III

Костоглод В.Д.

6

Паскалова Софія Сергіївна

ЗГ №11

9

III

Нефьодова М.О.

7

Пряникова Поліна Валентинівна

ЗГ №11

10

I

Настич Т.В.

8

Фатюха Ярослава Юріївна

ЗК №98

10

II

Вершина Л.Г.

9

Стрюкова Дар'я В'ячеславівна

ЗГ №11

10

III

Настич Т.В.

10

Подвисоцька Валерія Олександрівна

ЗК №98

11

I

Люта Л.М.

11

Пацалюк Олександра Радиславівна

ЗГ №11

11

II

Нефьодова М.О.

12

Пінда Марія Володимирівна

ЗГ №11

11

III

Нефьодова М.О.

Вгору

 


Технічна  праця

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б.

викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1

Литвиненко Роман Юрійович

ЗК№98

9

І

Волков В.П.

так

2

Сокол Данило Віталійович

ЗЗСО№15

9

І

Лущай С.А.

так

3

Важненко Данило Юрійович

ЗК№98

9

ІІ

Волков В.П.

 

4

Головань Олександр Сергійович

ЗК№98

9

ІІ

Волков В.П.

 

5

Скирда Владислав Андрійович

ЗК№98

9

ІІІ

Волков В.П.

 

Вгору

 


Українська мова та література

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запрош. на ІІІ етап

1

Войткевічус Вікторія Ігорівна

ЗГ№2

7

І

Гостєва О.О

 

2

Гура Юрій Юрійович

ЗЗСО№15

8

І

Позднякова Т.М.

так

3

Ляшенко Маргарита Дмитрівна

ЗГ№2

9

І

Касим Н.А.

так

4

Тарасова Анастасія Олександрівна

ЗГ№11

9

І

Михайленко Т.В.

так

5

Симоненко Анна Олегівна

ЗГ№11

10

І

Михайленко Т.В.

так

6

Стасилович Єлизавета Сергіївна

ЗГ№2

11

І

Новицька Л.О.

так

7

Табунщик Дар'я Сергіївна

ЗГ№11

11

І

Михайленко Т.В.

 

8

Шкарупа Дмитро Сергійович

ЗЗСО№15

11

І

Шкарупа О.І.

так

9

Клочкова Єлизавета Дмитрівна

ЗГ№11

7

ІІ

Самуляк Л.М.

 

10

Купрєєва Аліна Володимирівна

ЗЛ№105

7

ІІ

Ткаченко О.А.

 

11

Ружина Софія Юріївна

ЗГ№11

8

ІІ

Коваленко Т.О.

 

12

Гаврилов Костянтин Валерійович

ЗЛ№105

8

ІІ

Закутна І.О.

 

13

Лисенко Карина Владиславівна

ЗЛ№105

9

ІІ

Ткаченко О.А.

 

14

Корпан Гліб Сергійович

ЗАЛ

9

ІІ

Рязанова О.С.

 

15

Дубяга Вікторія Миколаївна

ЗЗСО№76

10

ІІ

Колєснікова Г.Д.

так

16

Губка Данило В'ячеславович

ЗЗСО№15

7

ІІІ

Позднякова Т.М.

 

17

Романова Софія Дмитрівна

ЗГ№2

8

ІІІ

Новицька Л.О.

 

18

Трисецька Дарина Денисівна

ЗГ№2

8

ІІІ

Коваленко Т.О.

 

19

Кравчук Ксенія Андріївна

ЗЗСО№5

8

ІІІ

Омельченко Л.В.

 

20

Нефедова Марія Євгенівна

ЗЗСО№5

9

ІІІ

Шамрай С.В.

 

21

Семенець Анна Олександрівна

ЗЗСО№15

9

ІІІ

Шкарупа О.І.

 

22

Васильєва Соф'я Дмитрівна

ЗГ№2

10

ІІІ

Піддубна Ж.С.

 

23

Стрюкова Дар'я В'ячеславівна

ЗГ№11

10

ІІІ

Михайленко Т.В.

 

24

Шмідт Софія Едуардівна

ЗГ№11

10

ІІІ

Михайленко Т.В.

 

25

Ласинська Даяна Андріївна

ЗАЛ

10

ІІІ

Карпова В.Ю.

 

26

Фатюха Ярослава Юріївна

ЗК№98

10

ІІІ

Соколенко В.Л.

 

27

Фоменко Марія Русланівна

ЗЗСО№1

11

ІІІ

Марченко Н.М.

 

28

Соколов Михайло Олександрович

ЗК№98

11

ІІІ

Волобуєва Р.Л.

 

Вгору

 


Фізика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1

Лушпенко Софія Олегівна

ЗЛ№105

7

ІІІ

Крутікова І.О.

 

2

Ткач Артем Віталійович

ЗЛ № 105

7

ІІІ

Крутікова І.О.

 

3

Скориніна Юлія Олександрівна

ЗЛ№105

7

ІІІ

Крутікова І.О.

 

4

Тимохін Артем Антонович

ЗЛ № 105

7

ІІІ

Крутікова І.О.

 

5

Горулько Богдан Костянтинович

ЗЗСО № 15

7

ІІ

Матяш А.О.

 

6

Перепелицин Олег Денисович

ЗГ№ 2

7

ІІІ

Федорович М.М.

 

7

Іванов Олександр Сергійович

ЗТЛ

7

ІІІ

Білоус С.Ю.

 

8

Ткалич Кирило Костянтинович

ЗТЛ

7

І

Білоус С.Ю.

 

9

Шелудько Михайло Володимирович

ЗТЛ

7

ІІІ

Білоус С.Ю.

 

10

Набатов Матвій Ігорович

ЗГ №11

8

ІІ

Гвоздецький М.С.

 

11

Троян Кирило Олександрович

ЗГ №11

8

ІІІ

Гвоздецький М.С.

 

12

Гура Юрій Юрійович

ЗЗСО№15

8

І

Пруднікова Н.І.

так

13

Єлісєєв Павло Сергійович

ЗЗСО № 15

9

І

Крутікова І.О.

так

14

Картавий Данило Дмитрович

ЗТЛ

9

І

Білоус С.Ю.

так

15

Кулєшов Іларіон Вікторович

ЗТЛ

9

І

Білоус С.Ю.

так

16

Семенченко Поліна Андріївна

ЗЛ № 105

10

І

Крутікова І.О.

так

17

Падалкін Костянтин Дмитрович

ЗЛ № 105

10

І

Крутікова І.О.

так

18

Рудь Віктор Володимирович

ЗЛ № 105

10

І

Крутікова І.О.

так

19

Друзь Данило Русланович

ЗЛ № 105

11

ІІІ

Крутікова І.О.

так

20

Шкарупа Дмитро Сергійович

ЗЗСО № 15

11

І

Пруднікова Н.І.

так

Вгору

 


Фізична культура

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б.

викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1.

Суркова

Вікторія

Сергіївна

ЗЗСО№5

9

І

Карпушев

А.В.

так

2.

Цапович

Валерія

Андріївна

ЗЗСО№1

9

ІІІ

Діброва

М.А.

 

3.

Давиденко Вікторія Максимівна

ЗЗСО№3

10

І

Савченко

А.А.

так

4.

Харченко

Єгор

Романович

ЗЗСО№15

10

ІІ

Южаков

С.В.

 

5.

Мартусенко Альона Григорівна

ЗЗСО№76

10

ІІ

Деменчук

Ю.І.

 

6.

Постоєнко Катерина Олексіївна

ЗЗСО№76

10

ІІ

Хелемендик

Я.Ю.

 

7.

Кліпілін

Кирило

Олександрович

ЗК№98

10

ІІІ

Грюков

В.М.

 

8.

Фрібус

Едуард Андрійович

ЗЗСО№76

10

ІІІ

Деменчук

Ю.І.

 

9.

Журавель

Лада

Сергіївна

ЗАЛ

10

ІІІ

Ющенко

О.П.

 

10.

Іваницький

Максим

Євгенович

ЗГ № 11

11

І

Галічева

І.П.

так

11.

Чумічов

Антон

Сергійович

ЗАЛ

11

ІІ

Ющенко

О.П.

 

Вгору

 


Хімія

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Заклад освіти

Клас

Місце

 

П.І.Б. викладача

 

Запр. на

ІІІ етап

1.

Гуржий Катерина Сергіївна

ЗК №98

7

І

Бицина О.В.

 

2.

Пучкова Катерина Сергіївна

ЗЗСО №1

7

ІІ

Переяславець О.В.

 

3.

Кривохата Марія Юріївна

ЗГ№ 2

8

І

Роговська С.В.

так

4.

Скориніна Юлія Олександрівна

ЗЛ№105

8

ІІ

Шугаєва Є.Д.

так

5.

Трегубенко Анжеліка Анатоліївна

ЗТЛ

8

ІІ

Яковенко І.С.

так

6.

Вершинін Богдан Русланович

ЗЛ№105

8

ІІІ

Слободенюк Н.І.

 

7.

Волков Микита Вячеславович

ЗЛ№105

8

ІІІ

Слободенюк Н.І.

 

8.

Ревков Денис Сергійович

ЗТЛ

8

ІІІ

Яковенко І.С.

 

9.

Лігун Андрій Юрійович

ЗГ №11

9

І

Іванісова В.М.

так

10.

Картавий Данило Дмитрович

ЗТЛ

9

ІІ

Яковенко І.С.

 

11.

Агінський Олександр Борисович

ЗТЛ

9

ІІ

Яковенко І.С.

так

12.

Кочубей Анна Ігорівна

ЗЛ№105

9

ІІІ

Слободенюк Н.І.

 

13.

Ткач Марина Андріївна

ЗЛ№105

9

ІІІ

Слободенюк Н.І.

так

14.

Рибін Єгор Миколайович

ЗЛ№105

10

І

Завгородній М.П.

так

15.

Солов'юк Валентин Олександрович

ЗГ №11

10

І

Іванісова В.М.

так

16.

Віницький Владислав Костянтинович

ЗТЛ

10

ІІ

Яковенко І.С.

так

17.

Пригода Богдан Олегович

ЗЗСО №76

10

ІІІ

Петраковець К.В.

 

Вгору

 


Переможці II (районного) етапу у 2017/2018 н.р.

Переможці II (районного) етапу у 2016/2017 н.р.

Переможці II (районного) етапу у 2015/2016 н.р.

Переможці II (районного) етапу у 2014/2015 н.р.